"Nie lubię spotykać się z facetami spoza show biznesu" (ZDJĘCIA)

Zobaczcie sesję Seleny Gomez dla "Hapers Bazaar".

Obraz

Kariera Seleny Gomez ma się ostatnio bardzo dobrze. Mimo zakończenia dwuletniego związku z Justinem Bieberem, 21-letnia gwiazda nie narzeka na propozycje zawodowe - zarówno muzyczne, jak i filmowe, a także modowe. Właśnie wystąpiła w sesji okładkowej dla amerykańskiego wydania Harper's Bazaar.

W wywiadzie, któremu towarzyszy sesja, Selena wyznaje, że woli spotykać się z mężczyznami związanymi z show biznesem.

Spotykałam się z facetami spoza branży, ale to dla mnie bardzo trudne i stresujące - przyznaje Gomez. Mój pierwszy chłopak nie był w show biznesie i w pewnym momencie zaczęły się kłopoty. Czułam się źle.

Przypomnijmy, że Selena spotyka się obecnie z kolegą z planu Spring Breakers. Zobacz: Selena ZDRADZAŁA BIEBERA?! Z 33-letnim raperem!

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą