Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chris OSZUKAŁ SĄD?! Fałszował dokumenty!

148
Podziel się:

Za pobicie Rihanny miał przepracować 180 dni w celach społecznych. Zamiast tego... latał na wakacje. Pomagał mu szef policji!

Chris OSZUKAŁ SĄD?! Fałszował dokumenty!

Chris Brown, który 4 lata temu brutalnie pobił swoją dziewczynę Rihannę, mógł liczyć na przychylność sądu. Został skazany na roboty publiczne oraz skierowany na specjalną terapię dla sprawców przemocy. Otrzymał też zakaz zbliżania się do Rihanny, o którego zniesienie wniosła sama gwiazda. Wkrótce potem zaczęli ze sobą sypiać.

Teraz okazuje się jednak, że Brown mógł nie dopełnić warunków zasądzonej kary. Prokuratura okręgowa w Los Angeles wniosła akt oskarżenia przeciwko Chrisowi, gdyż jej zdaniem fałszował on raporty dotyczące prac społecznych. Miał wpisywać sobie dodatkowe godziny, których nigdy nie przepracował. We wrześniu kurator sądowy piosenkarza przedłożył w sądzie stosowne pismo, w którym Brown zadeklarował przepracowanie 202 dni w celach społecznych - o 20 więcej, niż mu nakazano. Prokurator twierdzi jednak, że kłamał.

Najwięcej godzin Chris przepracował w Tappahannock Children's Center w Richmond w stanie Virginia, którego dyrektorką jest... jego własna matka - relacjonuje informator. W dokumentach, które widziałem jest jasno napisane, że kuratorka pilnowała go nie więcej niż 10 razy. W pozostałych przypadkach pracował bez nadzoru, a prace zlecała mu jego matka. Sędzia był podejrzliwy już w momencie przedłożenia sprawozdania z pracy Browna, nakazał więc specjalną kontrolę. Wyszło na jaw, że w kłamstwie pomagała mu nie tylko matka, ale także jego prawnik oraz miejscowy szef policji**.**

Sprawa wyszła na jaw, kiedy okazało się, że w czasie, gdy Chris, jak twierdzi, zamiatał podłogi i mył okna... znajdował się na pokładzie prywatnego odrzutowca lecącego do Cancun. Damski bokser nawet specjalnie się z tym nie ukrywał.

W wydanym dzisiaj oświadczeniu adwokat Browna, Mark Geragos, określił te doniesienia "bzdurnymi i niedorzecznymi". Jeżeli zarzuty o niedotrzymanie zasad warunkowego zawieszenia wykonywania kary się potwierdzą, chłopak Rihanny może trafić do więzienia. Czego mu serdecznie życzymy.

KOMENTARZE
(148)
gość
9 lat temu
I ona chce z nim jeszcze być
gość
9 lat temu
d***l, damski bokser, cpun a teraz jeszcze dochodzi falszerstwo
gość
9 lat temu
jak go widze zawsze mam twarz pobitej Rihanny przed oczyma. straszne
gość
9 lat temu
Bóg istnieje!!!!
gość
9 lat temu
A to m***a! Damski bokser! Powinien do paki iść, a nie jakieś prace społeczne
Najnowsze komentarze (148)
gość
7 lat temu
A słyszeliście, jak szybko i łatwo można teraz zakupić sobie dokumenty kolekcjonerskie? Praktycznie nie różnią się od oryginału, a wszystko jest w pełni legalne, dopóki nie wylegitymujemy się takim dokumencikiem :) Ja z doświadczenia polecam zamawiać ze strony clubcard.com.pl, najbardziej profesjonalny sklep na rynku.
gość
8 lat temu
boże, jaki on słodki jest. czemu w polsce jest tak mało takich przystojnych facetów? same ryże pasztety z brzuchami piwnymi
oldziatubyłah...
8 lat temu
nie oceniajcie Go. tylko Bóg ma do tego prawo. a Wam c**j d*pska. nie ładnie pudelku, a Tobie życzę, żeby zawiesili tą stronę, bo nie życzę sobie takich określeń jak 'damski bokser'...c**j Wam w d**y!!! #TEAMBREEZY
gość
9 lat temu
gosciu chyba oszlałes
oloo
9 lat temu
dolaczam sie do was i tez mu tego zycze :))
gość
9 lat temu
pedalski burak z kasą. morda jak ciele. Prawnika też do paki. Co za p****y
gość
9 lat temu
lol lump
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Południca i super piosenka Zmora
gość
9 lat temu
zdjęcie końcowe najlepsze . Jak gdyby patrzył na mnie i myślał "ty frajerze"
gość
9 lat temu
ludzie darujcie sobie , to ze rihanna z nim jest to jej sprawa sama kiedys sie w tej sprawie wypowiedziala "jesli to jest blad, to to jest moj blad"
gość
9 lat temu
Chcecie by poszedł do więzienia ???? Ktoś " świetny " musiał pisać ten artykuł. LUDZIE , żeby komuś życzyć więzienia ?! ;/ Chore i podłe !!! Ostatnie zdanie mnie powala ! ;/ ;/
gość
9 lat temu
bIEDNY :( Dasz rade i tak nie pójdzie siedziec majac tyle forsy i znajomosci ;p hyh :D:D:D I Like You So MuCh CHriss
gość
9 lat temu
życzymy debilowi
gość
9 lat temu
On jest po prostu beznadziejny....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie