Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wokalistka Ich Troje w "The Voice of Poland"!

159
Podziel się:

Trafiła do drużyny Marka Piekarczyka.

Wokalistka Ich Troje w "The Voice of Poland"!
bEDlgVGZ

W sobotę zakończył się trzeci odcinek The Voice of Poland, w którym pojawili się uczestnicy z Warmii oraz Mazur. Zespoły jurorów wzbogaciły się o kolejne wyraziste osobowości i ciekawe głosy. Nie wszyscy jednak mieli szczęście i nie każdemu udało im się przekonać sędziów, że warto postawić na jego talent. Do show nie zakwalifikował się Tobiasz Pietrzyk, który zaśpiewał kawałek zespołu Afromental.

Kolejna na scenie pojawiła się Basia Janygam która wykonała hit Amy Winehouse. Wokalistka zakwalifikowała się drużyny Marka Piekarczyka. Kolejna na scenie pojawiła się Justyna Panfilewicz, która przez jakiś czas występowała z zespołem Ich Troje. Wokalistka zaśpiewała Just like a pill i ostatecznie dołączyła do głosów Patrycji Markowskiej. Ogólny zachwyt jurorów wzbudziła natomiast Karolina Jarzyńska, która uznała, że ze względu na walory estetyczne wybiera Barona i Tomsona.

Wcale się nie wahaliśmy, tylko rozpłynęliśmy się nad twoim głosem. Chcemy cię w swoim zespole – zachwycali się muzycy z Afromental.

bEDlgVHb

Następnie do grupy Justyny Steczkowskiej dołączyła Narine Szostak, zaś Jacek Maślanka wybrał chłopaków z Afromental. Występ Michała Jabłońskiego wywołał prawdziwe poruszenie wśród sędziów, którzy zacięcie walczyli o wokalistę. Przyszła gwiazda show zaśpiewał trudny kawałek z repertuaru U2. Ostatecznie Michał zdecydował, że dołączy do drużyny Barona i Tomsona.

Na ostrzejszy kawałek postawiła Joanna Zupkowicz, która wykonała przebój Iron Maiden. Marek Piekarczyk zaprosił ratowniczkę do swojej grupy. Kolejna w programie pojawiła się para rodzeństwa - Kasia i Bartek Kawałek. Bratu udało się dostać do show, zaś 16-latka nie poruszyła jurorów. W kolejnym etapie zmagań zobaczymy także Ole Niewęgłowską, Martę Pydę oraz Annę Ozner.

bEDlgVHC
KOMENTARZE
(159)
gość
9 lat temu
ICH TROJĘ JESZCZE ISTNIEJE ??
gość
9 lat temu
lubie placki
gość
9 lat temu
DOBRZE MA DZIEWCZYNA TALENT NIECH SIĘ ROZWIJA
bEDlgVHD
gość
9 lat temu
Jaki spam tu się zrobił.....
gość
9 lat temu
Jacek Maślanka- ten g******z był strasznie zarozumiały. Wcale tej piosenki Zauchy rewelacyjnie nie zaśpiewał, jak na ten program gdzie śpiewają profesjonaliści, nie powinien się nikt odwrócić (o wyborze piosenki, która nie pokazuje możliwości wokalisty nie wspomnę albo że gdyby była inaczej zaśpiewana niż w oryginale). Dziwie się, że Steczkowska i Thomson z Baronem własnie to zrobili. Zamiast cieszyć się, że ktoś go w ogóle wybrał to zaczął stawiać warunki, a pytanie do Afromental: Jak zamierzają go poprowadzić do finału? to świadczy o jego zarozumiałości, więcej pokory chłopaku wobec siebie i swoich umiejętności
Najnowsze komentarze (159)
barbour outle...
6 lat temu
barbour outlet uk sale barbour outlet uk sale
singapore fit...
6 lat temu
singapore fitflop
cheap fitflop
6 lat temu
cheap fitflops online cheap fitflop
fitflop facto...
6 lat temu
fitflop store in singapore fitflop factory outlet singapore
ray bans sung...
6 lat temu
ray ban sunglasses sale online ray bans sunglasses australia
gość
7 lat temu
Premiera singla Justyny Panfilewicz !
gość
8 lat temu
ten Michal ma profil na sympatia.pl jako backstagepass huehue
gość
9 lat temu
Drukarnia Tanie Ulotki
bEDlgVHv
gość
9 lat temu
Pamiętacie tą Narine z jakiegoś Big Brothera? Była kiedyś w czymś takim.
gość
9 lat temu
jak dla mnie ta Justyna to porazka, jako wokalistka ich troje powinna pokazac cos wiecej
gość
9 lat temu
Phi - A bratanek Sebastinaa Bułecki wystąpił ze swoim zespołem Future Folk w Must Be the Muisic jako uczestnicy
gość
9 lat temu
nie patrzę na ten program bo tam się liczą znajomości i kumoterstwo a to nie jest niestety ciekawe.
gość
9 lat temu
no nie do grupy patrycji
gość
9 lat temu
Ludzie, wpiszcie w googlach: Przez pomyłkę na premiera wybrano komika. Bardzo fajny filmik o premierze pokazujący jak z perspektywy czasu śmieszne są jego obietnice. Polecam
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDlgVIo
bEDlgVIp
bEDlgVIq
bEDlgVIr
bEDlgVIs
bEDlgVHX