Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czworo dzieci Wałęsy NIE PRZYSZŁO NA JEGO URODZINY!

446
Podziel się:

Wśród nich Maria Wiktoria i Brygida. Ojciec nie pojawił się na jej ślubie...

Czworo dzieci Wałęsy NIE PRZYSZŁO NA JEGO URODZINY!

Na przyjęciu z okazji 70. urodzin Lecha Wałęsy, zorganizowanym w gdańskim Pałacu Opatów stawiło się kilkuset gości. W takim tłumie ciężko było zauważyć brak czworga spośród ośmiorga dzieci byłego prezydenta. Być może sam jubilat również nie zwrócił na to uwagi. Jego żona wyglądała za to na zmartwioną.

Wśród gości zabrakło Marii Wiktorii, znanego z "pomroczności jasnej" Przemysława, dwukrotnego rozwodnika Sławomira oraz Brygidy.

Nieobecność dwojga ostatnich nietrudno zrozumieć. Sławomir po dwóch nieudanych małżeństwach żyje w skrajnej biedzie w toruńskim blokowisku i, jak sam przyznaje, pije zdecydowanie za dużo. Zobacz: Sławomir Wałęsa rzucił rodzinę dla wódki!

Brygida zaś raczej nie zapomniała ojcu, że nie zjawił się na jej ślubie, który odbył się niespełna miesiąc wcześniej. Podobno jest na nią "obrażony". Widocznie z wzajemnością. Zobacz: Za co Wałęsa obraził się na córkę?

Wałęsa twierdzi, że nie pojechał na ślub Brygidy, bo "nie uznaje ślubów cywilnych" - pisze tygodnik Życie na gorąco. Ale zdaje się, że ma też problem z nowym zięciem, który ma poglądy polityczne bardzo różne od jego. Danuta Wałęsa wśród tłumu gości daremnie wypatrywała czworga swoich dzieci. Ich nieobecność sprawiła, że radosna w zamierzeniu uroczystość rodzinna była trochę smutna.

Na szczęście samemu Wałęsie nic raczej nie popsuje dobrego humoru.

KOMENTARZE
(446)
gość
8 lat temu
jak mozna nie isc na slub corki.
gość
8 lat temu
No cóż skoro nie przyszedł na ślub, to wcale nie dziwi mnie fakt,iż dzieci nie przyszły na urodziny...
gość
8 lat temu
Kiepskim ojcem chyba jest
gość
8 lat temu
dziadyga
gość
8 lat temu
to chore...
Najnowsze komentarze (446)
Gość
5 lata temu
Niektórzy mają 2 dzieci a nie mają czym się chwalić. Panie Lechu wspieram Pana.
gość
8 lat temu
Bufon!
wiktor
8 lat temu
Widać, że Lechu wódkę umie pić. Tak jak za czasów gdy był internowany.. Hektolitry wówczas szły tego,,
gość
8 lat temu
Brygida W. najbardziej podobna do matki-może dlatego nie poszedł.
gość
8 lat temu
d**ek
gość
8 lat temu
Nie poszedł na ślub córki, a podobno był taki pobożny, nawet nosił na klapie marynarki Matkę Boską. To jest człowiek dwulicowy, na pokaz.
gość
8 lat temu
CYSTY COSNEK I BUC
Patriot
8 lat temu
U nas w kraju bez zmian.. gów..iane komentarze wypływają na powierzchnie.. Naród głoduje bo w 90tych ociemniała większość wybrała przepustkę temu socjalistycznemu bydłu, a Ci prywatyzacje i przemiany rozegrali po swojemu.. Demokracja podcięła skrzydła przemianą bo w 95-tym większość wybrała z deszczu pod rynnę.. Nie tak się dokonuje przewrotu. Ciemnota żałosna, cały zachód się z nas śmiał ale w Polsce oczywiście hipokryzja, i zawiść wyborców kwaśniewskiego i brak pojmowania wyssany z mlekiem matki. Czemu to prawda? bo tego nie opublikują, zbojkotują matoły, a tych zawsze więcej ;) Polskie błotko nie ma dna, i jak tu się odbić :))
gość
8 lat temu
Słene ,ze Pusel pisze o Walesie,porazka pudlowa
gość
8 lat temu
buc
gość
8 lat temu
ale kicha ogóras i kielonek ,czy to nie prostackie przyjecie ,ma pan tyle kaski,hihi
gość
8 lat temu
Rozpieprzył pan rodzinę zarobił kupe kasy g****a ksiażka pana zony nie ma pan rodzinyi po cholere to wszystkoa reszta takich jak pan teraz zyje w ubóstwie ,troche szacunku dla innych,to ktos za pana robi a pan zbiera profity,a my musimy siedzieć za granicą o zapierdzielac za marny grosz,pokolenie pana walki hihi i stanu wojennego,g***o z tego wyszło dla nas Polaków ,dla pana tak,a urodziny dla 700 osób,na litosć kogo to stac ,pana tak nas nie,wstyd.....
gość
8 lat temu
Sławek = ojciec . Pierwszy raz wypił alkochol w chwili poczęcia
gość
8 lat temu
Dzieci są na pewno zabezpieczone.Głodować na starość nie będą.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie