Krupa przyleciała na finał "Top model"! (ZDJĘCIA Z LOTNISKA)

Na szczęście nie spotkała Anji.

Obraz

W sobotę do Polski przyleciała występująca gościnnie w Top Model Anja Rubik, która zdecydowała się na udział w programie pomimo kłótni z Joanną Krupą. Dżoana rywalizowała z modelką znajdującą się w pierwszej dziesiątce najlepszych ciał w branży i próbowała udowodnić, że jej kariera modelki biustu jest bardziej udana. Koleżanki z TVN-u na szczęście minęły się na lotnisku.

Przypomnijmy wideo z przylotu Anji:

Krupa przyleciała do Polski wczoraj i zadowolona machała zebranym paparazzi. Tym razem na szczęscie nie była topless. Zobacz: Krupa TOPLESS nad basenem (TYLKO DLA DOROSŁYCH!)

Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą