Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

"Mój PORÓD BYŁ IDEALNY!"

124
Podziel się

Kate Middleton zwierzyła się przyjaciółkom. "Chciała rodzić naturalnie".

"Mój PORÓD BYŁ IDEALNY!"
bDfSjUGJ

Ciąża i poród Kate Middleton były przedmiotem zainteresowania mediów na całym świecie przez długie tygodnie. Dziennikarze spędzili długie godziny pod szpitalem św. Marii w Londynie, czekając na przyjazd ciężarnej księżnej i ogłoszenie, iż na świat przyszedł wyczekiwany królewski potomek. Ostatecznie w świat poszło oświadczenie wygłoszone przez fałszywego herolda... Zobacz: Narodziny syna Kate ogłosił... FAŁSZYWY HEROLD!

Teraz księżna i jej otoczenie pilnują swojej prywatności jeszcze bardziej. US Weekly twierdzi jednak, że dotarł do osoby z jej otoczenia. Ponoć Kate zwierzała się swoim przyjaciółkom z przebiegu porodu.

Rozmawiała z najbliższymi koleżankami tuż po porodzie. Przyznała, że był idealny - opisuje informator. Powiedziała, że był szybki i poszedł bardzo gładko. Chciała rodzić naturalnie, więc ucieszyła się, że miała taką możliwość.

bDfSjUGL

Dwa miesiące po urodzeniu syna George'a Kate prezentowała się świetnie.

bDfSjUHm
KOMENTARZE
(124)
olka
7 lat temu
na pewno wierze wyimaginowanym przez tabloid przyjaciółkom....
gość
7 lat temu
Nic dziwnego ze byl idealny, za te pieniadze...
gość
7 lat temu
zdrówka!
bDfSjUHn
gość
7 lat temu
Ciekawe czy ktoś jeszcze mógłby tak powiedziec. W Polsce - nie sądzę
gość
7 lat temu
no i gratulacje, znieczulenie widocznie działało
Najnowsze komentarze (124)
gość
7 lat temu
Za te pieniądze,władze i życie w luksusie to by mi nawet ta jego łysina nie przeszkadzała...
gość
7 lat temu
koszulk szpitalna??? czyżby jakaś pamiątka, hehe.
gość
7 lat temu
A czy ona nie miała przypadkiem urodzić córki?????? Czytałam że Kate podczas wizyty w Grimpsy gdy dostała białego pluszowego misia wygadała się że zatrzyma go dla swojej córki, więc nie rozumiem jak to.....
gość
7 lat temu
jeszcze nie minęły 2 miesiące - urodziła 22 lipca
gość
7 lat temu
To jest klasa sama w sobie
gość
7 lat temu
.....te zawsze rumiane policzki........
gość
7 lat temu
one wszystkie mają świetne porody bo biorą znieczulenie. Tego już nie powiedzą
gość
7 lat temu
sie nie posraj lala
bDfSjUHf
mmx9
7 lat temu
kasy dała znieczulili i wielka dama się modraluje
gość
7 lat temu
gdzie mozna kupic taki zielony zakiet?
gość
7 lat temu
WOJNAROWSKA, znana dotąd z ekspresowej kariery w show biznesie dzięki ukazaniu połowy TYŁKA na bankiecie, nieoczekiwanie zmienia wersję wydarzeń. Prawdopodobnie korzysta OBECNIE z usług INNEJ agencji PR, która podważyła pomysły poprzedniej. Co prawda pomysł z nowatorskim DEKOLTEM na miednicy wypromował jej nazwisko, ale dalsza kariera stanęła pod znakiem zapytania. W kolejnych miesiącach nie mogła bowiem pozbyć się łatki GOŁOD*PCA. Propozycje wystąpienia w filmach, nagrania płyty czy też częstych występów w telewizjach śniadaniowych niestety nie zaczęły spływać w takim stopniu, w jakim tego oczekiwała. Nowa NARRACJA neguje zatem poprzednią. Próbuje nam się wmówić, że to wszystko było PROWOKACJĄ intelektualną - rzekomo jej występ na tamtej głośnej imprezie miał być EKSPERYMENTEM świadczącym o łatwości wkręcenia się w show biznes. Brzmi nawet sensownie, bo nie od dziś wiadomo jakie ZERA wdzierają się do tej "ELITY", ale dlaczego wybrano do tego eksperymentu dziewczynę o twarzy CHOMIKA? Słyszałaś o ANTKU MUZYKANTKU? Dołącz do jego znajomych na FACEBOOKOWYM profilu i dowiedz się więcej o najgorętszej „gwieździe” sezonu i innych przedstawicielach naszych „elit”.
TAK UWAŻAM
7 lat temu
Ja uważam, że miała surogatkę!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
Kurne, ale ten William robi sie brzydki.
gość
7 lat temu
A kogo to wali ??????
...
Następna strona
bDfSjUHH