Jessica i Macademian w "Top model"! (ZDJĘCIA)

TVN też zaprosił szafiarki. Są już "gwiazdami"?

Obraz

W środę zakończyła się trzecia edycja Top model, którą wygrała Zuzanna Kołodziejczyk. Gwiazdą finałowego odcinku programu była nie tylko zdobywczyni kontraktu z agencją modelek, ale także Anja Rubik. Zobacz: POJEDYNEK NA DEKOLTY: Rubik vs. Krupa! (ZDJĘCIA) Oprócz wydekoltowanej gwiazdy wybiegów oraz muzy Karla Lagerfelda w studio pojawiły się coraz popularniejsze "szafiarki".

Do finałowego show zaproszono Jessikę Mercedes i Macademian Girl. Pierwsza z nich postawiła na klasyczne połączenie czerni z bielą. Miała na sobie prześwitująca top oraz kapelusz z szerokim rondem. Znana z barwnego stylu Macademian oczywiście wybrała coś bardziej kolorowego. Założyła spódnicę i bluzkę w kontrastujące wzory.

Awansowały już na "gwiazdy"?

Obraz
© Agencje FORUM
Obraz
© Agencje FORUM
Obraz
© Agencje FORUM
Obraz
© Agencje FORUM
Obraz
© Agencje FORUM
Obraz
© Agencje FORUM
Obraz
© Agencje FORUM
Obraz
© Agencje FORUM
Obraz
© Agencje FORUM
Obraz
© Agencje FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą