Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wałęsa o "aferze" na lotnisku: "ZACZĘLI MNIE TRZEPAĆ!"

699
Podziel się:

Były prezydent zdradza szczegóły zajścia w Londynie. Obraził się, by... nie potraktowali go jak VIP-a.

Wałęsa o "aferze" na lotnisku: "ZACZĘLI MNIE TRZEPAĆ!"
bESRjoHp

Lech Wałęsa poleciał w piątek do Londynu, gdzie odbyła się brytyjska premiera filmu Wałęsa. Człowiek z nadziei. Festiwal zapewne należał do udanych, czego nie można powiedzieć o powrocie byłego prezydenta Polski do kraju. Na jego blogu pojawił się wpis, w którym rozżalony polityk zaatakował obsługę lotniska oraz... polską ambasadę. Zobacz: "Zostałem SPONIEWIERANY przez odprawę na lotnisku!"

W komentarzu dla Gazety Wyborczej Wałęsa zdradza szczegóły "szokującego" zajścia w trakcie odprawy. Okazuje się, że obraził się, bo... nie potraktowano go jak VIP-a.

Przed wylotem do Londynu trzy razy pytałem ambasadę, czy mam załatwione przejście VIP-owskie na lotnisku i zapewniano mnie że tak - wspomina. Jeszcze na polskim lotnisku o to dopytywałem i miałem zapewnienie. Będąc więc przekonany, że wszystko gra nie spakowałem swojej walizki jakoś szczególnie, tylko tak wrzuciłem majtki, skarpetki jak leci. Lądujemy w Londynie, a tam się okazuje, że nic nie jest załatwione. Akurat jeszcze jakaś złośliwa zmiana strażników stanęła, która nie lubi Polaków i jak mnie zobaczyli, to zaczęli mnie trzepać. Wyciągali z walizki te niepoukładane majtki, skarpetki, wszystkim pokazywali. Wstyd. Nie wiem, czy ktoś mi to zrobił specjalnie, czy ambasada nie potrafiła takiej prostej rzeczy załatwić. W każdym razie przy wyjeździe wszystko już było w porządku.

bESRjoHr

Ambasada w Londynie wydała oficjalne oświadczenie w sprawie zajścia, w którym czytamy:

Służby graniczne poprosiły Pana Prezydenta o poddanie się rutynowej kontroli bezpieczeństwa. Miało to związek z faktem, że osoba byłego prezydenta/premiera/ministra nie mieści się w kluczu osób, którym - według przepisów brytyjskich - przysługuje zwolnienie z kontroli granicznej przy wylocie (Ambasada przed wizytą wystąpiła do brytyjskiego MSZ z wnioskiem o odstąpienie od kontroli, na który otrzymała, na piśmie, odpowiedź odmowną). Ubolewamy, że Pan Prezydent musiał się poddać kontroli.

bESRjoHx
bESRjoHS
KOMENTARZE
(699)
gość
8 lat temu
Panie Wałesa krolem pan nie jest wiec troche dystansu do siebie
gość
8 lat temu
i tak ma być !!! nie jest wyjątkiem
gość
8 lat temu
równość prawa
bESRjoHT
gość
8 lat temu
A CO ON ZA FIGURA ??? BUFON JEDEN
gość
8 lat temu
dziwny koleś nawet dzieci się go wypierają
Najnowsze komentarze (699)
gość
8 lat temu
prawdziwe żydowskie nazwisko bolka to LEJBA KOHNE
gość
8 lat temu
nie profanuj ŚWIĘTOŚCI I WYPNIJ MARYJE!
gość
8 lat temu
Wałęsa krulem świata
gość
8 lat temu
Narobił dzieci p*****k , nachapal sie szmalu i chce zeby go jeszcze z narkotykami przez granice bez kontroli przepuszczać!
gość
8 lat temu
A co na to Radek S z MSZ
gość
8 lat temu
p. Wałęsa otake Polske walczyłeś
gość
8 lat temu
p. Wałęsa otake Polske walczyłeś
dnb
8 lat temu
Oni wiedzą, że to Bolek.
bESRjoHL
gość
8 lat temu
Bufon jakich mało.Kiedyś naprawdę mi importowal i byłam dumna ze to polski prezydent.ale po akcji z córką i patologii jego rodziny, musze powiedzieć ze jak ktoś nie potrafi zadbać o swoich najbliższych NIE MOŻE BYĆ AUTORYTETEM DLA INNYCH. ON JEST SKOŃCZON!!!!!!
gość
8 lat temu
Strzepali mu ptaszka?
gość
8 lat temu
Strzepali mu ptaszka?
gość
8 lat temu
o f**k!!!
gość
8 lat temu
Ludzie zastanowcie sie czy byly prezydent USA tez bylby tak potraktowany? Prosze miejmy troche szacunku dla siebie i naszego kraju,ten czlowiek reprezentuje Polske.
zniesmaczona
8 lat temu
Ludzie! Opanujcie sie troszke z tymi komentarzami! Dzieki niemu żyjemy teraz w takim kraju jakim żyjemy! Szacunek mu się należy - jako byłemu prezydentowi RP, a także człowiekowi, któremu mamy za co dziękować. Cieszcie się, że nie przyszło wam żyć przed 89 rokiem dzieciaki!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESRjoIE
bESRjoIF
bESRjoIG
bESRjoIH
bESRjoII
bESRjoIn