Nowy program Szulim JEST KLAPĄ?!

1223
Podziel się

A zdążyła obrazić już Krystynę Loskę i Bogumiłę Wander... Widzieliście chociaż jeden odcinek?

Nowy program Szulim JEST KLAPĄ?!

Od trzech tygodni na antenie TVN emitowane jest nowy "show" zwolnionej z TVP Agnieszki Szulim, Na językach. Program, w którym celebryci komentują zachowanie i wygląd innych celebrytów prowadzi nowa faworytka dyrektora telewizji. W każdą niedzielę wieczorem w show podsumowywany jest tydzień w show biznesie. Okazuje się, że program stworzony razem z redakcją Faktu nie zdobył zbyt wielu fanów.

Jak podają Wirtualne Media, emitowane w ogólnopolskiej telewizji Na językach ogląda średnio 1,21 milionów osób, co daje stacji dopiero trzecie miejsce w tym paśmie. W tym czasie znacznie więcej widzów woli oglądać film fabularny puszczany na TVP1 lub serial kryminalny emitowany przez Polsat.

Co ciekawe, mimo braku sukces, Szulim już udało się wygryźć Maję Sablewską z TVN Style, gdzie poprowadzi kolejny program, tym razem o modzie. Pewna siebie celebrytka zdążyła też obrazić już legendy polskiej telewizji, Krystynę Loskę i Bogumiłę Wander, nazywając je publicznie "pindami, siedzącącymi na stołku przy kwiatku". Cieszyła się też, że "skończyły się czasy grzecznych prezenterów". Obu starszym paniom zrobiło się przykro.

Nigdy bym takich słów nie użyła. Kultura osobista obowiązuje nadal, niezależnie od czasów" - skomentowała Loska.

Żadną nadętą pindą nie byłam - odpowiedziała Szulim Bogumiła Wander. Co to w ogóle znaczy? Że puszczalska taka?

Widzieliście chociaż jeden odcinek jej "show"?

KOMENTARZE
(1223)
gość
7 lat temu
Mnie to nie dziwi, ze to klapa. Nikt tej durnej baby oglądać nie chce. Czego ten Miszczaka sie spodziewał...inteligencji nie mozna sie nauczyć...
PINCZOW
7 lat temu
Szulkim jakos niespecjalnie nadaje sie do prowadzenia programow, jak dla mnie jest dretwa a probuje zmienic sie sile, grac na luzare
gość
7 lat temu
a czego oni sie spodziewali po tym nabotoksowanym lateksie?
gość
7 lat temu
Szulim to w ogóle jest KLAPA
gość
7 lat temu
pól odcinka i stwierdzam że beznadzieja
Najnowsze komentarze (1223)
gość
5 lata temu
ale szczeżuja
and2
7 lat temu
Komuś musiało chyba paść na mózg,że zatrudnił taką idiotkę i do tego udającą ,że zjadła wszystkie rozumy ,Pani Agnieszka nadaje się najwyżej co do prowadzenia budki z piwem,tam sobie moze swoim specjalnym językiem pogadać,zaniuchać, i udawać,że jest najważniejszą ,bufetowa-szulimowa jest ok.
gość
7 lat temu
Skończy zapewne w programie telewizji Trwam,tam tez tak trują jak ona na ekranie,więc swietnie sie nada,a do kadzidel,zawsze można cos dosypac,ona ma twarzyczkę taką,jakby była cały czas na haju,bolały ja zęby lub przygotowywała sie do zagrania osoby myślącej inaczej.
zobo
7 lat temu
ze względu na Szulim nie chce mi się włączać na ten program
zobo
7 lat temu
szulim jest sztuczna i nienaturalna i aż się prosi ,żeby ją skrytykować
gość
7 lat temu
Panie Miszczak, jak nie chce Pan, żeby TVN kompletnie się skompromitował, to radzę usunąć ten program. Wstyd, panienka posiłkuje się tym co można wszędzie przeczytać i obejrzeć. Przecież to nic nowatorskiego, za co TVN płaci????????
and2
7 lat temu
Następnym programem ,który wyprodukuje Miszczak będzie program "Na chama" bedą występować Szulim i pani Pawlowicz oraz zaproszeni goście,ludzie bedą głosowali ,kto jest większym chamem. Gwarantuje Szulim pierwsze lub drugie miejsce.a oglądalność na poziomie zera czyli poziomu programu.
DANKA
7 lat temu
Panie Miszczak musi Pan koniecznie zmienić okulary...... dlaczego nie stawia Pan na intelekt.....
do
7 lat temu
ta Pindzia to największa porażka TVN i TVP!!! Ludzie od mediów zrobili telewidzom krzywdę!!!!
do
7 lat temu
ta Pindzia to największa porażka TVN i TVP!!! Ludzie od mediów zrobili telewidzom krzywdę!!!!
gość
7 lat temu
jak można krytykować poprzedniego pracodawce- i osoby , ktore niegdyś były owiele lepsze niż wyplastikowana SZULIM-SZULERKA-SZPECĄCA- NIECH PAMIĘTA- ŻE DZIĘKI TV PUBLICZNEJ-ją ktoś zauważył- dla mnie chodzącę monstum-jako spikerka wradiu zaniża się do poziomu Wojewodzkiego
gość
7 lat temu
Zenada
gość
7 lat temu
Czemu Szulim jest płaska? Trzeba zrobić sobie cycki Agnieszko!
klapa wszystk...
7 lat temu
normalnie nie wiem co powiedziec czysta klapa jak nic normalnie tak samo denne jak pudelek :))
...
Następna strona