Herbuś, Urbańska i Przetakiewicz na imprezie! (FOTO)

Kochają to... Edyta nie przepuszcza już żadnego bankietu. Nawet w kościele.

Obraz

W Teatrze Wielkim odbył się wernisaż podsumowujący konkurs fotograficzny Viva! Photo Awards. Jak to bywa w stolicy, na imprezie nie mogło zabraknąć celebrytek, które bardziej chciały się pokazać, niż zobaczyć zdjęcia.

Na korytarzach teatru fotoreporterom pozowały m.in.: Edyta Herbuś, Natasza Urbańska i Dominika Kulczyk-Lubomirska. Wpadła także jej była macocha, Joanna Przetakiewicz.

Która wypadła najlepiej?

Przypomnijmy, że Edyta pozowała niedawno na ściance w kościele... Naprawdę nie przepuszcza już żadnej "imprezy": Herbuś też ma "kozaki Kim Kardashian"! (ZDJĘCIA)

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą