Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska o Jacykowie: "Bardziej CYRK niż moda!"

0
Podziel się

Majka ostro o pierwszym samozwańczym polskim styliście. "Przykrywa się ubraniami".

Sablewska o Jacykowie: "Bardziej CYRK niż moda!"
bDeDehyt

Majka Sablewska, która jak wiele rodzimych celebrytek chce zostać "stylistką" i "projektantką", nie spotkała się ze specjalnym uznaniem branży. Regularnie krytykuje ją Joanna Horodyńska, a ostatnio zaskoczona jej ubiorem była Kelly Osbourne, prowadząca program Fashion Police. Stwierdziła, że była menedżerka Dody i Górniak ma na sobie "starą małpę"...

bDeDehyv

Tym razem do ataku przeszła sama Majka, która postanowiła skrytykować Tomasza Jacykowa, pierwszego polskiego samozwańczego stylistę.

Jeśli mówimy o mężczyznach, pierwsze skojarzenie to Tomek Jacyków - mówi Sablewska zapytana o najgorzej ubranych Polakóww rozmowie z Trójmiasto Deluxe. Kolejna osoba, która przykrywa się ubraniami. Potrafi świetnie wyglądać, ale gdy przesadzi, jego wizerunek przypomina bardziej cyrk niż modę. Ludzie zapominają, że wizerunek to głównie to, co kryje się pod ubraniem.

Dodajmy, że Jacyków publicznie chwalił się, że wziął kredyt na buty oraz stwierdził, że dobry t-shirt kosztuje 1 500 złotych... Przypomnijmy jego najsłynniejsze stylizacje.

bDeDehyB
bDeDehyC
bDeDehyW
KOMENTARZE
(0)
bDeDehzr