Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Wiem, że WSZYSCY SIĘ ZE MNIE ŚMIEJĄ!"

510
Podziel się:

"Poznałem raperów w Los Angeles. Napisali w mailach, że to jest bardzo fajne. Akcent pomaga mi się wyróżnić" - przekonuje Kukulski.

"Wiem, że WSZYSCY SIĘ ZE MNIE ŚMIEJĄ!"

Młodszy brat Natalii Kukulskiej, Piotr, który chce być znany jako raper "Pikej", postanowił nieco podreperować wizerunek i udzielić kilku wywiadów. Telewizje oczywiście chętnie go zaprosiły ze względu na znane nazwisko. Kilka dni temu gościł w Pytaniu na śniadanie, gdzie tłumaczył, jak ciężko jest tak dobrze się urodzić. Zobacz: "Ludzie mi zazdroszczą! WIELKIE NAZWISKO TO WIELKIE WYMAGANIA!"

Tym razem do rozmowy zaprosili go Dorota Wellman i Marcin Prokop. W Dzień Dobry TVN wypytywali go o plany na przyszłość i ambicje.

Chciałbym, żeby rap w Polsce wyglądał jak w Stanach Zjednoczonych. Tam ludzie się nim bawią - zaczął. Niekoniecznie musi być smutny, przygnębiający, o jakichś problemach życiowych, czy z koniecznie jakimś niesamowitym przekazem, tylko, żeby on był taką muzyką, którą można sobie odpalić w samochodzie, pośpiewać i przestać myśleć o czymkolwiek.

Wellman wspomniała także o jego słynnych linkach wysyłanych do zagranicznych raperów. Kukulski twierdzi, że zrobił to celowo, żeby ludzie zwrócili na niego uwagę:

Ja wiem, że się wszyscy ze mnie śmieją. Zamieszczanie linków na profilach Flo Ridy i Dr.Dre to czysty zabieg marketingowy. Czekałem dwa dni, żeby zapowiedź mojego singla pokazała się w jakichkolwiek mediach. Nie pojawiła się, powiedziałem: zróbmy to, co wtedy. Napisałem do 50 Centa, wrzuciłem link. Godzinę później było na wszystkich portalach.

Te teksty, gdzie ludzie się śmieją, że jest akcent zły, że teksty są o niczym. Ja nie bardzo jestem w stanie to zrozumieć, bo kiedy ja to wysyłam do Stanów do moich znajomych, ludzi, którzy pracują w rapie. Jak byłem w Los Angeles, to poznałem raperów. Jak chodziłem po Hollywood Boulevard, to oni tam stoją i sprzedają płyty po 5 dolarów. To im wysłałem i oni mi napisali w mailach, że to jest bardzo fajne i oni wszystko rozumieją w tych tekstach, mówią: ten akcent jest, ale pomaga ci się wyróżnić, jesteś inny. Mam nadzieję, że moja muzyka się obroni. Nie będę niczego robił pod publiczkę, chcę być sobą w tym wszystkim.

KOMENTARZE
(510)
gość
9 lat temu
jasne, że się śmieją, przecież to zawodowy p***c
gość
9 lat temu
O rany, aż mi go szkoda...
gość
9 lat temu
dobry akcent nie jest zły
jan
9 lat temu
w Polsce tylko hejuting nic więcej, lepiej nic nie robić!?
gość
9 lat temu
Poznal innych "kruluw" z LA
Najnowsze komentarze (510)
zaba
8 lat temu
p***c
USA
8 lat temu
Kg1rfF Wow, great blog.Thanks Again. Will read on...
gość
8 lat temu
j***ć cwela
gość
8 lat temu
Tylko Pikej śpiewa rap D:
wym
8 lat temu
PIG GEY hahahahahahahhahaahahahahahahahahahahahahah siiedem nieszczesc z foot lockera. p***ł, frajer, ciota
gość
8 lat temu
Byłem w ELAJU. Chodziłem po Holywood Boulevard. Jestem z***bisty...ale on jest ...szkoda gadać.
gość
8 lat temu
Jak spojrzycie obeiktywnie, to częściowo przyznacie mu rację - robi swoje, robi to co lubi. I podoba mi się idea, ze rap nie musi być smutny, o problemach, narkotykach itp. W sumie zwisa mi jego kariera, ale kazdy ma jakieś marzenia, więc niech sobie je realizuje
gość
9 lat temu
w******k to mało powiedziane.
gość
9 lat temu
Raperzy za 5 bucks'ów!!!Koń by sie uśmial...:)))) Ci kolesie w stanach maja z ciebie niezła beczke!!!A piszą tobie takie farmazony z czystej kurtuazji....pikey???Who iść pikey???
gość
9 lat temu
piek - a ja wbrew tej całej chałastrze na pudlu dobrze Ci życzę :) ! może ci się uda:) .. tylko trochę wyluzuj
gość
9 lat temu
Krul! Prawdziwy krul. Dajcie mu berło i koronę!
gość
9 lat temu
jaki w******k
gość
9 lat temu
U mnie na wsi mówiło się, że jak Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera. Tak mi sie to teraz przypomniało jak czytam o tym błaźnie.
gość
9 lat temu
straszna amatorszczyzna... pod każdym względem.... kto go w ogóle ubiera....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie