Trwa ładowanie...
Przejdź na

Angelina nie ukradła scenariusza!

41
Podziel się:

Sąd orzekł, że historia z jej filmu nie została skopiowana z książki.

Angelina nie ukradła scenariusza!
bFdVchOt

Po wejściu debiutanckiego filmu Angeliny Jolie do kin James Braddock ogłosił, że aktorka ukradła pomysł na historię z jego książki. Chorwacki pisarz utrzymywał, że obraz In the Land of Blood kopiuje "wszystkie najważniejsze wątki fabularne" z jego powieści romansowej zatytułowanej The Soul Shattering. Zobacz: "Angelina Jolie ukradła mój scenariusz na film!" Sprawa trafiła do sądu i gwiazda została pozwana o kradzież scenariusza.

Po wielu miesiącach sędzia uznał, że Jolie nie wykorzystała materiału z książki, ale oparła się na wspomnieniach autentycznych osób i skorzystała z zapisków kobiety zgwałconej w trakcie wojny. Braddock twierdził także, że Edin Sarkic, znany hollywoodzki producent chciał nakręcić film bazujący na jego książce. Rozmowy zostały nagle przerwane i wtedy okazało się, że Jolie kręci swój pierwszy obraz. Zdaniem pisarza Sarkic przekazał Angelinie pomysł na fabułę.

Uniewinniona aktorka zamierza dochodzić swoich praw i pozwała Braddocka o zniesławienie. Prawnik Jolie stwierdził, że pisarz "wypromował swoją książkę bezpodstawnie oskarżając o kradzież".

bFdVchOv
bFdVchOW
KOMENTARZE
(41)
gość
9 lat temu
To było wiadome od dawna...
gość
9 lat temu
Urzekla mnie ta historia .
gość
9 lat temu
Może być coś prawdy w tym angelina mając tyle hajsu zatrudniła pewnie sztab ludzi do napisania dobrego scenariusza a oni pozyczyli sobie najciekawsze wątki.któż to wie ...
bFdVchOX
gość
9 lat temu
Kasia Tusk kupiła sobie mieszkanie za 1,7 miliona złotych a jej rówiesnicy przymierają niemalże głodem
gość
9 lat temu
Może i ukradła ale przecież to Angelina Jole i nikt z nią nie zadrze bo jest taka gwiazda
Najnowsze komentarze (41)
gość
9 lat temu
pewnie mu gwizdnęła ten scenariusz faktycznie, może nieświadomie, może jej sztabowcy popodkradali wątki a ona nic nie wiedziała. a ten gościu nie wiem jak może pisać książki skoro tak życia nie zna, nie mógł przecież wygrać sprawy przeciw angelinie, nawet jakby ukradła faktycznie to ona tyle się udziela charytatywnie i film też jest o dramatach wojennych, że nie zaryzykowaliby nadszarpnięcia wizerunku "hollywoodzkiej świętej". to nie byłoby poprawne politycznie. a teraz ona pozwie tego gościa i puści go z torbami.
gość
9 lat temu
zdziwilabym sie, gdyby sad orzekl inaczej, chocby ten scenariusz ukradla a prawowitego scenarzyste przybila szpilkami do sciany i zasztyletowala, wysysajac z niego uprzednio krew ;)
gość
9 lat temu
Kłamczucha.
gość
9 lat temu
dobre ROKO
gość
9 lat temu
v co ona ma za plame na kroku ???????????????????????
gość
9 lat temu
nie ma to jak mieć mnóstwo kasy na dobrych prwników
gość
9 lat temu
większych problemów nie mają?
gość
9 lat temu
no i dobrze, nie wierzyłam, że ona by to zrobiła
bFdVchOP
ivss
9 lat temu
Przy pomocy 7 dwujęzycznych nianiek.
jasne jasne
9 lat temu
posmarowąła ta g****a kurewka odpowiednio ii tyle. Stara pompowana s****a bez szkoły, puszczalski t***n k***iący się od 14 rż z własnym ojczymem.. wy wierzycie, ze ta wywoka jest zdolna coś sama stworzyc?
gość
9 lat temu
Tylko dlatego ze ma kase i nazwisko to moze wszystkich innych zajechac. Co za swiat!
gość
9 lat temu
Wygra ten co bogatszy. Już po pisarzu.
gość
9 lat temu
film byl bardzo bardzo slaby, wiec nie dziwi mnie, ze jedyna sensacja wokol niego toczyla sie w sadzie...
gość
9 lat temu
głupie b****o z wielkimi wargami
Oferty dla Ciebie
bFdVchPI
bFdVchPJ
bFdVchPK
bFdVchPL
bFdVchPM
bFdVchPr