Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Przesadzałam ze słońcem, CHODZIŁAM DO SOLARIUM!"

748
Podziel się:

"Intensywne opalanie wyrządziło duże szkody. Na starych zdjęciach widzę, ile miałam zmarszczek" - wyznaje Włodarczyk.

"Przesadzałam ze słońcem, CHODZIŁAM DO SOLARIUM!"
bECJDket

Agnieszka Włodarczyk nie stroniła niegdyś od opalenizny. Na salonach pojawiała się z mocno spieszczoną skórą, która wraz z makijażem dawała nieraz komiczny efekt. W najnowszym wywiadzie celebrytka przyznaje się do swoich błędów i twierdzi, że wyciągnęła z nich lekcje.

Kiedyś przesadzałam ze słońcem. Rzadko używałam filtrów i zdarzały mi się poparzenia - wyznaje w rozmowie z magazynem Dobre rady. Niby wiedziałam, że słońce jest niebezpieczne, ale nie myślałam o tym. Uważałam, że skoro jestem młoda, to wszystko mi wolno. Ciągle wyjeżdżałam do ciepłych krajów i przywoziłam stamtąd ciemną opaleniznę, często chodziłam do solarium.

Intensywne opalanie wyrządziło duże szkody. Na starych zdjęciach widzę, ile miałam zmarszczek i przebarwień mówi. Do solarium chodzę teraz rzadko, ale i tam smaruję twarz kremem ochronnym. Teraz regularnie używam kosmetyków z kwasami, chodzę do gabinetu na peelingi. Dzięki nim pozbyłam się wielu niechcianych pamiątek po słońcu.

bECJDkev

Teraz wygląda lepiej?

bECJDkeW
KOMENTARZE
(748)
gość
8 lat temu
ahh ta wiecznie zapatrzona w siebie solara...
gość
8 lat temu
jak ja jej nie lubię!
gość
8 lat temu
przesadziła też z romansem z żonatym
bECJDkeX
gość
8 lat temu
Kłamstwa wyborcze polityków - wciąż bezkarne !
gość
8 lat temu
Ma w sobie coś odpychającego..
Najnowsze komentarze (748)
gość
7 lat temu
wyglada jakby przez miesiac geby nie myla
gość
8 lat temu
ale ryj
glews
8 lat temu
Było minęło Agniecha! Gdzie ta Sara? Już jest stara! Nic nie poradzisz na upływa czasu i na upływ rozumku, którego coraz mniej, a głowa pusta lata
gość
8 lat temu
ale ma ryj.
gość
8 lat temu
Boże jak Ty Agnieszko wygladasz???...Kiedys taka ładna byłas a teraz hehehe
gość
8 lat temu
moim zdaniem za duzo ciemnej tapety!!!!
gość
8 lat temu
p****k
gość
8 lat temu
bleeeeeeee
bECJDkeP
gość
8 lat temu
jak rozłożyłąś rapcie przed facetem spodziewającym się ,,dzieci,,tez przesadziłąś matrono wredna !!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Ona nie umie budować głębszych więzi a jedynie płytkie oparte na pociągu seksualnym, który szybko przemija i często zmienia obiekt zainteresowania. Zycze jej żeby wkrótce tego doświadczyła, przed czy po ślubie - obojętne. Ta kobieta nie będzie szczęśliwa, bo zebrać można jedynie to co się zasiało. Kto sieje zamęt i wiatr, zbiera burze i wichury. Na męża wybrała najmniej odpowiedzialnego faceta ze wszystkich jakich dotąd miała. Pogratulować głupoty i krótkowzroczności. Jak będziesz leczyć rany, popatrz sobie na zdjęcia, jak "ładnie" razem wyglądacie, czym się tak jarasz teraz pusta i powierzchowna kobieto. Mówić o Tobie kobieto to komplement na wyrost, na który nie zasłużyłaś. Życzę obfitych żniw, tego co rozsiewasz. Nadejdą szybciej niż myślisz.
gość
8 lat temu
obrzydliwe to jest.
gość
8 lat temu
poza tym w baiałej sukience to powinna iśc do ślubu dziewica a nie ta pani.
gość
8 lat temu
oni się jakimiś zasadami kierują że teraz ślubu chcą ?? Śmieszne chyba tylko cywilny bo kościelny to będzie śmiech na sali
gość
8 lat temu
a książulek takiej da rozgrzeszenie i ślub to nie ważne jest. Takie ślub przed bogiem bo nie żałuje tego co zrobiła Anecie i Dzieciom. Takim ludziom ksiądz da ślub kochanką ?? to jest bardzo nie fajne zachowanie. Tylko kasa się liczy w kościele też. Krawiec który śłubów nie chciał teraz chce czy włodara która tyle łóżek już wytarła.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECJDkfI
bECJDkfJ
bECJDkfK
bECJDkfL
bECJDkfM
bECJDkfr