Aneta Rzewnicka pierwszą finalistką "MBTM 6"!

Przez kilka ostatnich tygodni mogliśmy zobaczyć castingi do szóstej edycji Must Be The Music. Jurorzy ostatecznie wybrali uczestników, którzy dostali się do półfinału. Dzisiaj zobaczyliśmy pierwszą pulę występów.

Joanna Wołoczko zaprezentowała swój własny utwór, Fire is Gone. Opłaciło się. Otrzymała cztery pozytywne oceny. Jestem zachwycona tym występem. Błagam ludzie głosujcie na tę dziewczynę – stwierdziła Kora. Same pozytywy zebrał także 17-letni Jakub Kusior. Jesteś bardzo muzykalnym chłopakiem, ja jestem niewolnikiem akustycznych gitar. Sam może pogrywam, chociaż może nie tak dobrze – stwierdził Łozo.

Największe wrażenie na jurorach zrobiła jednak 16-letnia Aneta Rzewnicka, która wykonała Nessun dorma. Cudne dziewczę z Ciebie jest. Nie odstajesz od wykonów, które słyszałem na świecie – zachwycał się Łozo. Boska jesteś. To jest wielki dar i bardzo bym chciała żebyś była finalistką. Tobie potrzeba tych pieniędzy żebyś zrobiła coś światowego – mówiła Kora. Jesteś bardzo zdolną dziewczyną i myślę sobie, że świat o tobie usłyszy. Jak zamknęłam oczy, właściwie jakbym nie zamykała bo to wszystko jedno to nie mogłam uwierzyć, że masz 16 lat – żartowała Ela. Życzę Ci wspaniałych nauczycieli, bo to piekielnie ważna sprawa by trafić na tych ludzi, którzy Cię uskrzydlą -dodał Adam Sztaba.

Decyzją widzów to właśnie ona przeszła do finału. Zgadzacie się?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
20-10-2013

gośćJestem kobieta i nie mam w co sie ubrac jutro do pracy

20-10-2013

gośćMoże fajnie jakby ją pokazali?

20-10-2013

gośćnie, gitarzyście. :(

23-10-2013

NuCyaraAneta sie nie wybije, tyle było takich dziewczynek z "cudownym" operowym głosem i gdzie są teraz? Siedzą w domu i czekają aż kariera do nich … Czytaj całość

22-10-2013

gośćnie!!! terra bite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

22-10-2013

gośćdziewczyna zaśpiewała pięknie !!!! wspaniały głos !!!! cudownie

22-10-2013

gośćnie

22-10-2013

gośćFantastyczny głos i skromna dziewczyna. Właśnie ona mnie poruszyła najbardziej i fantastycznie, iż społeczeństwo również na nią zagłosowało a to … Czytaj całość

22-10-2013

gośća ja uwielbiam Loza !

21-10-2013

tessaPiękny głos,teraz potrzeba jej wspaniałych nauczycieli a rozsławi Polskę