Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Angelina obudziła się BEZ PIERSI!"

397
Podziel się

"Ludziom wydaje się, że zrobiono jej biust na stole operacyjnym". Lekarka gwiazdy wyjaśnia, że rekonstrukcja biustu była długa i bolesna.

"Angelina obudziła się BEZ PIERSI!"
bEpTUOJh

Kristi Funk, specjalista onkolog oraz członkini organizacji Pink Lotus Breast Center, na stronie poświęconej profilaktyce przeciwko nowotworom piersi zamieściła pełen opis zabiegu, jakiemu poddała się Angelina Jolie. Lekarka uzmysłowia wielu osobom krytykującym aktorkę, że operacja była trudna i przez kilka tygodni gwiazda nie miała piersi, ale wszyte pod skórę woreczki, które stopniowo wypełniano solą fizjologiczną. Procedura pozwala rozciągnąć skórę, a następnie wszyć silikon oraz zrekonstruować sutki.

Cztery godziny po zabiegu była w doskonałym humorze. Była pełna energii i w ogóle nie myślała o raku. Na dwóch ścianach w jej domu znajdowały się notatki oraz zdjęcia do jej najnowszego projektu, który właśnie reżyseruje. Następnego dnia otrzymała pierwszy zastrzyk z soli fizjologicznej. Wiele osób nie zdaję sobie sprawy, że obudziła się bez piersi ale z dwiema ogromnymi bliznami - wyjaśnia Funk. Ludziom wydaje się, że zrobiono jej biust na stole operacyjnym. To długi proces.

bEpTUOJj

Miesiąc później ciężko pracowała i zajmowała się dziećmi. W ogóle nie uważała się za osobę chorą czy wymagającą specjalnej opieki. Chciała prowadzic normalne życie i nie żyć w lęku przed rakiem – dodaje lekarka.

bEpTUOJp
bEpTUOJK
KOMENTARZE
(397)
gość
8 lat temu
ja pierdziu, brak mi słów, chciałabym być tak odważna
gość
8 lat temu
Gardias w klinice rodzi a ja w mekach w szpitalu w polsce
gość
8 lat temu
Doda trans na oficjalnym kanale youtub mnie zablokowała bo napisałem ze wyglada jak CHŁOP!
bEpTUOJL
gość
8 lat temu
ja po swoich 2 ciążach też mam ochotę pozbyc się piersi- są obwisłe i małe.... true story...
gość
8 lat temu
Przykro mi ;/ .....ale wiem ze stac ja i kupi sobie nowe.
Najnowsze komentarze (397)
??? ?? ?????
7 lat temu
Thanks really handy. Will share website with my pals.| ??? ?? ????? ??? ??
gość
8 lat temu
Ona nie jest odwazna, ona jest g****a i robi to wszytsko dla kasy:/ O Angelinie: www. youtube.com/watch?v=TJ96yMI86lw
gość
8 lat temu
O Angelinie:
Olo
8 lat temu
Ona nie jest odwazna, ona jest g****a i robi to wszytsko dla kasy:/ O Angelinie:
gość
8 lat temu
dzielna kobieta.
gość
8 lat temu
podziwiam ją
wisnia23315
8 lat temu
Mnimo ze mam tak malo lat to ja chcialabyyn miec Dzieci i fajny biust
gość
8 lat temu
Co tam g****a Angelina. Pomyślcie jak musiała się poczuć koleżanka grodzka, gdy przez pomyłkę stanęła przed pisuarem ? !
bEpTUOJD
gość
8 lat temu
Przed śmiercią i przeznaczeniem się nie ucieknie. A okaleczanie się profilaktycznie jest nieuzasadnione. Moim zdaniem zrobiła sobie nowe cycki i dorobiła ideologię za kasę koncernów medycznych i klinik. Do tego jaka darmowa reklama. Korupcja, upadek moralny i chęć utrzymania się na topie wśród tzw. celebrytów jest tak wielki, że są zdolni do wszelkich zwyrodnialczych czynów.
gość
8 lat temu
po co "zastrzyki z soli fizjologicznej"? czemu to miało służyć? w soli fizjologicznej rozcieńcza się leki podawane dożylnie, lub używa się jako kroplówek jeśli potrzebne jest nawodnienie organizmu. co to za głupoty piszecie?
gość
8 lat temu
Ja kobietę podziwiam. Zrobiła to co zrobiła i już po wszystkim powiedziała jak jest, a nie wypłakiwała się przez miesiące w gazetach. Ma kobita jaja, nie rozczula się nad sobą tylko działa i idzie do przodu. Szacun
gość
8 lat temu
czekamy na sesję
Bęc
8 lat temu
a u nas nie dośc że jest to niemożliwe dla większkości kobiet to jeszcze by tak upodlili w szpitalu..............
gość
8 lat temu
Ona ma ramiona szersze od bioder , to wyglada okropnie i
...
Następna strona
bEpTUOKf