Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kolejni wokaliści w półfinale "The Voice of Poland"!

140
Podziel się:

Widzicie tam jakąś przyszłą gwiazdę?

Kolejni wokaliści w półfinale "The Voice of Poland"!
bESyLOCZ

Wczoraj wyemitowano siódmy odcinek The Voice of Poland, w którym uczestnicy stanęli do wokalnych pojedynków. Jurorzy mieli do podjęcia kilka trudnych decyzji i z show odpadło wiele niezłych głosów.

Jako pierwsi na ringu stanęli Basia Janyga i Patrycja Makowska, które zaśpiewały Za daleko mieszkasz miły. Mark Piekarczyk zdecydował, że do kolejnego etapu przejdzie Basia. Potem o pozostanie w show walczyły Monika Szostak z Małgorzatą Główek, które wykonały I Wanna Dance With Somebody.

Czułam waszą tremę. Poszło wam gorzej niż na próbach. Wybieram Monikę, gdyż Gosia jesteś gotowa, by stać na scenie - podsumowała ich starania Markowska.

bESyLODb

Kolejną trudną decyzję musieli podjąć Thomson i Baron, którzy do pojedynku wyznaczyli Janka Traczyka i Michała Jabłońskiego. Wokaliści wykonali All for Love. Chłopaki z Afromental wybrali Michała, a Patrycja Markowska ukradła do swojej drużyny drugiego z uczestników. Z grupy Justyny Steczkowskiej odpadła natomiast Agata Świerczewska, zaś wykonanie Ludzkiego gadania Beaty Jankowskiej zachwyciło wszystkich jurorów. W show pozostał także Wojtek Gruszczyński w zespole Piekarczyka, a także Jurand Wójcik w grupie Markowskiej.

W kolejnym etapie zobaczymy także Magdalenę Tul, która była kiedyś wokalistką w Jaka to melodia. Baron i Tomas ostatecznie wybrali doświadczoną piosenkarkę zamiast młodziutkiej Magdy Wasylik. Steczkowska zachowała w swojej grupie także Michała Sobierajskiego i miała nadzieję, że pozostali jurorzy uratują Alicję Wasitę. Ostatecznie piosenkarka odpadła.

Widzicie tam jakąś przyszłą gwiazdę?

bESyLODh
bESyLODC
KOMENTARZE
(140)
gość
9 lat temu
Program, w którym 90% ludzi zajmuje się śpiewem zawodowo, a TVP samo proponuje im udział w programie, wiem od aktorki teatru muzycznego, którą też stacja namawiała na udział od września. Sorry, ale ja dziękuję za takie odkrywanie talentów
gość
9 lat temu
ktos to wogole oglada??
gość
9 lat temu
dobry program.
bESyLODD
gość
9 lat temu
wymagam dymisji Tuska Dobry Pomysł...Kto za ?
gość
9 lat temu
za chwilę opłacany spamer z tvnu podbije negatywne komentarze o tym programie, wypatrujcie
Najnowsze komentarze (140)
gość Anna Tł...
9 lat temu
Jestem największą Fanką i zakochaną w Tomsonie :):)
asia232
9 lat temu
Jak dla mnie Jurand Wójcik jest najlepszy. Jego głos sprawia że dostaje ciarek na plecach. Chciałabym żeby wygrał bo należy mu się to!
gość
9 lat temu
To jest TOMSON a nie Thomas dekle -.-' MATKO. Jacy inbecyle piszą pudla
gość
9 lat temu
nauczcie się pisać! raz Thomson, raz Tomas.. żal!
gość
9 lat temu
Przecież ta Magda Wasylik śpiewała 10000 razy lepiej od Magdy Tul.. Dla mnie była lepsza dużo.
gość
9 lat temu
thomson / tomas... no kufa, pudlu -.- t o m s o n.
Przemek
9 lat temu
Fajnie że jest program dla PROFESJONALISTÓW (bo taka jest zasada) dzięki temu na polskiej scenie mają szansę zaistnieć zdeterminowani i utalentowani ludzie, którzy nie mogą przebić się do muzycznego świata! Moją faworytką jest Magda Tul - ma doświadczenie, ale brak jej pomocy ze strony kompozytorów i wytwórni. Samemu dzisiaj się nigdzie nie dojdzie...
gość
9 lat temu
Madzia Wasylik i Agata Świerczewska też były świetne!
bESyLODv
gość
9 lat temu
Szkoda Ali Wasita i Kamili Apryas!
gość
9 lat temu
co by otym MUSIALE popwiedziec to sku rw ie l ale kase zarabia
gość
9 lat temu
ja widzę różowe air-maxy na nogach mężczyzny ;o
gość
9 lat temu
ta nutka z jaka to melodia to pomyłka uszy puchną jak skrzeczy ta druga była 10000 razy lepsza żenada nie program
gość
9 lat temu
Uważam, że pozostanie Magdy Tul to błąd. Możliwości wokalne ma na pewno mega duże ale miała już tyle okazji do tego aby się zaprezentować, że gdyby ktoś zauważył jej potencjał to była by dzisiaj gwiazdą. Jaka to melodia, Eurowizja - może nie ma zadatków aby być wokalistką. Jej przejście do dalszego etapu to zabieranie szansy innym, którzy nie mieli tyle okazji do pokazania się a może mają w branży muzycznej większą szansę niż Magda Tul.
gość
9 lat temu
Michał Jabłoński ma super barwę głosu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESyLOEo
bESyLOEp
bESyLOEq
bESyLOEr
bESyLOEs
bESyLODX