Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Magda nie zamierza się zmieniać"

145
Podziel się:

"Zorro polskiej gastronomii" nie ma sobie nic do zarzucenia, mimo pozwów ze strony "odmienionych" restauracji. "Nawet nie przygotowuje się do programu, nie zbiera informacji o miejscach, które ma odwiedzić. Wchodzi, działa i ją ponosi".

"Magda nie zamierza się zmieniać"
bEDVBPQl

Jak wiadomo, nie wszyscy restauratorzy są zadowoleni z pomocy Magdy "kurwa boskiej" Gessler, którą oferuje w ramach TVN-owskich _**Kuchennych Rewolucji**_. Uzdrawianie polskiej gastronomii metodą rzucania garnkami i innym wyposażeniem lokali oraz obrażania personelu na oczach klientów, którzy akurat mieli pecha znaleźć się w pobliżu, nie wszystkim się podoba. Ośmieszeni na oczach całej Polski restauratorzy rozważają nawet złożenie pozwu zbiorowego oraz skorzystanie ze wsparcia gwiazdy interwencyjnego dziennikarstwa, Elżbiety Jaworowicz. Zobacz: Jaworowicz wspiera pokrzywdzonych restauratorów! BĘDZIE WOJNA?

Celebrytka jak zwykle nie ma sobie nic do zarzucenia. Wyznała nawet, że "gdyby można było rzucać ludźmi to też by rzucała". Jak zapewnia w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy znajomy restauratorki, nie planuje ona w najbliższym czasie zmieniać swoich metod.

Uważa, że mocne słowa są uzasadnione i twierdzi, że używa ich w dobrej wierze - wyjaśnia informator tabloidu. Nie zamierza się zmieniać. Magda nie ma żadnego narzuconego scenariusza Rewolucji ze strony stacji. Ona to wszystko robi na żywioł. Nawet nie przygotowuje się do programu, nie zbiera informacji o miejscach, które ma odwiedzić. Wchodzi, działa i ją ponosi. To są czyste emocje. Ten program jest w całości oparty na inwencji Magdy. Nawet nie ma stylistki. Na wizję ubiera się sama.

bEDVBPQn

Cóż, to akurat widać.

Jak zapewniają znajomi Gessler, jej zbliżające się 60. urodziny bynajmniej nie nastroiły jej łagodniej do życia. Z tej okazji córka restauratorki, Lara oraz mieszkający na stałe w Toronto narzeczony Waldemar Kozerawski, urządzili dla niej imprezę - niespodziankę.

Impreza udała się znakomicie. Magda była najbardziej szczęśliwa, że do kraju przyjechała jej córka i narzeczony i wspierali ją w tym trudnym dla niej okresie - mówi informator tabloidu. Magda bardzo przeżyła awanturę w Dolinie Charlotty. Zła atmosfera wokół całej sprawy naprawdę ją dotknęła.

Temu akurat się nie dziwimy. Metody "Zorro polskiej gastronomii" wzbudziły sporo kontrowersji. Zobacz: Gessler o hotelarzu: "Cwaniak! PROWINCJONALNY SNOB! FUNDUJĘ MU REKLAMĘ!"

bEDVBPQt
bEDVBPQO
KOMENTARZE
(145)
gość
8 lat temu
Nie rozumiem tych pozwów, restauracje same się zgłaszają
gość
8 lat temu
Jedyna duża kobieta w szołbizie, która potrafi dobrać ubranie do sylwetki i jeszcze włożyc w to trochę fantazji.
gość
8 lat temu
Lubie ją nawet. Niech się nie zmienia. Nie ma niczego gorszego niz udawanie kogoś, kim się nie jest.
bEDVBPQP
gość
8 lat temu
OK. Skoro nie przeszkadza wam brud w kuchni, zepsute jedzenie, produkty z najgorszego świństwa sprzedawane w restauracji za niebotyczne stawki - to spoko. Co by o niej nie mówić, obnażyła dziadostwo. Bo tego, że w kuchni jest syf, ona sama nie wymyśliła. Kamery zarejestrowały.
gość
8 lat temu
i bardzo dobrze! mowcie sobie co chcecie: JA JA LUBIE
Najnowsze komentarze (145)
fitflops shoe...
6 lat temu
fitflop suppliers fitflops shoes
cheap barbour...
6 lat temu
genuine barbour jackets cheap barbour jackets
buy fitflop s...
6 lat temu
fitflops sale singapore buy fitflop singapore
buy birkensto...
6 lat temu
birkenstock australia sale buy birkenstocks online
http://conver...
6 lat temu
converse 開口笑
asics singspo...
6 lat temu
asics singapore website asics singspore store
gość
8 lat temu
dobroć uczyniona drugiemu człowiekowi, wraca do nas z podwójną siłą. podobno człowiek jest tyle wart, ile dobrego uczyni drugiemu człowiekowi. pokaż więc co ty jesteś wart i nie bądź obojętny !!! od urodzenia cierpię na nieuleczalną i postępującą chorobę zanik mięśni. choroby tej nie można wyleczyć, ale można spowolnić jej rozwój. jednak na to potrzebne są ogromne pieniądze, których po prostu nie mam. nie bądź więc obojętny i pomóż mi walczyć z tą okrutną chorobą. w tej nie równej walce, sam nie mam żadnych szans, ale właśnie dzięki tobie, te szanse mogą się wyrównać. na mojej stronię internetowej www.romek.jasky.pl znajdziesz wszystkie szczegóły jak możesz mi pomóc. jeżeli więc chcesz mi pomóc, to nie czekaj. jutro może być już za późno !!! pomóż mi i zamieść swoje zdjęcie na mojej stronie internetowej, a cały świat zobaczy co masz w sercu !!! zobacz ile już osób i firm mi pomogło. kliknij w ten link lub skopiuj go do swojej przeglądarki www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358
gość
8 lat temu
od urodzenia cierpię na nieuleczalną i postępującą chorobę zanik mięśni. choroby tej nie można wyleczyć, ale można spowolnić jej rozwój. jednak na to potrzebne są ogromne pieniądze, których po prostu nie mam. nie bądź więc obojętny i pomóż mi walczyć z tą okrutną chorobą. w tej nie równej walce, sam nie mam żadnych szans, ale dzięki tobie, te szanse mogą się wyrównać. _____________________________ tu możesz mi pomóc romek.jasky _____________________________ pomóż mi i zamieść swoje zdjęcie na mojej stronie internet, a cały świat zobaczy co masz w sercu
bEDVBPQH
gość
8 lat temu
od urodzenia cierpię na nieuleczalną i postępującą chorobę zanik mięśni. choroby tej nie można wyleczyć, ale można spowolnić jej rozwój. jednak na to potrzebne są ogromne pieniądze, których po prostu nie mam. nie bądź więc obojętny i pomóż mi walczyć z tą okrutną chorobą. w tej nie równej walce, sam nie mam żadnych szans, ale dzięki tobie, te szanse mogą się wyrównać. tu możesz mi pomóc romek.jasky pomóż mi i zamieść swoje zdjęcie na mojej stronie internet, a cały świat zobaczy co masz w sercu
gość
8 lat temu
geesler klamie mowi ze niema stylistki ,nawet buty jej zakladala .wszystko jest rezyserowane przez jole i nikola .gessler to alk....iczka.do potraw bardzo czesto dodaje alkohol a nie wszyscy tak lubia.mnie potraktowala jak smiecia i chetnie zobacze jak ja tez tak potraktuja.chetnie tez dolacze to pozwu zbiorowego.mysle ze czlowiek drugiego czlowieka dla pieniedzy nie powinien tak traktowac.magda ,jola i nikol przez was stracilam szacunek do telewizji tyn.
gość
8 lat temu
JUSTYNA˛2WWW.PL
gość
8 lat temu
justna2WWW
gość
8 lat temu
Boska d****a
gość
8 lat temu
hjj
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVBPRA
bEDVBPRB
bEDVBPRC
bEDVBPRD
bEDVBPRE
bEDVBPRj