Lagerfeld: "Ona jest piękniejsza niż modelki"

261
Podziel się

Projektant ogłosił, że kotka została jego nową muzą...

Lagerfeld: "Ona jest piękniejsza niż modelki"

Karl Lagerfeld zupełnie oszalał na punkcie białej kotki, którą dostał na przechowanie od swojego byłego kochanka. Początkowo Choupette miała u niego zostać zaledwie dwa tygodnie, gdyż Baptiste Giabiconi wyjechał na kontrakt do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie model dowiedział się, że zwierzak nie jest już jego i ma sobie kupić kolejnego pupila. Kotka została z projektantem i wiedzie luksusowe życie.

Choupette ma osobistego kucharza, pokojówkę oraz osobę do codziennych zabaw. Lagerfeld umieszcza kotkę na swoich zdjęciach i niedawno nakręcił z kotka krótki filmik. W rozmowie z Harper’s Bazaar wyznał, że uważa ją za najdoskonalszą istotę na świecie.

Choupette jest pieknym kotem. Nie znam drugiego takiego. Ona jest piękniejsza niż modelki. To moja nowa muza i zapewne zostanie nią na wiele lat – zapewnił Lagerfeld.

KOMENTARZE
(261)
gość
6 lat temu
ma racje kicia jest przecudna
gość
6 lat temu
Jest naprawde piekna :)
gość
6 lat temu
SŁODZIASZNA!
gość
6 lat temu
ten to ma kota na puncie kota
gość
6 lat temu
dziwak ale geniusz mody
Najnowsze komentarze (261)
sem
5 lata temu
kicia daje mu dobre wibracje dla tego ja kocha ja mam podobnego puchacza z niebieskimi oczami ,co znaczy dziwak ?! a wy nie jesteście dziwakami jak powiedział jeden wybitny psycholog pokaz mi zdrowego człowieka!
Power_Is_Blac...
6 lat temu
znowu to samo ech ci celebryci to się tylko powtarzają
gość
6 lat temu
rozumiem podziw tego Pana... Choupette naprawdę jest piękna :)
gość
6 lat temu
story of my life :')
gość
6 lat temu
i tak oto Anja Rubik przegrala z ... Kotka :D
gość
6 lat temu
RACJA :) ZGADZAM SIE Z TYM
gość
6 lat temu
ten kotek wygląda jakby się go bał...
Romek
6 lat temu
dobroć uczyniona drugiemu człowiekowi, wraca do nas z podwójną siłą. ***************************************************************************************************************** podobno człowiek jest tyle wart, ile dobrego uczyni drugiemu człowiekowi. pokaż więc co ty jesteś wart i nie bądź obojętny !!! ***************************************************************************************************************** od urodzenia cierpię na nieuleczalną i postępującą chorobę zanik mięśni. choroby tej nie można wyleczyć, ale można spowolnić jej rozwój. jednak na to potrzebne są ogromne pieniądze, których po prostu nie mam. nie bądź więc obojętny i pomóż mi walczyć z tą okrutną chorobą. w tej nie równej walce, sam nie mam żadnych szans, ale właśnie dzięki tobie, te szanse mogą się wyrównać. na mojej stronię internetowej www.romek.jasky.pl znajdziesz wszystkie szczegóły jak możesz mi pomóc. ***************************************************************************************************************** jeżeli więc chcesz mi pomóc, to nie czekaj. jutro może być już za późno !!! ***************************************************************************************************************** pomóż mi i zamieść swoje zdjęcie na mojej stronie internetowej, a cały świat zobaczy co masz w sercu !!! zobacz ile już osób i firm mi pomogło. kliknij w ten link lub skopiuj go do swojej przeglądarki www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358
gość
6 lat temu
Ja też mam takie cudo i uważam, że jest doskonałe, bardzo lubię swojego kota, ale bez przesady z pokojówką i innymi głupotami hhheheheh
gość
6 lat temu
jest piękna a moja Lilly też jest piękna!!!!
gość
6 lat temu
ja miałam bardzo ładnego kota też ta rasa . śliczny
gość
6 lat temu
Karol kot:)
gość
6 lat temu
boje się ze on ją molestuje :/
gość
6 lat temu
a co zrobi jak zdechnie??
...
Następna strona