Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lotnisko odpowiada Wałęsie: "Podlega takim procedurom JAK WSZYSCY"

538
Podziel się:

Były prezydent domagał się specjalnego traktowania na Heathrow. "Dla VIP-ów". Już nigdy nie poleci do Londynu?

Lotnisko odpowiada Wałęsie: "Podlega takim procedurom JAK WSZYSCY"
bESQXxCJ

Ego Lecha Wałęsy to nasze publiczne nieszczęście. Byłemu prezydentowi wyraźnie pogorszyło się, odkąd nazwano jego imieniem port lotniczy w Gdańsku. Okazało się, że miała jednak sens stara zasada, by przed śmiercią nie stawiać ludziom pomników i nie nazywać ich imieniem ulic (tym bardziej lotnisk). Lech Wałęsa kiepsko radzi sobie z takim wyróżnieniem. Odlatując regularnie z lotniska imienia Wałęsy przyzwyczaił się już do traktowania godnego monarchy, a co najmniej "VIP-a". Poczuł się więc bardzo dotknięty faktem, że w drodze powrotnej z Londynu został potraktowany jak normalny pasażer i poddany kontroli. Zwyczajnej - takiej, jaką przeszedłby każdy z nas.

Były prezydent pisał na swoim profilu z oburzeniem, że "był trzepany" przez "złośliwą zmianę celników, którzy nie lubią Polaków". Zagroził również, że już nigdy nie poleci do stolicy Wielkiej Brytanii. Przypomnijmy, że udał się tam na premierę swojej biografii, w ramach londyńskiego Festiwalu Filmowego. Zobacz: Wałęsa o "aferze" na lotnisku: "ZACZĘLI MNIE TRZEPAĆ!"

Polska Ambasada w Londynie tłumaczyła uprzejmie, że chociaż istnieje zwyczaj pomijania kontroli osobistej dyplomatów i urzędujących prezydentów czy premierów, nasi urzędnicy nie mają żadnego wpływu na postępowanie władz brytyjskich. Wałęsa, za kogo by się sam nie uważał, jest byłą głową państwa, co zgodnie z protokołem dyplomatycznym nie zapewnia mu specjalnego traktowania.

bESQXxCL

Podobnie swoją decyzję wyjaśnia kierownictwo lotniska London Heathrow.

Jest nam bardzo przykro, jeżeli pan Wałęsa poczuł się potraktowany niesprawiedliwie - czytamy w krótkim oświadczeniu. Nasze standardy tworzyliśmy tak, aby służyć wszystkim korzystającym z naszego portu lotniczego, a pan Wałęsa podlega takim samym procedurom, jak wszyscy inni pasażerowie.

Domyślamy się, że właśnie to mu się nie spodobało.

bESQXxCR
bESQXxDm
KOMENTARZE
(538)
gość
8 lat temu
On myśli, że jest Bogiem!!!!!
gość
8 lat temu
Wies tanczy i spiewa.
gość
8 lat temu
Lechu, przeciez ty reprezentujesz prostych robotników
bESQXxDn
gość
8 lat temu
panie Lechu, panie Lechu z pana zawsze kupa smiechu :)
gość
8 lat temu
Oh Bolek Bolek
Najnowsze komentarze (538)
gość
8 lat temu
To smutne.. to jest byly prezydent Polski...A wy anonimowe, internetowe dupki !!
gość
8 lat temu
dajcie mu spokoj
gość
8 lat temu
och stalo sie i tyle.
gość
8 lat temu
Bolek zeic na ziemie i nie p**********j
gość
8 lat temu
Bolek zeic na ziemie i nie p**********j
gość
8 lat temu
Takie postępowanie z Wałęsą uważam za godne napiętnowania.Czy ktoś chce czy nie jest on znaną postacią i uważam,że poddano go szykanom.To jest wstrętne!A jeszcze potwierdza to oświadczenie wydane przez władze lotniska.Nie spodziewałem,że Anglicy potrafią być tacy wstrętni.
gość
8 lat temu
DZIAD W SKÓRZANEJ KAMZELECZCE....HIHIH
gość
8 lat temu
Najbardziej boli "kopniak" od Przyjaciół.
bESQXxDf
gość
8 lat temu
Szkoda tylko że nie ma tak w tej je...nej Polsce jak w normalnej pracy tracisz stanowisko pracy to szukasz nowego stanowiska aaaaaa tu chłop w wieku 52 lat ma emeryturę zapier..laj do 67 roku życia jak my a nie emeryturka hehe śmiech na sali tracisz stanowisko pracy i tyle szukasz nowego na pewno by tak nie wyglądał heh są śmieszni dla mnie
gość
8 lat temu
czy elektryk kobitka mnie poprawiła hehe :)
gość
8 lat temu
a kim ty jesteś chłopie prosty robol spawacz więc cię tak potraktowali poczuj się jak MY się czujemy
gość
8 lat temu
HAHAHA!!!! wychodzi z niego WIOCHA!!! największy oszust świata. Wstyd mi za takich ludzi. Dla mnie Wałęsa, to żaden autorytet- wręcz przeciwnie. Cieszy mnie to, że im jest starszy, tym bardziej wychodzi z niego ta o****a i buta. Myśli, że jest niewiadomo kim i wydaje mu się również, że może mówić i robić co chce.....ale nie! Panie Bolek (dzisiaj już nawet ludzie nie zaprzeczają temu). Czasy się zmieniają. Mam nadzieję, że jeszcze za mojego życia wyjdzie na jaw jakim jesteś czlowiekiem, świat zobaczy i chyba padnie trupem. Jeśli Rosja oczywiście pozwoli- u nas cała dokumentacja została zniszczona dawno temu. I to są fakty! rzeczy o których się nie mówi, bo nikomu na tym nie zależy.
gość
8 lat temu
doprowadził kraj do ruiny, spowodowało to wygnanie tysiecy polaków do anglii a teraz wymaga szacunku za co?
gość
8 lat temu
Noblista i mędrzec Europy jezdzi po świecie w dziurawych skarpetkach i obsranych majtkach ,pokazali prawdziwą twarz Tego elektryka!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESQXxDY
bESQXxDZ
bESQXxEa
bESQXxEb
bESQXxEc
bESQXxDH