Dziennikarka z Dominikany POGRĄŻA KSIĘDZA-PEDOFILA!

865
Podziel się

"Jest cała seria zdjęć, które zostały wykonane w jego pokoju, z dzieckiem przebranym za rzymskiego gladiatora, z innym dzieckiem w sukience."

Dziennikarka z Dominikany POGRĄŻA KSIĘDZA-PEDOFILA!

Sprawą polskiego księdza-pedofila żyje cała Dominikana. Alicia Ortega, dziennikarka tamtejszej telewizji Noticias SIN przyleciała do Polski, by nakręcić materiał na temat Wojciecha Gila. Polska prokuratura postanowiła skorzystać z okazji i ją przesłuchać. Dziennikarka miała dostęp do materiałów dominikańskiej prokuratury i dowodów przeciwko pedofilowi. Udzieliła także wywiadu TVN i TVP Info.

Ortega powiedziała, że widziała pornograficzne materiały znalezione na komputerze Gila. Widać, że zostały one wykonane w jego pokoju...

Przedstawiają dzieci uprawiające seks oralny. Dzieci, które całują się z innymi dziećmi, czy dorosłych penetrujących dzieci. Nie widać czy to on, ale jest cała seria zdjęć, które zostały wykonane w jego pokoju, z dzieckiem przebranym za rzymskiego gladiatora, z innym dzieckiem w sukience - powiedziała.

Na komputerze księdza Gila znaleziono filmy wideo, na których dzieci wykonują czynności seksualne z dorosłymi. Te filmy były na twardym dysku jego komputera, który znajdował się w sypialni księdza. Rozmawialiśmy z rodzicami tych dzieci. Czytaliśmy także relacje dzieci przedstawione psychologom. Jedno dziecko mówi tam, że było zmuszane przez księdza do seksu oralnego, inne mówi, że było świadkiem stosunku księdza z innym dzieckiem. Policja jest w posiadaniu serii zdjęć dziecka przebranego i pozującego w seksualny sposób - te zdjęcia zostały zrobione w biurze księdza Gila, ustalono to po krzesłach i obrazach na ścianie. Policja skonfiskowała te meble żeby udowodnić że te zdjęcia zrobiono właśnie w biurze księdza.

Przypomnijmy, jak tłumaczy się i żali przebywający na wolności (!) Gil:"Ksiądz-pedofil" z Dominikany: "CZUJĘ SIĘ ZNISZCZONY! Wierzą dzieciom!"

KOMENTARZE
(865)
gość
6 lat temu
obleśny typ. szkoda dzieciaków, zjechał im psychikę do końca życia...
gość
6 lat temu
ODRAŻAJĄCE
gość
6 lat temu
Cała ta mafia w czarnych sutannach - za kraty!
gość
6 lat temu
Proponuje wykastrowac go....a potem wyslac na ciezkie roboty....Co Wy na to ???
gość
6 lat temu
MASAKRA jaki wstyd dla polski ;/
Najnowsze komentarze (865)
gość
6 lat temu
powinni takim obcinac przyrodzenia
gość
6 lat temu
niech znajdzie sie jeden odwazny i go wysle do aniolkow
gość
6 lat temu
doświadczenia na gnoju robić po co dręczyć zwierzątka!!! ścierwa popieprzone zabić takiego to mało!!!! jeszcze bezczelni kumple w kieckach zwalają winę na dzieci ich rodziny k***a przedszkole byle nie na księdza!!!
gość
6 lat temu
kurde- może najpierw jakieś dowody, proces. każdy może każdego oskarżyć. ja te mogę napisać artykuł "dziennikarka z Dominikany uprawiała seks ze swoim owczarkiem niemieckim - wycieńczone zwierze zdechło"
gość
6 lat temu
P******c gnoja za jajka na drzewie. A przynajmniej niech mu zrobia to samo w wiezieniu, co on tym biednym dzieciom. Ze tez takie s***e chodza po ziemi.
gość
6 lat temu
dla mnie kara prosta! unieruchomic takiego typa , walic w dup**o bejsbolem i codziennie po kawalku ku**sa obcinac i niech sie skur*** wykrawi na smierc!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
o****h ze ja j***e!
gość
6 lat temu
Koniec z tym zakłamanym kościołem!
gość
6 lat temu
Na stos z tym debilem..Już nienawidzę księży a co za tym idzie kościoła
gość
6 lat temu
Kolejny zboczeniec kapłan ,ludzie chodzcie dalej do spowiedzi do tych co grzeszą bardziej od was!
gość
6 lat temu
Ukamienować go!!!! - kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień!
gość
6 lat temu
To straszne... Co robi nasza prokuratura? Na coczeka?
gość
6 lat temu
s****a
gość
6 lat temu
Ale będziemy mieli ubaw jak mafia dominikańska będzie miała macki sięgające Polski i dopiero jak tutaj się do niego dobiorą i do jego tłustej doopy za pomówienia.
...
Następna strona