Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupińska na okładce "Shape'a"!

97
Podziel się

Najbardziej obrotna Miss Polonia?

Krupińska na okładce "Shape'a"!
bDSFkcJh

Zwyciężczynie konkursu Miss Polonia coraz chętniej znajdują sobie miejsce w polskim show biznesie. Swój nowy program, Projektanci na start, promują właśnie Aneta Kręglicka i Marcelina Zawadzka. Walcząca o tytuł Miss Universe Paulina Krupińska pojawia się w swoim własnym kąciku w Pytaniu na śniadanie.

Krupińska, która obecnie przebywa w Moskwie na zgrupowaniu Missek, trafiła także na okładkę najnowszego wydania magazynu Shape. Zrezygnowała jednak z pokazywania swojej sylwetki i pozuje w topie i sukience.

Podoba Wam się?

bDSFkcJj
bDSFkcJK
KOMENTARZE
(97)
gość
7 lat temu
piękna! mam nadzieje ze wygra!!
gość
7 lat temu
W koncu ladna dziewczyna
gość
7 lat temu
sukienka i spódnica to nie to samo, drogi pudlu ;p
bDSFkcJL
gość
7 lat temu
Fajna dziewczyna bez plastiku
gość
7 lat temu
ŚLICZNA JEST!!!! :)
Najnowsze komentarze (97)
gość
4 lata temu
Co wy ludzie widzicie w tych mafaszjooonach i tych całych dżessssikach???
gość
4 lata temu
Jak wy możecie oglądać te mafaszjonyyyy i dżesssiki???? 👀
Gość
7 lat temu
n
gość
7 lat temu
ale mało komentarzy, nikogo nie interesuje, banalna jak wszystkie miss
gość
7 lat temu
Prześliczna... - w końcu polka!
gość
7 lat temu
najpiękniejsza jak dotąd PL misPL
Lusia
7 lat temu
Jest bardzo ładna i ma szanse! Nasze poprzednie Miss też były śliczne, tylko brak im było materiałów reklamowych, zdjęć, sukienek, same nie potrafiły o to zadbać i nikt im nie pomagał.To dobrze że obecna kandydatka jest obrotna i dobrze przygotowala się do startu w tej imprezie.
gość
7 lat temu
wreszcie super wybor POWODZENIA P.PAULINO!
bDSFkcJD
Romek
7 lat temu
dobroć uczyniona drugiemu człowiekowi, wraca do nas z podwójną siłą. ***************************************************************************************************************** podobno człowiek jest tyle wart, ile dobrego uczyni drugiemu człowiekowi. pokaż więc co ty jesteś wart i nie bądź obojętny !!! ***************************************************************************************************************** od urodzenia cierpię na nieuleczalną i postępującą chorobę zanik mięśni. choroby tej nie można wyleczyć, ale można spowolnić jej rozwój. jednak na to potrzebne są ogromne pieniądze, których po prostu nie mam. nie bądź więc obojętny i pomóż mi walczyć z tą okrutną chorobą. w tej nie równej walce, sam nie mam żadnych szans, ale właśnie dzięki tobie, te szanse mogą się wyrównać. na mojej stronię internetowej www.romek.jasky.pl znajdziesz wszystkie szczegóły jak możesz mi pomóc. ***************************************************************************************************************** jeżeli więc chcesz mi pomóc, to nie czekaj. jutro może być już za późno !!! ***************************************************************************************************************** pomóż mi i zamieść swoje zdjęcie na mojej stronie internetowej, a cały świat zobaczy co masz w sercu !!! zobacz ile już osób i firm mi pomogło. kliknij w ten link lub skopiuj go do swojej przeglądarki www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358
J@rek
7 lat temu
Nie najbardziej obrotna, tylko najładniejsza! Nie cierpię tych pseudodziennikarzy...
gość
7 lat temu
Faceci piszą pudla? topie i sukience...? chyba topie i spódniczce, jak widać na załączonym zdjęciu...
gość
7 lat temu
Piękna! :)
gość
7 lat temu
Śliczna ta nasza miss
gość
7 lat temu
a takie konkursy to dewaluacja kobiet, moze by się zastanowiła jedna z drugą po co bierze w tym udzial bo na pewno nie dla pokoju na swiecie
...
Następna strona
bDSFkcKf