Olivia Wilde i Jason Sudeikis zostaną rodzicami!

47
Podziel się

Ślub planują na wiosnę.

Olivia Wilde i Jason Sudeikis zostaną rodzicami!

Olivia Wilde - znana przede wszystkim z roli "Trzynastki" w serialu House i Jason Sudeikis poznali się w grudniu 2011 roku na planie _**Saturday Night Live**_. Pół roku później aktorka porzuciła swojego męża i zaczęła spotykać się z gwiazdą _**30 Rock**_, on sam rozwiódł się dwa lata wcześniej. Para zaręczyła się w styczniu tego roku.

Wczoraj rzecznik prasowy 29-lentiej Wilde i 38-letniego Sudeikisa potwierdził oficjalnie, że narzeczeni spodziewają się pierwszego dziecka. Ślub planowany jest na wiosnę przyszłego roku.

Jason świetnie dogaduje się z dziećmi - mówiła kilka miesięcy temu w wywiadzie. Nie wiemy jeszcze, jak wielką rodzinę chcielibyśmy mieć, ale troje dzieci to chyba dobry pomysł.

Przypomnijmy też, że pierwszy mąż Wilde, Tao dei Principe, był... włoskim księciem. Nie układało im się jednak zbyt dobrze. Zobacz: Olivia Wilde: "Moja WAGINA UMIERAŁA!"

KOMENTARZE
(47)
gość
6 lat temu
Olivia jest śliczna
gość
6 lat temu
Jeśli ten wywiad o umierającej pochwie to nie ściema, to jest jeszcze głupsza, niż Ruhanna...
gość
6 lat temu
No coz... Gratulacje!!!
gość
6 lat temu
jaka szczęśliwa :D widać, że jej wagina odzyła :D
gość
6 lat temu
te komentarze sa niekulturalne... wstyd Polacy
Najnowsze komentarze (47)
gość
3 lata temu
Moze wreszcie dala sobie te zmarchy wyszprycowac....
gość
6 lat temu
Jason Sudeikis to był przede wszystkim gwiazdą Saturday Night Live - w "30 ROCK" grał tylko epizodyczną rolę.
Romek
6 lat temu
dobroć uczyniona drugiemu człowiekowi, wraca do nas z podwójną siłą. ***************************************************************************************************************** podobno człowiek jest tyle wart, ile dobrego uczyni drugiemu człowiekowi. pokaż więc co ty jesteś wart i nie bądź obojętny !!! ***************************************************************************************************************** od urodzenia cierpię na nieuleczalną i postępującą chorobę zanik mięśni. choroby tej nie można wyleczyć, ale można spowolnić jej rozwój. jednak na to potrzebne są ogromne pieniądze, których po prostu nie mam. nie bądź więc obojętny i pomóż mi walczyć z tą okrutną chorobą. w tej nie równej walce, sam nie mam żadnych szans, ale właśnie dzięki tobie, te szanse mogą się wyrównać. na mojej stronię internetowej www.romek.jasky.pl znajdziesz wszystkie szczegóły jak możesz mi pomóc. ***************************************************************************************************************** jeżeli więc chcesz mi pomóc, to nie czekaj. jutro może być już za późno !!! ***************************************************************************************************************** pomóż mi i zamieść swoje zdjęcie na mojej stronie internetowej, a cały świat zobaczy co masz w sercu !!! zobacz ile już osób i firm mi pomogło. kliknij w ten link lub skopiuj go do swojej przeglądarki www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358
gość
6 lat temu
gratulacje:)
gość
6 lat temu
No to gratuluję jej, bo jego nie znam :P
gość
6 lat temu
nie znam ich, co mnie to obchodzi....???
gość
6 lat temu
Powodzenia w życiu rodzinnym , ale przeciętna z niej aktorka ...
żorż
6 lat temu
świetnie!!! gratuluję!!! a kto to jest tak w ogóle???
wenus
6 lat temu
mam prośbe czy ktoś może wie od ilu lat sa dozwolone filmy z Elisha Cuthbert w ciszy sadysta i po prostu uwierz bo nigdzie nie moge nic znaleźć na ten temat.
gość
6 lat temu
Tao dei Principe? Może jednak Tao Ruspoliego :)
gość
6 lat temu
Nie znam jej ani jego.
gość
6 lat temu
13 !
gość
6 lat temu
uwielbiam tego aktora, taki pocieszny :)
gość
6 lat temu
a kiedy planują rozwód !!!!!! na jesien????