Gomez: "Chwilowo rezygnuję z muzyki"

Selena zamierza skupić się na karierze aktorskiej.

Obraz

Selena Gomez zaczynała swoja karierę, jako gwiazdka Disneya. Później piosenkarka zaczęła rozwijać swoją karierę wokalną i romansować z Justinem Bieberem. Po wydaniu ostatniej płyty wokalistka przystopowała z nagrywaniem nowych kawałków i obecnie twierdzi, że zamierza zrobić sobie przerwę od muzyki.

Niebawem będziemy mogli zobaczyć aktorskie popisy Gomez w filmie Gateway. Podczas konferencji prasowej, na której gwiazda opowiadała o swoim nowym projekcie i ogłosiła, że planuje już kolejne role.

Na razie nie planuję kolejnej płyty. Chwilowo rezygnuję z muzyki. Kiedy zakończę trasę koncertową chcę skupić się na długi czas na aktorstwie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem – powiedziała Selena.

Oto zwiastun nowego filmu Gomez.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą