Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cellulit Britney Spears... (ZDJĘCIA)

683
Podziel się

Tęskniliście? :)

Cellulit Britney Spears... (ZDJĘCIA)
bCXBVApx

W życiu osobistym Britney Spears doszło ostatnio do kilku radykalnych zmian, ale jej kariera nadal tkwi w tym samym, martwym punkcie. Gwiazda zerwała z wieloletnim partnerem Jasonem Trawickiem i obecnie ma nowego chłopaka. Udało jej się także odzyskać kontrolę nad majątkiem, a sąd unieważnił jej częściowe ubezwłasnowolnienie.

W mediach co chwilę pojawiają się doniesienia o "wielkim powrocie Spears", która odchudza się oraz intensywnie pracuje nad seksowną sylwetką. Oto najnowsze zdjęcia 32-letniej Britney zrobione, gdy wychodziła wczoraj z siłowni.

Tęskniliście? :)

bCXBVApz
bCXBVApF
bCXBVAqa
KOMENTARZE
(683)
gość
7 lat temu
no przecież toż to normalni ludzie, ja po photo schopie też jestem pięknością :-D
gość
7 lat temu
jezu, tragedia! weż już pudel, każda kobieta może mieć i ma celluit...
gość
7 lat temu
większość kobiet ma
bCXBVAqb
gość
7 lat temu
no i co z tego? prawie każda kobieta ma. ona nie może?
gość
7 lat temu
no wielkie mi halo
Najnowsze komentarze (683)
Gość
6 lat temu
Czemu jedna noga jest taka a druga taka? O,o
gość
6 lat temu
Przecież to nawet nie jej noga
jassiu
7 lat temu
To jest przykład że z ładnego "korytka się nie najesz kolego i koleżanko. Uroda to stan przejściowy....tym kim jestesmy to określa naszą urodę i to jest wazne.
gość
7 lat temu
jednak podniosła powieki widać jak jej tu opadały
gość
7 lat temu
Kariera niszczy człowieka.
gość
7 lat temu
Jezu.
Możesz mieć r...
7 lat temu
Możesz mieć rację że jedynie ktoś się chciał poozojcnywać, jednak jak widać pudelek "się obronił" przed niechcianym linkowaniem, nie wnikając że akurat przy kradzionym komentarzu brak miejsca na pozycjonujące linki.Dla mnie teorię spiskową dziej w dokumentuje fakt braku link w, jak by pudelek nie rozpoznał spamu to linki by były aktywne.Skoro treści rozpoznane jako spam zostały, to albo celowo pudelek zgadza się na obciążenie systemu ich udostępnianiem bo na tym zarabia, albo mają durnych programist w.Prawdopodobnie bronisz użycia strip_tags albo czegoś podobnego, ale jeżeli piszesz szanujące zasoby oprogramowanie i nie dopuszczasz linkowania np. od niezarejestrowanych, to ustawiasz pętlę na kasowanie spamu i tyle.Zobacz jaki jest stosunek spamerskich komentarzy do tekstu artykułu, zastan w się ile zapytań trzeba wygenerować i obrobić do artykułu a ile do komentarzy. Utrzymanie tych śmieci kosztuje więc skoro nie kasują to musi być to dla nich opłacalne, albo mają durnych programist w. A może brak kogoś kto by sensownie nadzorował działania klepaczy kodu i patrzył globalnie na serwis.
1vDjTI kdjlv...
7 lat temu
1vDjTI kdjlvkkatyuy
bCXBVApT
gość
7 lat temu
o jeju, nawet ja mam mniejszy! :D
No i teraz ni...
7 lat temu
No i teraz nie będę mf3gł zasnąć.Nie mogła się posmarować tym kreemm? Pomf3c może by i nie pomf3gł, ale może w czasie smarowania nie pozowałaby do zdjęcia.
gość
7 lat temu
specjalnie pogrubione :P
gość
7 lat temu
fotomontaz, popatrzcie na dwie nogi, bardzo dobrze widac ze to fotomontaz!
enei
7 lat temu
Moim zdaniem Britney jeszce wyjdzie na swoje i będzie super laską tak jak kiedyś, każda kobieta ma lepsze i gorsze czasy z cellulitem, ważne żeby się nie poddawać , mam nadziję że i ja jak wytrzymam do końca czerwca z ćwiczeniami i d*plementami to będę miała lepsze nogi niż po photoshopie;)
gość
7 lat temu
przecież to fotomontaż
...
Następna strona
bCXBVAqv