Trwa ładowanie...
Przejdź na

Daniec: "Nie wierzę, żeby zaszkodziła im taka MARGINALNA SPRAWA!"

287
Podziel się:

Przyjaciel Cezarego Pazury opowiada o jego "sekstaśmie".

Daniec: "Nie wierzę, żeby zaszkodziła im taka MARGINALNA SPRAWA!"

Nie milkną spekulacje wokół tajemniczego nagrania, którym Cezarego Pazurę szantażował mężczyzna zatrzymany w zeszłym tygodniu przez partol Krzysztofa Rutkowskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzut zmuszania do określonego zachowania. Zarówno Cezary jak i jego żona Edyta wystosowali do mediów specjalne oświadczenia, w których przestrzegają przed "pochopnym wysnuwaniem wniosków".

Zdaniem tabloidów, na nagraniu (nazywanym "sekstaśmą"), za które szantażysta zdołał wyłudzić od aktora 8 tysięcy złotych, widać Pazurę w kompromitującej sytuacji z jakąś kobietą na weselu. Rzecznik prokuratury przyznał, że film pochodzi sprzed dwóch lat.

Wszystko wskazuje na to, że Edyta Pazura nie wiedziała dotąd o jego istnieniu. Znany znajomy pary jest jednak przekonany, że taki drobiazg nie zaszkodzi ich małżeństwu.

Trzymam za nich kciuki - mówi w rozmowie z Super Expressem przyjaciel Pazury, satyryk Marcin Daniec. Znam ich od lat i nie sądzę, by taka marginalna sprawa zaszkodziła temu związkowi. Oni się kochają!

My również trzymamy kciuki. Miejmy nadzieję, że Czarek zapłacił 8 tysięcy złotych za odzyskanie nagrania, na którym nie było niczego kompromitującego.

KOMENTARZE
(287)
gość
8 lat temu
Półświatek zawsze sobie pomagał. I ten najnędzniejszy również.
gość
8 lat temu
ja mam nadzieję, że Czarek nie strzelił lipy tej swojej ładnej żonie, bo dla mnie będzie skończony jeśli nie potrafi trzymać w portkach swojego świstaka!
gość
8 lat temu
pudel ty nie zamydlisz nam oczu newsami z du py o fibaku, dobrze wiemy, że on jak i cała chmara celebrytek-dzi.wek zapłacili ci za milczenie w sprawie afery, żebyśmy czasem nie dowiedzieli się jak daleko sięga fi.ut fibaka i jego koleżków
gość
8 lat temu
Zero o zerach. Brawo!
gość
8 lat temu
Dawno Dańca nie widziałam.
Najnowsze komentarze (287)
CZARNY
8 lat temu
ALE ONA BRZYDKA .
gość
8 lat temu
Gdyby "miała pojęcie" o istnieniu tego filmu, to Pazura nie płaciłby szantażyście tych ośmiu tysięcy, prawda?
gość
8 lat temu
to ostatnie zdanie jest żenujące pudlu, lizustwo !~~~
gość
8 lat temu
stare dziady z młodymi zonami się popierają
gość
8 lat temu
dla niego to grosze
gość
8 lat temu
P******a para.
ja
8 lat temu
to plotki... ona do dzieci.... on zarabiać na rodzinę....każdy ma swoją misję.....
gość
8 lat temu
moja babcia ma taką zasłonę jak jej ubranie..słowo wisi tam na oknie w starym tychowie
gość
8 lat temu
Jakby na filmie nie było nic kompromitującego, to Czaruś nie płaciłby szantażyście..., bez jaj zdradził żone i teraz ma stracha hahahaha
gość
8 lat temu
Mroczna ta jego żona.
gość
8 lat temu
Droga REDAKCJO! Na swojej stronie (wystarczy kliknąć na pasku u góry ekranu „wyślij donosy i zdjęcia”) dosyć jawnie zachęcacie agencje PR do współpracy. Cytuję: „Serwis Pudelek to także doskonały sposób dla nagłośnienia wydarzeń oraz działań klientów otaczanych OPIEKĄ przez agencje PR.” Szczególną uwagę zwraca ostatnia część zdania. Skoro już donieśliście na samych siebie w kwestii tej BRZYDKIEJ działalności, to nie bądźcie HIPOKRYTAMI i nie kasujcie naszych komentarzy w tej sprawie. CHCEMY PRAWDY – przyznajcie się - ile i od której agencji PR opiekującej się jakim klientem wzięliście łapówkę za TUSZOWANIE AFER? Jeśli chcesz poczytać więcej o naszej „śmietance towarzyskiej”, zaznajom się z ANTKIEM MUZYKANTkiEM na jego FEJSBUKOWYM koncie.
gość
8 lat temu
czy to białe widmo to pani Zając PKP ???
gość
8 lat temu
ANTKIEM MUZYKANTkiEM na jego FEJSBUKOWYM
gość
8 lat temu
ANTKIEM MUZYKANTkiEM na jego FACEBOOKOWYM
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie