Ksiądz, który BRONIŁ PEDOFILI, był oskarżony o molestowanie!

249
Podziel się

Sprawa "dzieci samych wskakujących do łóżka" trafiła właśnie do prokuratury. Ksiądz Bochyński zasłania się... tajemnicą spowiedzi!

Ksiądz, który BRONIŁ PEDOFILI, był oskarżony o molestowanie!

Na początku listopada pisaliśmy o księdzu Ireneuszu Bochyńskim, rektorze kościoła akademickiego Panien Dominikanek w Piotrkowie Trybunalskim. Duchowny, podobnie jak kilku innych hierarchów wyraził przekonanie, że przyczyn pedofilii należy szukać w rozwodach, feminizmie i samotności dzieci, które "same wchodzą do łóżka". Zobacz: Kolejny ksiądz broni pedofilów: "TO WYBÓR DZIECKA! 10-latki WCHODZĄ DO ŁÓŻKA!"

Po wypowiedzi Bochyńskiego, który wyraźnie stwierdził, że "zna przypadki, gdzie życie intymne dzieci potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia", sprawą zainteresowała się prokuratura. Podjęto czynności sprawdzające, czy mogło dojść do przestępstwa. Skoro ksiądz wiedział o molestowaniu nieletnich, powinien zawiadomić organy ścigania. W trakcie przesłuchania zasłaniał się jednak... tajemnicą spowiedzi. Prokuratura w Łodzi przesłuchała jeszcze kilkoro świadków i postanowiła wszcząć śledztwo.

To jednak nie wszystko. Istotny w decyzji o skierowaniu sprawy do prokuratury był fakt, że ksiądz Bochyński był już zamieszany w podobną sprawę. W 1999 roku prowadzono postępowanie przygotowawcze, które dotyczyło "innych czynności seksualnych", jakich miał się dopuścić wobec 16-latka. Doniesienie do prokuratury złożyła jego matka. Sprawę umorzono - co nie oznacza uniewinnienia, jedynie stwierdza brak istnienia dowodów o winie lub jej braku.

Przypomnijmy, jak ksiądz Bochyński "przepraszał" za swoją wypowiedź: Ksiądz Bochyński "przeprasza"... "ZA ZŁO WYRZĄDZONE KOŚCIOŁOWI"!

KOMENTARZE
(249)
gość
6 lat temu
Ja to się boję księży !
gość
6 lat temu
Publiczny lincz i kastracja
gość
6 lat temu
a to łotr !
gość
6 lat temu
Jakze czuja sie bezkarni pozwalajac sobie na tego typu publiczne wypowiedzi.
gość
6 lat temu
następny ******* pedofil , urwać mu jaja
Najnowsze komentarze (249)
gość
5 lata temu
Ksiedza nalezy omijac z daleka bo wiekszosc z nich to seksualni dewianci !. ie wiesz na kogo trafisz !. Polska to kraj koltunow , nawet w sferach ktore uwazaja sie za nteligenckie . Widac to po wyrokach sadowych , ktore w przyadku kiedy sadzi sie ksiedza sa z ...nieba wziete a takze z uleglosci wladz kazdego szczebl wobec kleru !. zasadzie smialo mozna owiedziec , ze wladze w Polsce , choc nieformalnie sprawuje kler !.!.
Gość
6 lat temu
Kawał gnoja
gość
6 lat temu
Już od dawna nie chodzę na msze. m.in. dlatego, że strasznie wkurza mnie sposób mówienia księży - takim sztucznie uduchowianym głosem. Sam fałsz! Owszem, zdarzają się i tacy naturalni, szczerzy - ale to rzadkość.
gość
6 lat temu
Reprezentują Boga na ziemi a "belki w swoim oku nie widzą" - ślepcy! Powinni się stosować do słów ewangelii, które głoszą nam maluczkim: „(29) Jeśli więc prawe twoje oko jest c***owodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. (30) I jeśli prawa twoja ręka jest c***owodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła”. (Mat. 5:29-30) Czyli ekskomunika.
gość
6 lat temu
Tylko czekać aż ludzie zaczną pluć na ulicach na te świnie. Skończą się drogie bryki, zagraniczne wyjazdy w towarzystwie kochanki/a, drogie pasje i noszenie nosa do góry. Biada wam psy kościoła!
gość
6 lat temu
kazdy ksiadz ktory broni pedofili sam jest pedofilem, nawet ten biskup ktory mowil, ze to wina dzieci, ze sa molestowane, nikt normalny by czegos takiego nie powiedzial
gość
6 lat temu
Znowu nagonka medialna. Większość pedofili, to konkubenci matek i najbliższa rodzina. Czemu o tym nie piszecie?jak łatwo obrzucić człowieka błotem. Nie wiadomo, czy faktycznie zrobił coś złego. Trzeba poczekać na wyjaśnienie sprawy
Wiktor Janas
6 lat temu
To co sie dzieje to jest masakra , jak ksiądz ( sługa Bozy ) może robic takie świństwa ? od kiedy tyle sie dzieje stwierdzam że kościół to jedno wielkie bagno , do ktorego lepiej nie wchodzić . Wiara wiarą a kościół kościołem , czemu księża wożą się limuzynami a ludzi nie mają co jeść czy tak powinno być ? dla tego to cale radio maryja jak i kościół to oszustwo na katórym zarabiają tłuki. Wiara ? wiara jest , kazdy musi wierzyć w kogoś , ja wierze w Boga , ale do kościoła nie pójdę .
gość
6 lat temu
po ryju widać że to d***l
gość
6 lat temu
Piepszone pedofile ktos powinien ich zabić!!!!
normalny face...
6 lat temu
Dajcie mi goooo !!! prosze , dajcie mi go na pol godziny ..k...wa !!
gość
6 lat temu
nie znacie sprawy, nie znacie człowieka, a wystarczy że na takim podrzędnym portalu napiszą jakąś plotę i już człowieka chcecie linczować!
gość
6 lat temu
dajcie mi go na 15 min a już więcej nikogo nie skrzywdzi
gość
6 lat temu
Wykastrować i spalić na stosie
...
Następna strona