Trwa ładowanie...
Przejdź na

Honey: "Justin pogratulował mi występu!"

575
Podziel się

"Uroniłam kilka łez..." - wspomina szafiarka. "Fanki groziły mi nawet śmiercią!"

Honey: "Justin pogratulował mi występu!"
bDeOsQol

Honorata "Honey" Skarbek marzyła o koncercie Justina Biebera w Polsce. Niestety, kiedy ogłoszono datę jego występu okazało się, że szafiarka ma już inne zobowiązania. Na trzy dni przed imprezą ogłoszono jednak, że piosenkarka wystąpi jako support Kanadyjczyka. Zobacz:

Sama piosenkarka wspomina, że ta propozycja była dla niej dużym zaskoczeniem. Nie miała też wiele czasu na przygotowania.

Zadzwonił do mnie mój manager Jakub oznajmiając mi, że w poniedziałek gram support przed.... Justinem Bieberem. Seriooooooooooooooooo? Zupełnie w to nie wierzyłam - opisuje na blogu. Okazało się, że to nie żart i że w zaledwie 2 dni mam przygotować 30 minutowe show z tancerzami, stylizacjami, dj i logistyką. Impossibe is nothing, right ? W internecie zawrzało, wiele osób było zbulwersowanych tą informacją, niektóre z nich groziły mi nawet śmiercią, że znajdę się tak blisko Justina. Presja była ogromna... Miałam tak mało czasu... Zaczęły się przygotowania. Ten czas minął tak szybko, że nawet nie wiem jak i kiedy, znalazłam się pod Atlas Areną w Łodzi, gdzie czekała już spora grupa fanów Justina Biebera, która miło mnie powitała. Ekscytacja rosła, szczególnie podczas udzielania wywiadów dla telewizji, gdzie przy jednym z nich puściły mi emocje i uroniłam kilka łez... To było dla mnie tak nieosiągalne, że nawet nie znajdowało się w sferze moich marzeń.

bDeOsQon

Na moją próbę generalną przyszli wszyscy tancerze Justina Biebera, z którymi współpracowała jedna z moich tancerek. Było też parę osób z JB team'u, którzy gratulowali mi po próbie i życzyli powodzenia - opisuje dalej 20-latka. Wszyscy mili, serdeczni i uśmiechnięci. Zostało mi zaledwie 30 min do rozpoczęcia show, podczas których zdążyłam się zaledwie przebrać i rozśpiewać. Wiele Beliebers to także moi fani, dlatego czuję z nimi specjalną więź. Po zejściu ze sceny, minęłam się na backstage z JB i jego ekipą, która przygotowywała go do upięcia skrzydeł, którymi wlatywał na rozpoczęcie swojego show. Z uśmiechem na twarzy, rzucił przez ramię "great job", na co odkrzyknęłam tylko "thank you" i pobiegłam się przebrać.

Przypomnijmy, co mówiła Honey tuż po występie:

bDeOsQot
bDeOsQou
bDeOsQoO
KOMENTARZE
(575)
gość
8 lat temu
jestem tydzień po operacji i jestem zdrowy
gość
8 lat temu
a co miał powiedzieć??..grzeczny jest po prostu....wyglądała koszmarnie!!!!
gość
8 lat temu
"good job" wiemy wiemy. ale spodenek bardziej wyciąć nie mogła!
bDeOsQoP
gość
8 lat temu
ona jest żałosna!
gość
8 lat temu
Honey s*******j
Najnowsze komentarze (575)
home
4 lata temu
vlojypwdcjbxzghzadvmqocmewosvzjycvphikvarrmzayfpcuhoyli home
home
4 lata temu
mikmnhzbwtebhyoiigyaptpcp home
home
4 lata temu
iuplemswflzxkofmxemn home
home
4 lata temu
gxdacuenfqeasogmesuxzhc home
home
4 lata temu
cnirxnmuihqtpbcoajcl home
home
4 lata temu
hcypobtpvuxkqrzdiywntwsa home
home
4 lata temu
nnuqukekosxavrnckxqipciuzetxm home
home
4 lata temu
fcyxgfclvpgehipvzjykgsmfilfq home
bDeOsQoH
home
4 lata temu
ihnxvcjpnedpnqwisdwygrhxcaj home
hoverboard sa...
4 lata temu
Go on a measuring stick on hand surf plant. hoverboard sale
smart hoverbo...
4 lata temu
Benin. smart hoverboard for sale
smart hoverbo...
4 lata temu
Your tolerable upperintake place must not emulate Three.3 or more w, or use the equivalent of 3,300 milligram. smart hoverboard for sale
home
4 lata temu
And even mercury frosted glass garland. home
jordan 11
5 lata temu
kate spade outlet eadfuujkcmm michael kors handbags ctvxamb kate spade online awdokncu michael kors online shopping canada oxgjykhbe kate spade sale qrfnhfhqlce jordan femme pas cher ikqjbalwud michael kors usine oqvlsjczz Michael Kors Wallets zrtckuj discount michael kors handbags online jordan 11
...
Następna strona
bDeOsQpj