Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolak imprezował z okazji narodzin syna

349
Podziel się:

Zorganizował imprezę, ale w szpitalu się nie pojawił.

Karolak imprezował z okazji narodzin syna
bESyCLnp

Jak już pisaliśmy, syn Tomasza Karolaka przyszedł na świat z burzliwych okolicznościach. Tuż przed jego narodzinami rodzice tak się pokłócili, że Viola nie pozwoliła swojemu partnerowi towarzyszyć sobie do szpitala. Zamiast tego zadzwoniła po przyjaciółkę, Karolinę Malinowską. Zobacz: Malinowska zawiozła ją do szpitala na poród!

Wcześniej też nie było dużo lepiej. Najpierw Karolak sugerował, że być może po narodzinach syna pozwoli Violi wraz z dziećmi wprowadzić się do niego, jednak potem się z tego wycofał, chwaląc się w w Vivie tym, jak się sprytnie urządził i zapowiadając Kołakowskiej, że nie przestanie szukać kobiety swojego życia, którą ona najwyraźniej nie jest. Być może jest nią Magdalena Boczarska, z którą Karolak spędził kilka miłych chwil przed narodzinami syna. Mały Leon zastał więc dość skomplikowaną sytuację rodzinną.

Na osłodę tata postanowił powitać syna na świecie tradycyjnym pępkowym. Impreza odbyła się w męskim towarzystwie w miniony czwartek. Jak informuje Fakt, byli na niej obecni przyjaciele aktora z różnych środowisk. Na przyjęciu pojawił się prawnik Lejb Fogelman, sekretarz stanu gabinetu premiera Igor Ostachowicz oraz dyrektor koncernu PKN Orlen Dariusz Krawiec. Wpadł także przyjaciel Karolaka, Borys Szyc.

bESyCLnr

Jak nakazuje tradycja, tata dziecka i jego koledzy powinni wypić toast - lub kilka - w intencji zdrowia maleństwa - pisze tabloid. I to właśnie zgromadzeni w jednej z warszawskich restauracji panowie ochoczo uczynili.

bESyCLnS
KOMENTARZE
(349)
gość
9 lat temu
Marzenie kazdej kobiety... Zeby nie spotkac takiego frajera
gość
9 lat temu
W odpowiednim czasie jego dzieci go ocenia!!!
gość
9 lat temu
Tatuś ........ ehh
bESyCLnT
gość
9 lat temu
żenua
a
9 lat temu
'Rodzice' serwuja swoim dzieciom PATOLOGIE na dzien dobry!
Najnowsze komentarze (349)
gość
9 lat temu
Doceń to co otrzymałeś od losu, wspaniałą piękną kobietę ,która dała ci dwoje dzieci.
gość
9 lat temu
popierdoleniiiiiiiiiiiiiiiiii
x
9 lat temu
ZA KAŻDĄ KRZYWDĘ TRZEBA ZAPŁACIĆ,KAŻDE ZŁO POWRACA.,,PANIE,, KAROLAK ZASTANÓW SIĘ CZY PRZYPADKIEM PANA CÓRKA NIE DOSTANIE TAKIEGO ŁAJDAKA , A MOŻE SYNOWI TRAFI SIĘ JAKAŚ LAFIRYNDA , KTÓRA PANA SYNKA BĘDZIE TRAKTOWAŁA JAK ŚMIECIA . OCH P. KAROLAK ZASTANÓW SIĘ NAD SWOIM POSTĘPOWANIEM . A SWOJĄ DROGĄ TO MATKA JEGO DZIECI MOGŁABY SIĘ ZASTANOWIĆ Z KIM IDZIE DO ŁÓŻKA .PO PIERWSZYM DZIECKU WIADOMO BYŁO ŻE NIE NADAJE SIĘ NA OJCA ANI NA MĘŻA.NIE WIEM CO W TYM PANU TE DZIEWCZYNY WIDZĄ TE NASTĘPNE CO IDĄ Z NIM DO ŁÓŻKA NA CO LICZĄ , ŻE SIĘ ZMIENI.DZIECI Z CZASEM ZMĄDRZEJĄ I ZOBACZĄ ŻE ICH TATULEK TO KAWAŁ ,,S-NA,, PRZEZ KTÓREGO MATKA CIERPI .
gość
9 lat temu
g****a będzie ta co go zechce
gość
9 lat temu
widziały gały co brały, wcale mi jej nie żal. Gdyby miała odrobinę godności to sama by odeszła
gość
9 lat temu
oj Karolaku! ty b****u!
gość
9 lat temu
a kto to w ogóle jest gwiazda jakaś?
gość
9 lat temu
to jest buc! A ta Viola też nie ma za grosz honoru.Pozwoliła sobie z takim na jedno dziecko,to już powinna go przejrzeć i nie pozwolić na drugie. Myślała,że dzieci łączą .....
bESyCLnL
a.m
9 lat temu
P****t dziecko zrobic prosze bardzo ale chowqac to juz niema kto
elma_60
9 lat temu
CO TE BABY W NIM WIDZĄ ???Kulakowska , jeszcze jedno dziecko ..z doskoku ? O glupoto ludzka !!!
gość
9 lat temu
Masz już dość magicznych sposobów na zarabianie pieniędzy? W Internecie mnóstwo takich. Wejdź na stronę gdzie znajdziesz konkretne informacje bez żadnej ściemy. Dowiesz się jak zarabiać przez Internet przy współpracy z dużą znaną firmą
maria
9 lat temu
za rok bedzie nowy prorok,w koncu z alimentow lekko sie zyje ,to nie jest 500zl,
gość
9 lat temu
SADYSTA I MASOCHISTA, ALE SIĘ DOBRALI!!!!
gość
9 lat temu
NIEODPOWIEDZIALNY!!!! A ONA BĘDZIE SOBIE SERWOWAŁA KOLEJNE DZIECIĄTKA W NADZIEI, ŻE GO USIDLI.TO FACET,KTÓRY NIGDY NIE DOROŚNIE! BO NIE CHCE!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESyCLoE
bESyCLoF
bESyCLoG
bESyCLoH
bESyCLoI
bESyCLon