Bieber POKAZUJE GOŁĄ KLATĘ paparazzi... (ZDJĘCIA)

508
Podziel się

Tak zareagował na widok helikoptera. O co mu chodzi?

Bieber POKAZUJE GOŁĄ KLATĘ paparazzi... (ZDJĘCIA)

Justin Bieber ma już opracowany sposób na paparazzi. Gwiazdor na widok fotoreporterów robiących mu zdjęcia z ukrycia podnosi koszulkę i chwali się mięśniami. W sobotę nad willą idola nastolatek przelatywał helikopter, z którego paparazzi fotografowali opuszczającą jego posiadłość Miley Cyrus. Ponoć para wokalistów planuje wspólnie nagrać piosenkę...

Justin chyba próbował odwrócić uwagę od samochodu Miley i zaprezentował swoją klatę i brzuch. Pokazał też fotoreporterom środkowy palec.

Zobaczcie, jak wygląda jego willa z lotu ptaka.

KOMENTARZE
(508)
gość
7 lat temu
ma ciało dzieciaczka. chowaj sie do domu palncie!
gość
7 lat temu
szału nie ma.
gość
7 lat temu
W panterke?! :D
gość
7 lat temu
Hahahahahahahahaha, napiszcie coś jeszcze o Pikeju, będzie komplet błaznów
gość
7 lat temu
STARE... PÓZNA REAKCJA PUDLU
Najnowsze komentarze (508)
pliki midi
6 lat temu
How to use a sample as a midi instrument? pliki midi
gość
6 lat temu
Niżej k***a te spodnie -.-
YCqjou <a hr...
7 lat temu
YCqjou voczvfsouaxy
XsOFfD <a hr...
7 lat temu
XsOFfD goxbfpmzvcho
bluesboy Pos...
7 lat temu
bluesboy Posted on A mnie się bardzo poobdały zajawki nowego Raymana na Wii U ktf3rej raczaj nie kupię (żeby chociaż podali specyfikację techniczną musi być bez rewelacji, bo Niny nabrało wody w usta).I dodatkowo przeczytałem dzisiaj, że Sony zrobi coś podobnego z Vitą i PS3 niestety Niny będzie miało ciężki orzech do zgryzienia, na razie obrodziło całą masą hejterf3w. Zobaczymy po premierze, ktf3ra ma być podobno w listopadzie.
W Ew. św. Łuk...
7 lat temu
W Ew. św. Łukasza jakoś nie widzę, aby podawać każdemu inny kzsileiek :) Wyraźnie jest napisane, że I wziąwszy kielich, podziękowawszy, rzekł : weźcie go Tu chyba chodzi też o powagę , ja osobiście wolę jeden kielich niż dziesiątki małych źle mi się to kojarzy ;-) I ostatnia sprawa, ja naprawdę wierzę, że w takiej chwili Bf3g nas strzeże . Ale to tylko moje zdanie :-)
JYxtSr <a hr...
7 lat temu
JYxtSr ybdfvacwbhgz
Tulik no miał...
7 lat temu
Tulik no miałes racje. Nie twierdziłem przceież, że tak nie będzie. Dziwiłem się tylko jak scenarzyści sobie poradzą po ślubie Teresy. Dopiero pojutrze ten news o powrocie trafi na bloga. Teraz mam troche ważniejsze dla większości informacje o tym co wydarzy się w serialu po wakacjach.
gość
7 lat temu
Ja p*****le przestańcie go obrażać, co wy byście zrobili na jego miejscu? Opamiętajcie się bo jesteście żałośni :/
...
7 lat temu
myśli że jest fajny jak pokarze faka i klatę ale wiocha a te samochody to po raszka!!!! DLA WSZYSTKICH FANKÓW "JUSTIN BIBER" on to gorzej jak pięcioletnie DZIECKO jak wy możecie ko kochać?!
...
7 lat temu
co za w******k z niego jest!!!!!!!!!!!! to p****t!!!!!!!!! i chusteczka mu w d***e się nie mieści.... myśli że jest fajny..... te jego piosenki to g***o i masakra, nie wie co ma robić z tymi pieniędzmi?! jak on wygląda gorzej jak g***o i wieśniak
gość
7 lat temu
Ja tam go lubię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
kurczak xd
gość
7 lat temu
Nie no co Ty, każdy widząc, jak paparazzi naku*wiają Ci helikopterem nad domem, pomachałby i ładnie się uśmiechnął.
...
Następna strona