Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie chcę mieć córki, GDY PATRZĘ NA FANKI BIEBERA!"

501
Podziel się:

"Wolę transformersy od kucyków Pony."

"Nie chcę mieć córki, GDY PATRZĘ NA FANKI BIEBERA!"

Karolina Malinowska jest obecnie jedną z wielu ciężarnych celebrytek. Termin porodu wyznaczono na sierpień. Była przyjaciółka Joanny Horodyńskiej korzysta więc póki może. Pojawia się na imprezach i udziela wywiadów. W najnowszym wyznaje, że nie miałaby nic przeciwko, gdyby do Fryderyka i Christiana dołączył kolejny chłopiec.

Jestem obecnie mamą dwóch chłopaków i gdyby okazało się, że dołączy do nich kolejny, byłabym bardzo szczęśliwa – mówi w Party Kids. Byłoby to ogromne wyzwanie, bo mam w planach wychować ich na porządnych facetów. Czteroletni Fryderyk jest prawdziwym dżentelmenem, a dwuletni Christian rządzi całym przedszkolem. Co więcej, starszy zwraca się do niego "panie prezydencie"! Przyznasz, że mam bardzo wesoło.

Malinowska zdradza także, że obawia się posiadania córki. Szczególnie gdy patrzy na... rozemocjonowane fanki Justina Biebera.

Posiadanie córki, oprócz pięknego babskiego świata, może mieć też inne strony... Kiedy widzę w telewizji fanki Justina Biebera, od razu mi przechodzi. Wolę transformersy od kucyków Pony. Wiesz, Fryderyk i Christian nie dopuszczają w ogóle do myśli tego, że mogą mieć siostrę. Starszy często mówi do mojego brzucha: Wyłaź już, braciszku, kupię ci smoczek.

KOMENTARZE
(501)
gość
9 lat temu
nie chce mieć córki przez fanki Biebera.... Boże co za myslenie ?
gość
9 lat temu
przecież córki też mogą bawić się transformersami.
gość
9 lat temu
to jak się dziewczynka urodzi, będzie miała w tej rodzinie przesrane
gość
9 lat temu
jakie mądrości...
gość
9 lat temu
zależy jak wychowa
Najnowsze komentarze (501)
gość
8 lat temu
Ale brednie gada. Popisała się inteligencją.
marika
8 lat temu
To naprawdę jej cytat??? Brzmi ofiarnie, ja to rozumiem tak : Bardzo chciała dziewczynkę, ale jak się okazało, że będzie trzeci chłopak, to niechcąć przyznać się do rozczarowania wymyśliła g***i argument przeciw posiadaniu córki, bardzo g***i i słaby.
Amźi
9 lat temu
Ja cie sune.... Ja można tak myśleć .. -,- i love jb :*
gość
9 lat temu
Tak p*****la baby ktore bardzo chca dziewczynke a boja sie rozczarowania nastepnym siurkiem.... Wiec piepsza takie farmazony o transformersach :/ jak by zapomniala ze sama jest baba!
lila999
9 lat temu
Co za matkaa... wogóle nie można jej nazwać matką. Najważniejsze żeby było zrowe. A fanki Justina są z***biste, może czasami przesadzają, ale robią tak bo go kochają
gość
9 lat temu
debilka!
szczyt chamst...
9 lat temu
to jest szczyt chamstwa. Jak bedzie miała corke to co k***a ? chyba ja zadzga na smierc
gość
9 lat temu
wyładniała w ciąży.
gość
9 lat temu
MALINOWSKA MA BĘBEN ZAMIAST MÓZGU
gość
9 lat temu
Syn jak nic,kiedys w wywiadzie pisala o tym jak bardzo chce córke a teraz sie odkreciło niby?
gość
9 lat temu
To się zajmuj swoimi dziećmi, arogancka dziennikarko. Ja mam córkę nastolatkę, która nie znosi Biebera i słucha metalu. Rozumie, że disco polo to chłam. I to wcale nie przeszkadza, że całkiem niedawno lubiła Barbie i kucyki. Co za matki z tych celebrytek! A JAKA MATKA, TAKA CÓRKA
gość
9 lat temu
Pewnie się krowa dowiedziała,że znowu nie wyszło to już szykuje grunt że wcale nie chciała córki.Królica
gość
9 lat temu
Upiorna parka!
gość
9 lat temu
Upiorna parka!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie