Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hugh Jackman MIAŁ RAKA SKÓRY!

142
Podziel się:

"Proszę, nie bądźcie tacy głupi jak ja!" - ostrzega aktor.

Hugh Jackman MIAŁ RAKA SKÓRY!
bEKGOwOd

Hugh Jackman postanowił poinformować swoich fanów za pośrednictwem Twittera, że miał raka skóry. Aktor zamieścił zdjęcie z opatrunkiem na nosie i napisał, że dzięki radzie żony postanowił zbadać swoje znamię. Okazało się, że lekarze wykryli u niego czerniaka we wczesnym stadium rozwoju.

Deb namówiła mnie, żebym poszedł do lekarza sprawdzić znamię na moim nosie. Miała rację! Miałem raka podstawnokomórkowego skóry. Proszę, nie bądźcie tacy głupi jak ja. Przebadajcie się. I używajcie kremów przeciwsłonecznych! - napisał.

Ponoć z rakiem skóry walczy także ojczym Kim Kardashian, który jest uzależniony od opalania.

bEKGOwOf
bEKGOwOG
KOMENTARZE
(142)
gość
8 lat temu
no no zdrowia życzę !
gość
8 lat temu
pokonać raka a usunąć narośl to co innego..
gość
8 lat temu
współczuje
bEKGOwOH
piotr
8 lat temu
szok
gość
8 lat temu
dobrze, ze namawia do badania się ;)
Najnowsze komentarze (142)
gość
6 lat temu
rak podstawnokomorkowy to nie czerniak
gość
8 lat temu
Rak podstawnokomórkowy to nie czerniak!!!! Jest znacznie mniej złośliwy, w zasadzie to prawie wcale. Ale swoją drogą pogratulować rozsądu żony. Praktyka godna polecenia.
gość
8 lat temu
świetny aktor:)
gość
8 lat temu
czerniak a rak podstawnokomórkowy to nie to samo
James
8 lat temu
Czerniak to najbardziej niebezpieczny rodzaj nowotworu. Tylko w początkowym stadium rozwoju może zostać wyleczony. Jeżeli jest w 3 lub 4 stadium niestety praktycznie nie ma już ratunku. Z każdą niepokojącą zmianą na ciele należy się skonsultować z dermatologiem.
gość
8 lat temu
czerniak a rak podstawnokomórkowy to dwie diametralnie inne zmiany czerniak, nawet niewielki może już być z przerzutami i odznaca się bardzo wysoką smiertelnością a rak podstawnokomórkowy po usunięciu zmiany jest wyleczony, bo nie przerzutuje
gość
8 lat temu
rak podstawnokomórkowy to nie czerniak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Rak podstawnokomorkowy to nie czerniak i nawet kolo czerniaka nie lezal.....
bEKGOwOz
gość
8 lat temu
tylko że rak podstawnokomórkowy skóry to nie czerniak ;)) to dwa zupełnie różne nowotwory złośliwe. Ponadto ten rodzaj raka (podstawnokom.) bardzo rzadko przerzutuje, co nie znaczy, że można go olewać, powoduje trudno gojace sie ciężkie owrzodzenia. ale do czerniaka, który z kolei jest jednym z najbardziej agresywnych nowotworów, mu dość daleko. Znamiona na pewno należy jednak badać, szczególnie gdy nagle powiększaja się, zmieniaja kształt, wielkość, swędza lub bola... wiem co mówię, studiuje medycynę ;)
gość
8 lat temu
rowo moj kochany juz pewnie sie dla mnie nie rozwiedziesz jak zonka tak o ciebie dba :-P:-P:-P:-P
Asia
8 lat temu
Czerniak nie jest RAKIEM skóry! Więc nie mógł mieć jednocześnie czerniaka i raka podstawnokomórkowego. Pudelku - prosimy o rzetelność
gość
8 lat temu
Czerniak a rak podstawnokomórkowy to dwie różne rzeczy. Rak podstawnokomórkowy jest dużo łagodniejszy, wolno rośnie i bardzo późno daje przerzuty. Czerniak to zupełnie inna sprawa.
Aśka
8 lat temu
rak podstawnokomórkowy a czerniak to dwie różne rzeczy ;)
gość
8 lat temu
Uwielbiam Go!!! Prawdziwy facet - taki męski!!!! Zdrowia życzę!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKGOwPs
bEKGOwPt
bEKGOwPu
bEKGOwPv
bEKGOwPw
bEKGOwPb