Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Siedzę w POKOIKU DLA CZARNYCH, który mi załatwiłeś!"

443
Podziel się

Kazadi i Wojewódzki dobrze się dogadują na planie "X Factora". A Tatiana znów śpiewa "Skyfall"...

"Siedzę w POKOIKU DLA CZARNYCH, który mi załatwiłeś!"
bDYkrOsB

Nowy sezon programów rozrywkowych zaczął się w tym roku nieco szybciej. Wszystkie stacje zdecydowały się na rozpoczęcie wiosennej ramówki tydzień wcześniej, niż do tej pory. TVN wystartował wczoraj z trzecią edycją X Factora.

Najważniejszą zmianą jest oczywiście ta na stanowisku prowadzącego. Jarosław Kuźniar postanowił poświęcić się dziennikarstwu politycznemu (w czym życzymy mu powodzenia, bo teraz może nie być już tak prosto), zostawiając wolny wakat. Zajęła go Patricia Kazadi, która szybko znalazła sobie w show przyjaciela w postaci Kuby Wojewódzkiego.

Po pierwszym odcinku można powiedzieć, że była to zmiana na dobre. Kazadi jest uśmiechnięta i spontaniczna (albo przynajmniej nie widać u niej tak bardzo wyreżyserowanych gestów czy wyuczonych formułek - to samo można było zauważyć, kiedy zastąpiła Kingę Rusin w You Can Dance), wydaje się, że wspiera uczestników ze szczerej sympatii. Podczas pierwszego castingu wstawiła się za jedną z wokalistek, której występ z nerwów nie poszedł najlepiej. Weszła na scenę i poprosiła swojego kolegę Wojewódzkiego, żeby dał dziewczynie jeszcze jedną szanse.

bDYkrOsD

Witam serdecznie! Mam takie pytanie... - zwróciła sie do Wojewódzkiego. Tam sobie siedzę w tym, co mi załatwiłeś, małym pokoiku dla czarnych... I tak sobie słucham... Dajcie dziewczynie jeszcze jedną szansę!

Chata Wuja Toma! - odparł Wojewódzki i zgodził się na ponowny występ. Czarno to widzę, ale możemy zobaczyć.

Beata Kamińska ostatecznie przeszła do kolejnego etapu.

Nie udało się to z kolei Agnieszce Rybackiej, która "porwała się" na Skyfall Adele. Pisaliśmy już, że na castingu pojawiła się dziewczyna, która wykonała tę piosenkę. Oczywiście nie spodobała się Tatianie, która weszła na scenę i "pokazała jej, jak się to robi". Wypadła niewiele lepiej niż w Londynie:

bDYkrOsJ

_**Słyszałem gorsze wersje...**_ - powiedział Wojewódzki po wykonaniu uczestniczki.

Na pewno nie śpiewa się z taką energią_,_ daj ten mikrofon! - stwierdziła Tatiana i wkroczyła na scenę.

Jak ktoś chce wyjść, to niech wyjdzie teraz! - krzyknął Wojewódzki i zatkał uszy (!).

bDYkrOsK

Tatiana tłumaczyła jeszcze, że "teraz już rozumie" nerwy uczestników, którzy stają na tej scenie i "widzą iksy". Tym razem jednak chodziło raczej o słuch, a nie o wzrok...

Ciekawe, czy TVN zdecydowałby się wyemitowanie kompromitującego Okupnik materiału, gdybyśmy nie napisali jako pierwsi o tym, co działo się na castingu. Niestety, nie mieli już innego wyjścia.

bDYkrOsL
bDYkrOte
KOMENTARZE
(443)
gość
8 lat temu
Tataian musi cos zrozumiec. ma piekny glos ale skyfall to nie dla niej, niech juz sobie odpusci! nie musi umiec wszystko, rany, nikt nie jest doskonaly :) wyluzuj kobito ;)
pozdro zary
8 lat temu
no słabo zaspiewala okupnik, a patrycja propsy za tekst o czarnych xD
gość
8 lat temu
CIOCIA KUBA W. JEST MIŁA I POCZCIWA.
bDYkrOtf
gość
8 lat temu
Dlaczego znęcacie się nad tym biedakiem Kubą? On tylko chce sobie osłodzić ostatnie chwile przed odejściem w niebyt. Przecież on jest taką poczciwinką nie wadzącą nikomu. Jak możecie tak go wyśmiewać i okrutnie z niego szydzić. To niegodne!
gość
8 lat temu
Doprowadziliście tego człowieka na skraj rozpaczy!!!!!. Z zawałem serca już przez WAS leżał w szpitalu kilka razy!!!!!! Ale dla WAS to za mało! Chcecie go wbić w piach?!!!!!!!!!! Napiszcie mu coś miłego w komentarzach!!!!!!!! Przecież go lubicie!!!! On jest kruchutki i wątły, a po ostatnim zawale jest obawa, że będzie z nim ciężko!!! Dajcie mu odetchnąć!!!!
Najnowsze komentarze (443)
Skończymy jak...
8 lat temu
UWAGA!!! Biały człowiek umiera, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej rasy w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź m*******a rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów Indian oraz Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić m******w poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami. Pozdrawiam serdecznnie
gość
8 lat temu
patrycja, jesteś żalosna, żal mi ciebie, już nic wiecej z siebie nie wycisniesz...wyluzuj i zejdź ze sceny bo szkoda tej forsy ktorą bierzesz za nic!(:
he,he
8 lat temu
To ten k***t = "nie wojewódzki, ale najwyżej gminny" jeszce działa ????? Myślałem,że koledzy z Ukrainy sprowadzili go do właściwej dla niego pozycji =na kolana z wypiętymi pośladakami i mu SPRAWILI WIELKĄ PRZYJEMNOŚĆ !
gość
8 lat temu
Nie mam nic do m******w, ale asfalt powinien znać swoje miejsce
gość
8 lat temu
ona śpiewa jak ŻABA XD !
wikiwkwikwwiw...
8 lat temu
i znowu jakaś p***a narobiła siare polszcze XDDD masakiera :p
gość
8 lat temu
Nie mówi się wolny wakat, gdyż wakat jest to WOLNE, nieobsadzone stanowisko! Radzę trochę poczytać i nauczyć się czegoś sensownego...
gość
8 lat temu
po cholere ona wyszla na ta scene? skrzeczala, zachrypiala... za wysokie progi! nie dala rady. ta piosenka nie jest dla niej. meczyla sie strasznie.
bDYkrOsX
gość
8 lat temu
E tam, Grycanki są lepsze! Dzięki nim szok na Youtube : BarbieBoom
gość
8 lat temu
Łukasz Kulpa - Minister Popkultury
gość
8 lat temu
Tatiano słaba jesteś
gość
8 lat temu
Kooookooo kooooo
gość
8 lat temu
Skrzeczy jak stara kwoka
gość
8 lat temu
Tatiana wstydu nie masz
...
Następna strona
bDYkrOtz