Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Żaden normalny klient W ŻYCIU JEJ NIE ZATRUDNI!"

430
Podziel się:

W "Top model" znów poniżają kandydatki na gwiazdy. "To jest zwykła, pospolita dziewczyna!"

"Żaden normalny klient W ŻYCIU JEJ NIE ZATRUDNI!"

W kolejnym odcinku trzeciej edycji _**Top Model**_ kandydatki na gwiazdy prezentowały się w trzech zadaniach: podczas pokazu duetu Bohobocco, w reklamie telewizyjnej oraz podczas osobliwej sesji w aż trzech lokalizacjach, która trwała tylko 15 minut.

Problemy zaczęły się już przy pokazie: niektóre uczestniczki nie przeszły castingu, co spowodowało kolejny podział w i tak targanej teatralnymi konfliktami grupie. Ostatecznie na wybiegu nie zobaczyliśmy również Zuzanny Kołodziejczyk i Joanny Zaremskiej, które nie przeszły przymiarek przed pokazem. Pierwsza z nich była "za gruba", druga - miała za szerokie ramiona.

Najlepiej zaprezentowała się Reata Kurczab, która wygrała to zadanie, a także Tamara Subbotko oraz Marcela Leszczak.

Spot reklamowy okazał się dużym wyzwaniem - niektóre aspirujące modelki wypadły bardzo dobrze, inne miały problemy z zapamiętaniem dwóch zdań tekstu. Wygrała Zuzanna .Kolejne zadanie również było problematyczne głównie ze względu na ograniczony czas. Za uczestniczkami biegał rozgorączkowany Michał Piróg ze stoperem w ręku. Nie wszystkim niestety udało się wypaść na zdjęciach korzystnie i zdobyć aprobaty jurorów.

Myślę, że nie tyle twoja sylwetka nie pasuje do kolekcji, ale myślę, że twoja sylwetka będzie miała problem z wieloma kolekcjami, bo nogi masz bardzo ładne, ale górę masz, szczególnie ramiona, nie za fajne - usłyszała od Bohobocco Joanna.

To jest kolejna sesja, która mówi, że być może Ania nie jest fotogeniczna! - mówił o Annie Cybulskiej Marcin Tyszka. Krytycznie ocenił również Justynę Pawlicką: Na tym zdjęciu faktycznie wygląda obłędnie, ale jak ją przyprowadzimy na panel, to żaden normalny klient w życiu jej nie zatrudni!

Ty jesteś profesjonalna na wybiegu, fajnie wyglądasz na zdjęciach, ale przed nami stoi dziewczyna, która epatuje takim bardzo ciężkim gustem ciężkim gustem - ocenił Tamarę Dawid Woliński, następnie krytykując Annę Koryto: Nie ma w tym blasku, nie ma w tym klasy, to jest ładna, ale zwykła, pospolita dziewczyna.

Jesteś piękną, ale banalną dziewczyną - mówił x kolei Tyszka o Marceli, a jej zachowanie nie spodobało się również Joannie Krupie: Taka nie jesteś friendly, chciałabym zobaczyć inną stronę Marceli.

Z programem pożegnała się Anna Koryto, która na pocieszenie dostała od TVN... operację usunięcia blizny z policzka.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(430)
gość
11 lat temu
Nie podniecajcie się tak, bo wszystko jest ustawione ;]
gość
11 lat temu
nie wiedziałam, że ci z bohobocco to takie chamy. masakra.
gość
11 lat temu
Co to znaczy? Normalny klient?
gość
11 lat temu
beznadziejny program!!!
gość
11 lat temu
akurat ta dziewczyna jest bardzo ładna...
Najnowsze komentarze (430)
gość
11 lat temu
żaden normalny klient jej nie zatrudni? Tyszka, żadna normalna dziewczyna nie zechce się poddać Twojej ocenie w tym tanim programie.
gość
11 lat temu
Ania Cybulska to jest jakaś masakra...
modelka
11 lat temu
jestem szczęśliwa że ta chinka obrzydliwa odpadła była wręcz ptrzemądrzałą debilką :)))
gość
11 lat temu
Justyna Pawlicka jest piękna - ma uśmiech bardzo podobny do Magdy Stużyńskiej:)
gość
11 lat temu
ta marcela to jest s**a nad sukami perfidna bezwzgledna
Zachłyśnięta ...
11 lat temu
Marcela wygraa :**
gość
11 lat temu
Sami ją wzięli a teraz komentują że "nikt normalny jej nie zatrudni"? Marcela ma jednakową twarz na każdym zdjęciu, faktycznie jest profesjonalna - idzie i wykonuje zadanie, ale potrafi być tylko mroczna. Zuza - czy ona potrafi mówić tylko że jest "z********e"? nie potrafi się inaczej wypowiedzieć? Poza tym mam wrażenie że jurorzy ją lubią i dają jej fory, chociaż wcale nie jest taka wow. I skoro Ania jest za niska i odpadła, to ona chyba też nie ma najlepszej figury i powinna wkrótce wylecieć? Poza tym brawa za operację dla Ani!
kocham owce b...
11 lat temu
mysle ze Edyp czy cus koło tego z fizjionomi cos tego tam tego mnie ucyli na uniwerku
Mężczyzna plu...
11 lat temu
5 10 15 ogladałem i dziekuje ze mimo to wyrosłem na normalnego mężczyznę
gość
11 lat temu
a on jest pospolity gej
gość
11 lat temu
Ciotka Wolińska razem z ciotką Tyszka znów dały popis!
gość
11 lat temu
i tak wygra Marcela ...
gość
11 lat temu
ten program jest g***i beznadziejni a jurorzy to już w ogóle żenada... sami wyglądają hmmm kiepsko i osobiście nie chciała bym poznać żadnego myślą,że kim oni są żeby mówić jak inni mają wyglądać najlepsze jest to,ze sami wyglądają jak wieszaki na ubrania i wszystkie na nich wyglądają kiepsko (to głównie o facetach)
gość
11 lat temu
program powinien zniknąć z anteny bo ani ładne to ani ciekawe, a zwłaszcza jak prowadzą to p****y! i plastikowa -przerabiana naście razy dzoana....
...
Następna strona