Anja z kokardą na imprezie "Top model"!

Tak wyglądała na afterparty.

Obraz

Zaraz po zakończeniu środowego finału trzeciej edycji Top model. Zostań modelką, jurorzy i uczestniczki wybrali się na oficjalne afterparty. Anja Rubik, która podczas transmisji miała na sobie spódnicę Anthony’ego Vaccarello, białą marynarkę oraz kozaki Pucci (*zobacz zdjęcia!)
*
skorzystała z okazji, by zaprezentować się w innym komplecie.

W nocy fotoreporterom pozowała w czarnych spodniach, białej koszuli z czarną kokardą oraz zrobionej z tysięcy złotych blaszek kurtce od Saint Laurent.

Robi wrażenie?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą