Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kret i Tadla z PIERŚCIONKIEM ZARĘCZYNOWYM! (FOTO)

412
Podziel się

Jarek kupił go w Damaszku. Czekał na "kobietę jego życia". "Na złość oszczercom i zazdrośnikom"...

Kret i Tadla z PIERŚCIONKIEM ZARĘCZYNOWYM! (FOTO)
bDgTECLF

Pomimo wielu sprzecznych informacji na temat byłego związku Jarosława Kreta dziennikarka, Beata Tadla, pozostaje niezrażona przykrymi doświadczeniami swoich poprzedniczek. Nie przeszkadza jej nawet fakt, że matka dziecka Kreta dowiedziała się o rozstaniu z mediów oraz, z późniejszego obszernego wywiadu, że pogodynek nigdy jej nie kochał... Wierzycie, że potraktuje ją za kilka lat lepiej niż dziś matkę swojego dziecka? Jak poczuła się po takich słowach?

To najwyraźniej nie zraziło Tadli. Związek dwójki gwiazd jest na tyle silny, że postanowili się zaręczyć.

bDgTECLH

Na palcu dziennikarki pojawił się pierścionek, który Kret przywiózł z Damaszku. W trakcie kręcenia materiału dla National Geographic prezenter dostał od znajomego kapelana wyjątkową błyskotkę, którą zachował "dla kobiety jego życia". Najwyraźniej od początku uznał, że nie jest nią Małgorzata Kosturkiewicz...

Tak! To pierścionek zaręczynowy – potwierdza doniesienia znajoma Beaty w rozmowie z magazynem Party. Na złość oszczercom oraz zazdrośnikom Beata i Jarek mają się dobrze. Pracują jak szaleni, kochają się jak szaleni.

Gratulujemy i trzymamy kciuki, żeby historia się nie powtórzyła.

Oto najnowsze zdjęcia pary "szalenie zakochanej":

bDgTECLN
bDgTECLO
bDgTECLP
bDgTECLQ
bDgTECMi
KOMENTARZE
(412)
gość
8 lat temu
a to krecik, w kazda dziurke wlezie xd
gość
8 lat temu
obstawiajmy za ile ją rzuci
gość
8 lat temu
Warcie siebie dwa psychole- ona moze by sie najpierw rozwiodla?
bDgTECMj
gość
8 lat temu
I tak ja prędzej czy pózniej zostawi.
gość
8 lat temu
Ciekawe czy tadla wyrzyga się na kreta w Gali jak ostatnio Edzia na byłego męża, ojca jej dziecka...
Najnowsze komentarze (412)
gość
8 lat temu
mam niestety przeczucie, że ją skrzywdzi... to w******k o wybujałym ego
zuzka
8 lat temu
nie rozumiem tych założeń,że im się nie uda...wręcz przeciwnie...desperacja to bardzo silne spoiwo...ona nie ma brania u tych, o których marzy, dziadunio to samo - jaka 20l laska na tego stojącego nad trumną dziadka z dość cienkim portfelem poleci? l***i lubią dziadków, ale tylko tych, którzy wydają na nie min. 20 tys mies. te wszystkie małżeństwa z 30letnim stażem są właśnie zbudowane na strachu i desperacji, facet ma za cienki portfel, żeby odejść do 20l, a berty nikt bogatszy i przystojniejszy nie chce nawet patykiem dotknąć. dlatego wróżę im długi staż, no chyba, że bertę odbije jakiś inny desperat marzący o promocji swoich wątpliwych wdzięków na wszystkich portalach i kolorowej prasie.
zuzka
8 lat temu
Tłusta berta tworzy kolejny gniot dla debilek z prowincji jej pokroju tytuł: " wpływ cwanych s***t na zamożnych panów", podtytuł: " jak dobrze pociągniesz lachę kiedy masz 20 lat, dobrze wyliżesz jaja, zaklepiesz bachorem pierwszego frajera, który choć troszkę pachnie kasą, wyszorujesz kibel, a to wszystko okrasisz rżnięciem św., bezinteresownej tereski, to do pracy będziesz chodzić po to,żeby obciągnąć sobie kochanka, bo wikt i opierunek zasponsoruje ci twój frajer. i kiedy będziesz w podeszłym wieku grubej berty, będziesz już tylko odcinać kupony od tego, co sobie obciągnęłaś w młodości". gardias, przybylska, cegielska i reszta s***t dorzucą na pewno do tego gniota parę swoich cennych sposobów na panów z kasą. w końcu metody wszystkich cichodaj są podobne, berta musi starać się bardziej bo zawsze była obleśna, więc ciągnie 5x częściej niż atrakcyjne koleżanki i obsrane jajca tez gmera częściej.
zuzka
8 lat temu
kiedy gdzieś wychodzą, berta dzwoni do kumpelek z party i show i się zaczyna wylizywanie dziaduni, żeby podziękować mu za to,że ją chciał i żeby pokazać tym wszystkim przystojniakom z kasą, którzy berty nie chcieli, jaka berta jest namiętna,jak potrafi w swoim cichodajnym stylu dogodzić każdemu, wylizać mu wszystkie zakamarki..a na koniec oblizać resztki gówna z odbytu dziaduni. a dziadunio tak się cieszy... nikt nigdy tak go nie wylizał, tak mu chętnie nie ciągnął lachy, nie dowartościowywał go w miejscach publicznych....a tłusta berta wie, że brzydcy panowie są bardzo łasi na takie chwyty....wtedy brzydka dziadunia czuje się taka sexy...dziadunio całe życie czekał aż mu ktoś dobrze wyliże i w końcu po 35latach się doczekał...
zuzka
8 lat temu
to są buraki z wioch, więc muszą zajeżdżać wioską, to logo chanel....łaał.... cichodaja w końcu wie, po co ciągnęła k***sy oblesiom przez ostatnich 20 lat. ma sporo koleżanek w redakcjach kolorowych pisemek, więc kiedy kopuluje z dziadkiem na jakimś parkingu, może być pewna ,że kumpelki zamieszczą dokładne sprawozdanie z tej kopulacji i dowartościują brzydką kumpelkę licząc, że ona kiedyś załatwi im w zamian jakąś fuchę w tvp. ale trzeba przyznać, że idealnie do siebie pasują....nawet nosy mają tej samej wielkości...ona - brzydka, tłusta, zbotoksowana l***a ze wsi, która nigdy nie była rżnięta przez tych na których miała ochotę, bo przystojniacy z kasą na brzydactwa z nadwagą nie lecą...musiała zadowolić się oblesiami, dewiantami i panami mającymi parcie na pudelka. No i jej połówka dziadunio z wiochy - też całe życie tylko paszczury ze skłonnością do tycia. na niego lecą. no i mamy romans roku, dzięki kumpelkom tłustej berty, oboje starzy, niedowartościowani, niedor****ni, l***a i zatrzepany na śmierć dziadunio. tak bardzo chcą się dowartościować, pokazać światu, że ktoś ich jednak (a kto by pomyślał....) chce czasem posunąć w zamian za lans i ,że wbrew pozorom oni uprawiają czasem seks...przecież gdyby nie kopulowali na parkingach nikt by nie był w stanie uwierzyć, że znalazł się desperat, który ich dotknie...im więcej widzów,tym lepiej, im więcej fotek na pudelku, tym gruba berta czuje się bardziej chciana, a dziadunio wyciągnie z tej znajomości więcej szmalu.
gość
8 lat temu
Ta kobieta jest wyjątkowo zarozumiała niewiadomo z jakiego powodu? Pan Kret jest bardzo fajnym facetem ale Oan nie bardzo poniżej przeciętnej.
gość
8 lat temu
zapewne zastanawiają się, które z nich jest bardziej popularne
gość
8 lat temu
Jarek ratuj Q**a kibel mi się zatkał z dwoma odpływami, ty do jednego a ta Tadla do drugiego odpływu!
bDgTECMb
gość
8 lat temu
Sugerujecie, ze jak się z kimś wpadnie, to trzeba z nim koniecznie być na dobre i na złe i że to miłość naszego życia ? Później i tak byłby rozwód, więc co to za sens ?
gość
8 lat temu
Warci siebie...
gość
8 lat temu
toz to zwykla golanka/libanka ze trzy u mnie w domu leza zaden rarytas czy jakies cudo
gość
8 lat temu
Zęby jej się wykrzywiły, widocznie kret wziął zbyt dużo niebieskich tabletek. A może to jej mąż..., chciałem napisać "poprzedni mąż", ale jest przecież obecny jeszcze. Najlepsze jest jednak "pracują jak szaleni", booosze, co za pracusie szalone!
gość
8 lat temu
to jest nic niewarty człowiek1!!!!!!!!!! jak on o bracie bliżniaku gada byle gdzie ma złą opinię i poleci i beatka tylko pewno jej pierścionek zabierze ł***a
gość
8 lat temu
to jest nic niewarty człowiek1!!!!!!!!!! jak on o bracie bliżniaku gada byle gdzie ma złą opinię i poleci i beatka tylko pewno jej pierścionek zabierze ł***a
...
Następna strona
bDgTECMD