Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Żaden normalny klient W ŻYCIU JEJ NIE ZATRUDNI!"

430
Podziel się

W "Top model" znów poniżają kandydatki na gwiazdy. "To jest zwykła, pospolita dziewczyna!"

"Żaden normalny klient W ŻYCIU JEJ NIE ZATRUDNI!"
bDfSiYKt

W kolejnym odcinku trzeciej edycji _**Top Model**_ kandydatki na gwiazdy prezentowały się w trzech zadaniach: podczas pokazu duetu Bohobocco, w reklamie telewizyjnej oraz podczas osobliwej sesji w aż trzech lokalizacjach, która trwała tylko 15 minut.

Problemy zaczęły się już przy pokazie: niektóre uczestniczki nie przeszły castingu, co spowodowało kolejny podział w i tak targanej teatralnymi konfliktami grupie. Ostatecznie na wybiegu nie zobaczyliśmy również Zuzanny Kołodziejczyk i Joanny Zaremskiej, które nie przeszły przymiarek przed pokazem. Pierwsza z nich była "za gruba", druga - miała za szerokie ramiona.

Najlepiej zaprezentowała się Reata Kurczab, która wygrała to zadanie, a także Tamara Subbotko oraz Marcela Leszczak.

bDfSiYKv

Spot reklamowy okazał się dużym wyzwaniem - niektóre aspirujące modelki wypadły bardzo dobrze, inne miały problemy z zapamiętaniem dwóch zdań tekstu. Wygrała Zuzanna .Kolejne zadanie również było problematyczne głównie ze względu na ograniczony czas. Za uczestniczkami biegał rozgorączkowany Michał Piróg ze stoperem w ręku. Nie wszystkim niestety udało się wypaść na zdjęciach korzystnie i zdobyć aprobaty jurorów.

Myślę, że nie tyle twoja sylwetka nie pasuje do kolekcji, ale myślę, że twoja sylwetka będzie miała problem z wieloma kolekcjami, bo nogi masz bardzo ładne, ale górę masz, szczególnie ramiona, nie za fajne - usłyszała od Bohobocco Joanna.

To jest kolejna sesja, która mówi, że być może Ania nie jest fotogeniczna! - mówił o Annie Cybulskiej Marcin Tyszka. Krytycznie ocenił również Justynę Pawlicką: Na tym zdjęciu faktycznie wygląda obłędnie, ale jak ją przyprowadzimy na panel, to żaden normalny klient w życiu jej nie zatrudni!

Ty jesteś profesjonalna na wybiegu, fajnie wyglądasz na zdjęciach, ale przed nami stoi dziewczyna, która epatuje takim bardzo ciężkim gustem ciężkim gustem - ocenił Tamarę Dawid Woliński, następnie krytykując Annę Koryto: Nie ma w tym blasku, nie ma w tym klasy, to jest ładna, ale zwykła, pospolita dziewczyna.

bDfSiYKB

Jesteś piękną, ale banalną dziewczyną - mówił x kolei Tyszka o Marceli, a jej zachowanie nie spodobało się również Joannie Krupie: Taka nie jesteś friendly, chciałabym zobaczyć inną stronę Marceli.

Z programem pożegnała się Anna Koryto, która na pocieszenie dostała od TVN... operację usunięcia blizny z policzka.

bDfSiYKC
bDfSiYKD
bDfSiYKE
bDfSiYKW
KOMENTARZE
(430)
gość
8 lat temu
Nie podniecajcie się tak, bo wszystko jest ustawione ;]
gość
8 lat temu
nie wiedziałam, że ci z bohobocco to takie chamy. masakra.
gość
8 lat temu
Co to znaczy? Normalny klient?
bDfSiYKX
gość
8 lat temu
beznadziejny program!!!
gość
8 lat temu
akurat ta dziewczyna jest bardzo ładna...
Najnowsze komentarze (430)
gość
7 lat temu
żaden normalny klient jej nie zatrudni? Tyszka, żadna normalna dziewczyna nie zechce się poddać Twojej ocenie w tym tanim programie.
gość
7 lat temu
Ania Cybulska to jest jakaś masakra...
modelka
7 lat temu
jestem szczęśliwa że ta chinka obrzydliwa odpadła była wręcz ptrzemądrzałą debilką :)))
gość
7 lat temu
Justyna Pawlicka jest piękna - ma uśmiech bardzo podobny do Magdy Stużyńskiej:)
gość
7 lat temu
ta marcela to jest s**a nad sukami perfidna bezwzgledna
Zachłyśnięta ...
7 lat temu
Marcela wygraa :**
gość
7 lat temu
Sami ją wzięli a teraz komentują że "nikt normalny jej nie zatrudni"? Marcela ma jednakową twarz na każdym zdjęciu, faktycznie jest profesjonalna - idzie i wykonuje zadanie, ale potrafi być tylko mroczna. Zuza - czy ona potrafi mówić tylko że jest "z********e"? nie potrafi się inaczej wypowiedzieć? Poza tym mam wrażenie że jurorzy ją lubią i dają jej fory, chociaż wcale nie jest taka wow. I skoro Ania jest za niska i odpadła, to ona chyba też nie ma najlepszej figury i powinna wkrótce wylecieć? Poza tym brawa za operację dla Ani!
kocham owce b...
8 lat temu
mysle ze Edyp czy cus koło tego z fizjionomi cos tego tam tego mnie ucyli na uniwerku
bDfSiYKP
Mężczyzna plu...
8 lat temu
5 10 15 ogladałem i dziekuje ze mimo to wyrosłem na normalnego mężczyznę
gość
8 lat temu
a on jest pospolity gej
gość
8 lat temu
Ciotka Wolińska razem z ciotką Tyszka znów dały popis!
gość
8 lat temu
i tak wygra Marcela ...
gość
8 lat temu
ten program jest g***i beznadziejni a jurorzy to już w ogóle żenada... sami wyglądają hmmm kiepsko i osobiście nie chciała bym poznać żadnego myślą,że kim oni są żeby mówić jak inni mają wyglądać najlepsze jest to,ze sami wyglądają jak wieszaki na ubrania i wszystkie na nich wyglądają kiepsko (to głównie o facetach)
gość
8 lat temu
program powinien zniknąć z anteny bo ani ładne to ani ciekawe, a zwłaszcza jak prowadzą to p****y! i plastikowa -przerabiana naście razy dzoana....
...
Następna strona
bDfSiYLr