Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tadla: "Młynarska nie odradzała mi związku z Kretem!"

267
Podziel się:

"Życzę Beacie jak najlepiej. Na temat życia miłosnego pana Kreta się nie wypowiadam."

Tadla: "Młynarska nie odradzała mi związku z Kretem!"
bETcRVVh

Jarek Kret nie ma problemu z porzucaniem kobiet, którymi się znudził. Agatę Młynarską o tym, dlaczego z nią zerwał, poinformował w bardzo szczerym i mało eleganckim wywiadzie dla Vivy, w którym zarzucił jej publicznie, że przynosiła pracę do domu. Ostatnią partnerkę i matkę jego dziecka, porzucił wychodząc z imprezy rodzinnej i... już nie wracając. Zobacz: "Wyszedł z domu PO RODZINNEJ IMPREZIE i... ZNIKNĄŁ!"

Niedawno pojawiły się informacje, że Agata Młynarska, znajoma Beaty Tadli, przekonywała ją, że związek z pogodynkiem nie skończy się dla niej dobrze. Obie twierdzą, że tak nie było.

Bardzo mnie rozbawiło, że ponoć Agata odradzała mi związek z Jarkiem – mówi Tadla w rozmowie z Fleszem. Bardzo się lubimy i często rozmawiamy, ale o zupełnie innych sprawach.

bETcRVVj

Potwierdza to Młynarska, która do Kreta zwraca się już teraz per "pan":

Na temat życia miłosnego pana Kreta się nie wypowiadam. To dla mnie zamknięty rozdział. A Beaty wcale przed nim nie ostrzegałam i życzę jej jak najlepiej.

Jarek nie wydaje się przejmować porzuconą właśnie dla Tadli matką dziecka.

Zakochać się wszystkim radzę, bez względu na porę roku – mówi radośnie na łamach Show. Człowiek od razu się lepiej czuje, jest łagodniejszy. A jakby wszyscy dookoła byli łagodniejsi, to byłoby naprawdę pysznie.

bETcRVVp

Ciekawe, co na to wyznanie porzucona matka jego 3-letniego syna. Jak myślicie, po ilu porach roku zostawi prezenterkę Wiadomości?

bETcRVVq
bETcRVVK
KOMENTARZE
(267)
gość
9 lat temu
ROZUMIEM KRET JEST ŚLEPY ALE TY BEATA ?
gość
9 lat temu
tnij.com/PylPk
gość
9 lat temu
TADLA DAJ SOBIE SPOKÓJ Z TYM KRETEM !
bETcRVVL
gość
9 lat temu
nie pasują do siebie
paczajto.pl
9 lat temu
Kret jest fuj
Najnowsze komentarze (267)
Kelnerka
4 lata temu
Kret to chyba p***l!
gość
9 lat temu
LITOŚCI !!!
gość
9 lat temu
Jak można chcieć byc z takim pajacem skaczącym i wyginającym sie przed mapa pogody
gość
9 lat temu
Pani , Agato jest Pani wzorem dla innych celebrytek. Nie ma w Pani zazdrości, odradzania itd.
zuza
9 lat temu
kret to taka dziadzia przylepka - to taki dowód na to, że nie tylko kobiety mają osobowość taniej szmaty, która wyliże jaja pierwszemu lepszemu, który pachnie kasą, albo zapewni lans na salonach. dziadzia przylepka lubi jak to gówno, przylepić się do jakiegoś tłustego tyłka starszej pani z telewizji, posunie desperatkę w zamian za lansik, i z dziadzia z ostatniej strony od razu awansuje na pierwszą i po paru miesiącach lansu u boku tłustej , starej świnki - na koncie wykopanego w ogródku przyjaciela pojawi się kilka zer więcej. Teraz wystarczy poczekać na jakąś książkę dziadzi przylepki, jakiś nowy program, parę romantycznych wynurzeń w kobiecej prasie....a koniec lans dziadzi przylepki zaowocuje niezłą sumką na koncie. biedna tłusta beatka, gdyby chociaż raz w życiu była NAPRAWDĘ kochana, wiedziałaby jak zachowuje się wtedy facet...ale jak biedna beatka ma rozpoznać miłość od interesu, jeśli miłości nie powąchała nawet swoim męskim nochalem...bo gdyby choć jeden facet, raz w życiu kochał ją bezinteresownie - potrafiłaby odróżnić interesowną dziadzię od miłości w 5min....
zuza
9 lat temu
biedna tłusta świnka, nikt nigdy nie kochał brzydactwa naprawdę, zawsze najgrubsza w klasie, koledzy lubili ją tylko kiedy potrzebowali ściągnąć od kujonicy na klasówkach. Typowy maszkaron - kujon, który wkuwał od rana do wieczora, żeby wyrwać się z bidy, a w przerwach między wkuwaniem - ciągnęła podstarzałym panom w jej wiejskiej rozgłośni. Ja w liceum 300 dni w roku spędzałam na wagarach, a potem maturę zdałam na 5, w połowie dzięki swojemu talentowi, w połowie dzięki uprzejmości szkolnego geniusza, który chętnie podzielił się swoją pracą z ładną koleżanką...a debilny, tłusty kujon beatka kuła dniami i nocami, bo nikt nie dałby jej nawet pół ściągi...i to ona była tym brzydkim kujonem, który dawał ściągi swoim przystojnym kolegom, licząc, że oni w zamian dadzą jej pociągnąć lachę, ale żaden przystojniak nie był aż tak zdesperowany.I tak całe życie, żeby ktoś chciał ją posunąć, musi ciężko na to zapracować, ciągnie k***sy, wylizuje jaja, szoruje kible, gotuje, a na koniec dziękuje temu jednemu na milion, który się na świnkę skusi, że ją w zamian za jej usługi dowartościuje i koleżanki ze szkoły, które się z niej śmiały, zobaczą, że beatka znalazła jednak kogoś, kto się jej nie wstydzi...
gość
9 lat temu
Kret sie starzeje d**a mu szaleje,kryzys i szajba sredniowieczna,
gość
9 lat temu
Tadla bedzie niedlugo ryczec za Kretem bardziej niz wszystkie inne,
bETcRVVD
gość
9 lat temu
cos zlego sie dzieje z twarza mlynarskiej,niebawem przesadzi kobieta i bedzie kolejna ofiara nieudanych operacji plastycznych
gość
9 lat temu
kret wygląda jak kret a wyrywa takie dobre panny, musi mieć jakiś atut...
gość
9 lat temu
kRET MA MORDĘ JAK I****A
gość
9 lat temu
I tak Tadla rozbiła rodzinę!
gość
9 lat temu
rzuci jesienią, na bank! ;p
gość
9 lat temu
JA TOZAWSZE MYŚLAŁAM ŻE TEN KRET TO P****O
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETcRVWw
bETcRVWx
bETcRVWy
bETcRVWz
bETcRVWA
bETcRVWf