Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fajcht: "Nie dam się już wymacać!"

166
Podziel się

"Miałam taki okres załamania" - wyznaje Angelika. "Jak chodziłam z CV szukając pracy, to ludzie mówili: "A, to jest ta od piersi, a czy mogę dotknąć?"."

Fajcht: "Nie dam się już wymacać!"
bDeRlYOJ

Angelika Fajcht, która po wymacaniu w TVN przez Dawida Wolińskiego, na 2 lata zniknęła z telewizji, postanowiła wrócić do telewizji. Pojawiła się w Dzień Dobry TVN jako "gitarzystka" zespołu Patty i... stała się sławna.

W rozmowie z Super Expresem modelka skarży się, że wymacanie przez Wolińskiego na długo położyło się cieniem na jej "karierze".

Miałam taki okres załamania - wyznaje Angelika. Jak chodziłam z CV szukając pracy, to ludzie mówili: "A, to jest ta od piersi, a czy mogę dotknąć?" Myśleli, że ja sobie pozwalam tak dotykać swojej prywatności, ale to tak nie jest. To było w programie, telewizja po prostu wywołuje stres.

bDeRlYOL

Podczas castingu do programu Top Model Fajcht nie protestowała, gdy Woliński "dotykał jej prywatności". Nawet uśmiechała się do kamery. Potem przekonywała, że nie ma mu tego za złe i nic takiego się nie stało. Teraz tego żałuje.

Gdybym cofnęła czas, to na pewno nie dałabym sprawdzić naturalności moich piersi - zapewnia w tabloidzie. Uczę się na błędach, wyciągam wnioski i dziś już bym nie pozwoliła.

Na szczęście z gitarą idzie jej znacznie lepiej:

bDeRlYOR
bDeRlYPm
KOMENTARZE
(166)
gość
7 lat temu
na gitarze świetnie gra
gość
7 lat temu
Jaką brzydka ona jest, wygląda jak żaba.
gość
7 lat temu
Przecież klienci między innymi za to Ci płacą !
bDeRlYPn
gość
7 lat temu
laska.wyglada jak z innej planety. I mam na mysli bardziej Marsjan niz Wenus.
gość
7 lat temu
glupie dziunie widac po twarzy zawsze daja sie wymacac
Najnowsze komentarze (166)
gość
6 lat temu
przynajmniej "dobrze" gra na gitarze
Zentai Suit S...
6 lat temu
Spidey discovers that the costume has the ability to generate webbing, And comes back to earth with hisblack spiderman suitin Amazing 252. He also discovers that it also has the ability to change to appear as normal street clothing. However in these uncomplicated few issues, The costume starts behaving quite extraordinarily. Zentai Suit Sale
parajumpers
6 lat temu
PUDELEK - Fajcht: "Nie dam się już wymacać!" parajumpers
gość
7 lat temu
brzydkie stopy paluszek jej wychodzi zza buta haha
gość
7 lat temu
wystep z playbacku
gość
7 lat temu
Nie da sie wymacać ale w******ć jak najbardziej :D
gość
7 lat temu
serio czy ktoś to ogarnia??? krowa lepiej macha ogonem jak ten p****k ręką. play-back tu rządzi a nie wytapetowana cizia z kiepskiej parodiii. inaczej by było dno jak jej podciąg nięte cyce w realu :D
gość
7 lat temu
Była ładna ale te implanty w policzkach i powiększone usta wyglądają strasznie
bDeRlYPf
gość
7 lat temu
twarze pelne emocji.......
gość
7 lat temu
To na jakie stanowisko chciałaś się zatrudnić, a cię nie przyjęli niby za te macanki w tv?
gość
7 lat temu
Nie przejmuj się ten gość to c***a
olaxdd
7 lat temu
To po co te cyce wystawia na lewo i prawo ?
gość
7 lat temu
Widać, że naturalne. A poza tym jest przecież reżyser programu odpowiedzialny za to co się dzieje na planie, nawet w programie na żywo, a ten nawet nie był na żywo, tylko nagrywany. Co ja wygaduję - przecież to TVN, tu same służby specjalne, które robią co chcą i za nic nie odpowiadają :) Sorry :) To ja tylko chcę napisać, że jej piersi mi się podobają i (raczej) są naturalne :) Raczej, bo co - mam dać rękę uciąć, a się potem jeszcze okaże... hehehe :)
gość
7 lat temu
zmacała ją ta ś****a woliński nie dotykaj tak kobiet b****u
...
Następna strona
bDeRlYPH