Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kozyra: "Mam ochotę wyskoczyć z balkonu"

270
Podziel się:

Juror "Mam talent" traci czucie w rękach i nogach.

Kozyra: "Mam ochotę wyskoczyć z balkonu"

Robert Kozyra od lat cierpi na schorzenie kręgosłupa, spowodowane wypadkiem samochodowym któremu uległ 5 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Kontuzja odnowiła się podczas jednego z castingów do programu Mam talent, kiedy to juror postanowił zaimponować swoim talentem do tańca na rurze. Ledwo udało mu się dotrwać do końca edycji, a zaraz po jej zakończeniu musiał poddać się operacji. Zobacz: Kozyra miał operację kregosłupa!

Niestety nie pomogła na długo. Obecnie Robertowi znowu dokucza kręgosłup. Jak informuje Fakt, skarży się czasem, że traci czucie w rękach i nogach.

To prawda, że z moim kręgosłupem jest fatalnie - przyznaje juror w rozmowie z tabloidem. Odczuwam tak silne bóle, że czasem ma ochotę wyskoczyć z balkonu.

Kozyra poddaje się codziennej rehabilitacji i dużo pływa, by zmniejszyć nacisk na nerw.

Ma nadzieję, że dzięki temu uda mu się uniknąć operacji - mówi znajomy jurora.

Niestety nadzieje na to są coraz mniejsze i wygląda na to, że Robert znów będzie musiał położyć się na stół.

KOMENTARZE
(270)
Taka_Ja
9 lat temu
Współczuję - ból kręgosłupa to nie przelewki...
gość
9 lat temu
przystojny jest skubany...
gość
9 lat temu
przystojniak
gość
9 lat temu
Życzymy zdrowia
gość
9 lat temu
przystojniak
Najnowsze komentarze (270)
gość
9 lat temu
jestem po operacji przepukliny kręgoslupa. dobry neurochirurg to zbawienie! czuję sie super , a nie jestem taka mloda jak Ty. miałam ponad 50 , gdy zdecydowałam się na operację i to byl strzał w 10-tkę.
gość
9 lat temu
prosze zrob to
xwieśx
9 lat temu
od ponad 40 lat mam problemy z kręgosłupem i żyję ,to i ty przeżyjesz
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Południca super piosenkę Szamanka wykonała Magda Przychodzka
gość
9 lat temu
homo w Polsce jest ok. 380 tys. (czyli wg statystyk 1% społeczeństwa). Polaków żyjących w SKRAJNEJ biedzie jest wg GUS: 3 MILIONY. Bezrobocie: już 14,4% - to 5 MILIONÓW 470 tys. ludzi bez perspektyw. GŁODNYCH dzieci jest prawie milion (na co Niesioł odrzekł: „Jak byłem dzieckiem i byłem głodny to jadło się szczaw”). Czy widzicie jak lewackie ścierwomedia pracują na rzecz tego ‘rządu’? Czy dostrzegacie tę (homo)propagandę, która ma przykryć finansową i gospodarczą katastrofę Polski? Newsweek, Polityka, TVN, TVN24, Onet, Polsat, TVP z zarządem POwców i SLDwców, RMF, Zet, Eska, Gówno Wyborcze – oni wszyscy zajmują waszą uwagę garstką ludzi, którym chcą załatwiać związki partnerskie, jak gdyby to decydowało o tym, ile zarobimy, co będziemy jeść, czy starczy na opłaty, czy znajdziemy pracę. Czy widzicie jak bezwzględny jest ten rząd i jego media wobec nas? nie zastanawia was, dla kogo oni pracują, skoro nie dla nas? Można iść do polityki, żeby kraść, ale żeby tak strasznie niszczyć Polskę, ideowo i finansowo? Czy ktoś czasem świadomie nie pracuje na to, by Polska nigdy nie była konkurencją na arenie międzynarodowej? czy ktoś nie dąży do tego, byśmy wiecznie byli sługusami Europy? Myślicie, że czemu tak niszczą Kaczyńskiego, który jest DLA NICH (nie dla nas do cholery) zagrożeniem? nie dziwi was, że każdy celebryta TVN opowiada się za PO, część sieje aktywną propagandę (Lis,Wojewódzki itp.)? czy ci, którzy nami rządzą i ci, którzy decydują, co pokaże się w serwisach informacyjnych wyglądają na takich, co chcą dla nas dobrze? Tu nie chodzi o zwykłe przekręty, by żyło się lepiej wybranym. Tu chodzi o coś więcej, tu istnieje konkretny plan. Ciekawostka: Olechowski, współzałożyciel PO był na jednym ze spotkań grupy Bilderberg. W ostatnich latach był na nich też Rostowski, min. finansów i Janusz Palikot..
gość
9 lat temu
niech spada
gość
9 lat temu
NALEZY MU SIE CHAM
POLKA
9 lat temu
SKOCZ SKOCZ SKOCZ SKOCZ SKOCZ SKOCZ SKOCZ SKOCZ SKOCZ SKOCZ SKOCZ SKOCZ
gość
9 lat temu
HIV go toczy?
gość
9 lat temu
znam ten bol,wspolczuje
Masażystka
9 lat temu
Chętnie bym go wymasowała ......mna mnam .....fajniutki jest.....
gość
9 lat temu
Jak chce to niech skacze były chłopak Górniak.
gość
9 lat temu
Jak chce to niech skacze.
gość
9 lat temu
skacz na głowę, może pomoże
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie