Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tomson i Baron: "Ciebie trzeba zamknąć w studio"

179
Podziel się:

Czy Michał Sobierajski już jest gwiazdą? Głoswaliście na niego?

Tomson i Baron: "Ciebie trzeba zamknąć w studio"
bEDerESt

W dziewiątym odcinku The Voice of Poland widzowie razem z jurorami programu wybrali dwunastu ćwierćfinalistów. W show na żywo było sporo emocji i kilka udanych występów.

Na pierwszy ogień poszedł Janek Traczyk, który ponoć jest ulubieńcem żeńskiej części publiczności. Wokalista zdaniem Patrycji Markowskiej zaśpiewał, jak profesjonalista. Ostatecznie jednak głosy pan nie uratowały go przed odejściem z programu. Jako kolejne na scenie pojawiły się uda Żanety Wójcik, która zaśpiewała hit Meredith Brooks. To ją wybrała Markowska i przepuściła do kolejnego etapu. Trenerka zachwycała się także wykonem Juranda Wójcika.

Jestem tak szczęśliwa, że wtedy nacisnęłam guzik. Zaśpiewałaś ten kawałek fenomenalnie. Bardzo się cieszę, że jesteś ze mną – powiedziała Patrycja

bEDerESv

Głosami widzów do ćwierćfinału przeszła jednak Justyna Panfilewicz oraz Natalia Nykiel. Kolejni na scenie pojawili się członkowie grupy Justyny Steczkowskiej. Zaczęła Michalina Bródnowska, a kolejna była Monika Szczot. Z tremą poradził sobie Bartek Kawałek i same pozytywne opinie otrzymała Beata Dobosz. Jednak najwięcej pochwał zebrał Michał Sobierajski.

Ciebie trzeba zamknąć w studio i czekać aż się będzie złoto wylewać – podsumowali jego występ Tomson i Baron.

Z drużyny Justyny w programie został właśnie "tknięty palcem bożym" Michał oraz Monika Szczot. Steczkowska zdecydowała się także zatrzymać Beatę Dobosz. Przyszła kolej na wokalistów oraz wokalistki Marka Piekarczyka, który zadecydował, że pierwszy zaśpiewa Wojtek Gruszczyński.

Super. Zaśpiewałeś lepiej niż w oryginale. Wiele kobiet rzuciłoby ci się teraz w ramiona – oceniła jego wykon piosenki Chłopców z Placu Broni Justyna.

bEDerESB

Po wszystkich występach widzowie zadecydowali, że z grupie Piekarczyka zostanie Natalia Sikora i Juliusz Kamil. Juror natomiast wytypował Wojtka Gruszczyńskiego. Na samym końcu odcinka The Vocie of Poland na żywo przyszła kolej na grupę chłopaków z Afromental. Rywalizację rozpoczął Michał Jabłoński, a potem wystąpiła Ania Ozner.

Nie wiem co można powiedzieć po takim wykonie... To było świetne. Bez ciebie to wszystko nie miałoby sensu – podsumowali występ Mateusza Grudzińskiego jego trenerzy.

Po ostrej walce do ćwierćfinału awansują Dorota Osińska i Michał Jabłoński. Tomson i Baron jednogłośnie wybrali Kasię Dereń.

bEDerESC
bEDerESW
KOMENTARZE
(179)
gość
8 lat temu
ale on brzydki fuuuu
gość
8 lat temu
ja też!!!
gość
8 lat temu
Niech przestaną pokazywać te satanistyczne znaki :/
bEDerESX
gość
8 lat temu
Przestańcie w newsach złośliwie pisać o Kukulskiej 'Natalka'. To żałosne. To jest dorosła kobieta, z mężem i dwójką dzieci.
gość
8 lat temu
Marek Piekarczyk jest mistrzem!!! Taki kochany i wrażliwy mężczyzna!
Najnowsze komentarze (179)
gość
7 lat temu
Nowy singiel Justyny Panfilewicz !
polskie piose...
8 lat temu
Where can I find a soundcard I can load piano soundfonts onto for piano midi files? polskie piosenki
podkłady audi...
8 lat temu
DJ Controllers are the best for Controllerism! You can mix, scratch, and beat juggle songs on your computer using MIDI technology. podkłady audio
Emila
8 lat temu
Ja jestem Tomsona fankom bardzo mi się podoba jego głos i on chciałabym żeby on potpisał autograf dla mnie
gość
8 lat temu
Widziałam ostatnio Barona w markecie miał dresowe portki wystawały mu gacie jak się pochylił po coś to zrobiło mi się niedobrze wypioł d**ę widać mu było pół rowa i poparzoną d**ę miał wielką plamę poparzoną na półdupkach wyglądało to trochę jakby się obsrał zrobiło mi się słabo , człowieku zakładaj normalne spodnie a nie takie ze przy pochyleniu widać całą d**ę w dodatku poparzoną fuj.
gość 111
8 lat temu
Powinien zostać Mateusz Grędziński, ma świetny głos i dobrze czuje się na scenie. Miałby szansę na wygraną w tym programie ...
gość
8 lat temu
SIKORAAA!!!
ww
8 lat temu
chłopak ma ogromny talent
bEDerESP
michal - mist...
8 lat temu
Wiecie jaki on ma talent. znam goscia z warsztatow jazzowych. Zagra na poczekaniu - bez nut kazdy utwor ( musi tylko go znac choc troche). I to jak zagra. Wszystkie wokalistki na warsztatach bily sie zeby im akompaniowal. I robil to o niebo lepiej niz kadra do tego przeznaczona! Nie potrzebowal nut wogole!!!!!!!
gość
8 lat temu
Michał to utalentowany, ciepły i dobry człowiek, więc życzymy żeby wygrał, taki talent, inteligencja nie może stać w cieniu, zarąbisty jest, będziemy głosować i kibicujemy
gość
8 lat temu
Nie ma szans. Nie ma tam lepszego od Michała Sobierajskiego. To geniusz na skalę światową.
gość
8 lat temu
Sobierajski - największy talent od lat !
Zosia
8 lat temu
MICHAL SOBIERAJSKI TO GENIUSZ . Nikt z uczestnikow nie ma az takiego talentu jak On!!! . Zobaczcie jego kompozycje na you tube. Jeszcze nie raz o nim . Dali tu okropne zdjecie . W rzeczywistosci jest przystojny!!!
gość
8 lat temu
Oczywiście mówicie ze brzydki,a nie chwalicie za to jak pieknie spiewa i za jego dobre serce
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDerETI
bEDerETJ
bEDerETK
bEDerETL
bEDerETM
bEDerETr