Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piotr Kukulski vs. Piotr Kaszubski! WYBIERZCIE NAJGORSZEGO CELEBRYTĘ 2013!

1099
Podziel się:

Są promowani w telewizji jako "raper" i "milioner"... Dlaczego? Nie wystarczą Siwiec i Grycanki?

Piotr Kukulski vs. Piotr Kaszubski! WYBIERZCIE NAJGORSZEGO CELEBRYTĘ 2013!

W zeszłym roku kariery w polskich telewizjach zrobiły Natalia Siwiec i Grycanki. Bardzo często pytaliście w komentarzach, co dalej... Czy możliwe, żeby następną gwiazdą został ktoś jeszcze gorszy? Czy to w ogóle możliwe?

Możliwe.

Od jakiegoś czasu w programach śniadaniowych na "celebrytów" (bo w ich wypadku w nawias trzeba brać już nawet słowo "celebryta") promowani są dwaj zadowoleni z siebie młodzieńcy: Piotr Kukulski, przedstawiany jako "raper" oraz Piotr Kaszubski - nazywany "20-letnim milionerem".

Oczywiście, ani Kukulski nie jest raperem, ani Kaszubski milionerem. Dlaczego więc ludziom wciska się taki kit? Komuś w telewizji zależało widocznie na znalezieniu jakiegokolwiek "ciekawego" tematu, albo nikomu nie chciało się nawet sprawdzić, czy to, co deklarują ci dwaj, jest prawdą.

Możecie nie kojarzyć Piotra Kaszubskiego, ale jest niestety od kilku miesięcy bardzo popularnym tematem żartów na polskim Facebooku. Tak naprawdę przedstawiany w telewizji jako "milioner" chłopak to tylko reklama jakiegoś salonu kosmetycznego jego matki. Taki pomysł na żałosny, "wirusowy marketing". Mówi cokolwiek, żeby tylko było o nim głośno i żeby można było dopisać pod tym nazwę promowanej marki (oczywiście należy tego unikać). Piotr Kukulski to zaś pośmiewisko środowiska hip-hopowego. Piotr może być oczywiście śmieszny, gdy rapuje z białym sweterkiem zarzuconym na ramiona i jako jedyny myśli, że ma jakichś "fanów", ale udostępnianie mu ogólnopolskiej anteny to wyraz braku szacunku dla dobrych muzyków i raperów, których telewizje nie chcą promować.

Czy pisząc o nich "robimy im tylko reklamę"? Być może trochę, ale trzeba to pokazać, żeby wytknąć, jakie głupoty sa promowane w telewizjach. Jakoś trzeba z tym walczyć.

Mamy więc prośbę w imieniu wszystkich, których irytują takie "gwiazdy": Drogie telewizje śniadaniowe, róbcie co chcecie, zatrudniajcie sobie Monikę ze Zbyszkiem, niech nas uczą gotować, niech mówią o "seksie o poranku", ale zapraszajcie przyjnajmniej do studia prawdziwych raperów i prawdziwych milionerów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1099)
gość
10 lat temu
Kukulski zdecydowanie.
gość
10 lat temu
ciężko wybrać :C
gość
10 lat temu
wybieram obu
gość
10 lat temu
Gdzie sie podziali prawdziwi mezczyzni?
gość
10 lat temu
Piotruś niestety :C
Najnowsze komentarze (1099)
cheapest fitf...
8 lat temu
fitflop stockists cheapest fitflops online
toms shoes fo...
8 lat temu
toms shoes online australia toms shoes for cheap
gość
9 lat temu
wybieram piotra kukulskiego, gdyż piotr kaszubski to oszust, który napisał o socie same kłamstwa. wychowywał się w rodzinie w której codziennie dochodziło do awantur. ma ojca w zakładzie psychiatrycznym kaszubski ma jeszcze brata starszego który został księdzem , ma jeszcze siostrę. na matkę jest zarejestrowana działalność gospodarcza a tak naprawdę to kaszubski tę działalność prowadzi. matka nie mieszka i nie przebywa w tym lokalu. kaszubski jest oszustem, reklamuje fikcyjnych lekarzy na swoje wyroby. powinna zająć się tym natychmiast prokuratura .
kinia
10 lat temu
no wiecie co... przecież Kaszubski jednak coś robi i spelnia swoje marzenia a kukulski to nawet nie wiem o czym śni..
gość
10 lat temu
Na stronie kliniki kaszubskiego nie ma słowa o nim? Jak to mozliwe?
gość
10 lat temu
Piotr może być oczywiście śmieszny, gdy rapuje z białym sweterkiem zarzuconym na ramiona i jako jedyny myśli, że ma jakichś "fanów" TEKST MIESIACA :D PROPS DLA TEGO CO TO NAPISAL :)))
gość
10 lat temu
Pikej jest tak bogaty, że stać go na jeden pasek hahah
gość
10 lat temu
Kaszubski ma uroczy uśmiech :)
gość
10 lat temu
Dwie cioty
gość
10 lat temu
dwie qurwy...
gość
10 lat temu
ale ŻALE z nich, nie do wiary..
Uwielbiajcie ...
10 lat temu
szkoda że oboje żyją:)
z
10 lat temu
Przecież od razu widać, że występ Kukulskiego i jego muzyków to totalny playback... Amatorszczyzna
gość
10 lat temu
nie w NAWIAS tylko w CUDZYSŁÓW
...
Następna strona