Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie znoszę głupoty i prostactwa"

3377
Podziel się

Dodzie znowu puściły nerwy...

"Nie znoszę głupoty i prostactwa"
bCOVDMqJ

We wczorajszym odcinku Gwiazdy tańczą na lodzie Doda przebrana za dziewczynę pirata nie przepuściła okazji do pochwalenia się swoim ostatnim trofeum. Wielkie litery MTV na statuetce, którą niedawno otrzymała, były aż nadto widoczne w czasie, gdy wygłaszała swoją pierwszą ocenę dotyczącą Anny Popek. Potem zniknęły z pulpitu jury, być może natrętna autopromocja nie przypadła do gustu producentom programu.

Piątkowy odcinek, oprócz tego, że zaprzeczył plotkom o rezygnacji Rafała Mroczka, okazał się przełomowy dla Przemysława Salety - bokser zaczął jeździć na jednej nodze. Jest to wyczyn, biorąc pod uwagę jego początki. Obecnie jednak sytuacja zmieniła się na tyle, że dla pozostałych uczestników normą są już trójki skakane i parowe piruety. Doda pogrążyła boksera opinią:

Mnie jest szkoda innych uczestników. To jest nie fair, żebyś ty został kosztem innych.

bCOVDMqL

Saleta odpowiedział: Doda, inni też lepiej śpiewaja, a ty dostałaś nagrodę, za co otrzymał gorące brawa od publiczności. Dorota nie pozostała dłużna: Żebyś ty był taki wyszczekany na lodzie albo na ringu. Zachowaj te swoje teksty na ring albo na lód.

Ale ja nie jestem łyżwiarzem - zauważył słusznie bokser. Po tych słowach Doda jakby się pogubiła, zapominając chyba, że formuła programu właśnie na tym polega: No to jak nie jesteś to sie zajmuj czym innym. O co ci chodzi stary, napisz ksiażkę albo list i się ode mnie odwal.

Owacja publiczności skandujacej "Przemek, Przemek" długo uniemożliwiała Włodzimierzowi Szaranowiczowi wypowiedzenie swojej opinii. Doda wypadła w tej pyskówce zdecydowanie niekorzystnie. Rezultat ocen jury był jednak miażdżacy dla boksera. Od Dody usłyszał: Nie znoszę głupoty i prostactwa, zero punktów.

Prowadzący program Maciek Kurzajewski starał się utrzymać standardy, tłumacząc jurorce, że taka ocena nie jest przewidziana, jednak widząc, że wyniknie z tego kolejna awantura, poddał się i uznał tę notę.

bCOVDMqR

Piątkowy odcinek wykazał dobitnie, jak wielkim błędem było zaangażowanie Dody - tarcia pomiędzy nią i Saletą do tego stopnia dezorganizują program, że cierpią na tym wszyscy uczestnicy. Widzowie nie lubiący Dody, głosują za Przemkiem z niechęci do niej, a rezultatem jest to, że kiepsko radzący sobie na lodzie bokser nie jest nawet zagrożony, podczas gdy znacznie lepsi od niego stają się przypadkowymi 'ofiarami".

Podczas komentowania występów zagrożonych zawodników - Przemysława Babiarza i Piotra Zelta, stonowany zazwyczaj Szaranowicz z trudem hamował gniew. Trudno się dziwić, że profesjonalny dziennikarz sportowy nie jest zachwycony faktem, że z programu, który miał premiować zdolności i pracę uczestników, zrobił sie plebiscyt "kto jest za Dodą, a kto za Saletą". Z programem musiał pożegnac się Przemysław Babiarz. Naszym zdaniem powinna się z nim pożegnać przede wszystkim Doda.

bCOVDMrm
KOMENTARZE
(3377)
gość
13 lat temu
bardzo dobrze powiedzial jej Przemek! blaźni sie i tyle
gość
13 lat temu
dobrze jej tak! nareszcie ktoś jej powiedział co o niej myśli!
gość
13 lat temu
to jest taka debilka i czemu musimy jej sie podporządkowac gyby jej tam nie było to program by miał wiecej widzow dlamnie ona to jets Z***M
bCOVDMrn
karoliinkaa
13 lat temu
I telewidzowie głosują dlatego ,że chcą widzieć właśnie takie przedstawienia jakie mogliśmy oglądać wczoraj... ;]
gość
13 lat temu
to jest bardziej taniec na Dodzie niz taniec na lodzie ;/
Najnowsze komentarze (3377)
podkłady audi...
6 lat temu
how to make midi songs with keyboard? podkłady audio
Makayla
7 lat temu
Enjoyed every bit of your article. Keep writing. Makayla
kLVU4A uhccb...
8 lat temu
kLVU4A uhccbabbelvp, [url=http://retfpzpwjori.com/]retfpzpwjori[/url], [link=http://zegdglipfsxn.com/]zegdglipfsxn[/link], http://mkflcemeiomz.com/
moduyrnreh
8 lat temu
lKBt4t <a href=" [url= [link=
twkiwskrv
9 lat temu
dgriu4 <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
Dada i Saleta według mojej skromnej opinii to i****i, to ten typ ludzi w show biznesie który zarabia pieniądze na swej głupocie :/ No cóż Głupota i prostactwo idealnie ich opisuje , a przynajmniej twarze jakie reprezentują przed publiką -.-
gość
10 lat temu
To co tu jest napisane to jest zupelnie nieprawda.Wystarczy wejść na YouTube i obejrzec filmik gdzie jest umieszczona cala ta scena. i wypowiedź Dody jak i zarówno Salety nie zgadza sie z tym co jest tutaj nawypisywane. BZDURA!!
gość
11 lat temu
przeciesz ona uwielbia dziwkarski róż, co jej odbilo z tym piratem, zal kobieto, ona specjalnie robi z siebie idiotke zeby bylo o niej glosno, zal poprostu;
bCOVDMrf
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
obasan69
12 lat temu
Hehe... Ona nie lubi chamstwa? nie wierzę :p
turecki73
13 lat temu
Saleta miał rację,chociaż na łyżwach jezdził słabo,a te blondsilikoncyce (o ilorazie inteligencji=0) powinny odejść z programu,należy ją olać ,prostactwo i t****a to jest to ,co Ona sobą reprezentuje.
gość
13 lat temu
brawo doda! bądź sobą! nie udawaj, że jesteś mądrzejsza niż jesteś bo i tak nikt nie uwierzy ;-)
gość
13 lat temu
po co taka prostaczka i chamka z 0 inteligencji i kultury w ogole jest w jury!!! to jest skandal dla Polski...takie dziwki sie promuje...psychicznie chore zreszta
DAŁN
13 lat temu
RTREERT
...
Następna strona
bCOVDMrH