Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona pilnuje Więckiewicza?

110
Podziel się:

Po podejrzeniach o zdradę na wszelki wypadek jeździ z nim w podróże służbowe...

Żona pilnuje Więckiewicza?
bEJbhXNN

Kryzys w małżeństwie Roberta Więckiewicza, którego powodem stały się opublikowane w tabloidzie zdjęcia aktora, karmiącego sałatką pewną młodą kobietę, został szczęśliwie zażegnany. Wprawdzie w pierwszym odruchu Natalia Adaszyńska kazała mężowi wynosić się z domu, jednak ostatecznie udało mu się ją przekonać, że odtąd wszystko będzie inaczej. Ostatecznie jakoś się dogadali, jednak niesmak widocznie pozostał, bo od tamtej pory Adaczyńska często towarzyszy Więckiewiczowi w podróżach służbowych. Być może ma to związek z plotkami jakoby kobieta, która zawróciła aktorowi z głowie, pracowała w produkcji filmowej i poznali się w pracy. Zobacz: Więckiewicz ma MŁODSZĄ KOCHANKĘ?!

Adaszyńska widocznie doszła do wniosku, że lepiej zawczasu zapobiegać takim sytuacjom.

Zgodnie z jej oczekiwaniami Więckiewicz wiosną zabrał żonę na przegląd filmów Grupy Wyszechradzkiej, którego był gościem specjalnym. Widocznie wspólne wyjazdy służbowe weszły im w nawyk, bo ostatnio znów widziani byli razem na warszawskim Okęciu. Jak informuje Fakt, Robert musiał wyjechać z Polski w sprawach zawodowych. Towarzyszyła mu jak zwykle żona. Zabrali także syna, Konstantego.

bEJbhXNP

Niestety, na twarzy aktora ciężko było zauważyć radość z tego powodu, ale może zwyczajnie stresował się podróżą.

bEJbhXOq
KOMENTARZE
(110)
gość
8 lat temu
"Niestety, na twarzy aktora ciężko było zauważyć radość z tego powodu" Czy każdy zawsze musi mieć banana na ryju???
gość
8 lat temu
Szczerze? Nigdy bym sie tak nie poniżyła. Jakby mnie zdradził to w*n z mojego życia!!! A nie, żeby jeszcze jeździć i go pilnować. Żenada!
gość
8 lat temu
Takie życie po zdradzie to nie życie....
bEJbhXOr
gość
8 lat temu
Jak z mamusią :)
gość
8 lat temu
Ostatnie zdjęcie wymiata ! "I co ja teraz zrobię?" :)
Najnowsze komentarze (110)
Gość
8 lat temu
Niestety miałam kiedyś okazję podróżować z nimi pociągiem. Było mi żal tej kobiety, bo wszystkich podróżnych przepraszała za zachowanie męża - większego chama nie widziałam. Czytał gazetkę gdy zona wnosila walizki i zajmowała się małym dzieckiem. Było to kilka lat temu i od tego czasu mdli mnie na jego widok. Wielka gwiazda :-)
Gość
8 lat temu
Ona ma takiego brzydkiego ryja ze się nie dziwię źle dla przyjemności musi ****** inną.
gość
8 lat temu
Myśli, ze jak mu sie będzie płaszcza trzymać to jej nie zdradzi?
gość
8 lat temu
to się nie uda, a poniżanie jest straszne...
gość
8 lat temu
...kiedy się ma dobrego aktora w domu i w jego pracy spotyka się ładne i zadbane kobiety.........to co powinna zrobić żona ????? ..na pewno nie pilnować Go ,bo wyjdzie mu to uszami...tylko oczywiście zadbać o siebie i być dla męża dobrą żoną ,kucharką i k--wą
gość
8 lat temu
Jakby mnie mąż zdradził i jeszcze gazety by o tym pisały to nigdy już do łóżka bym go nie wpuściła! Więckiewicz nie Więckiwicz, raz zrobił skok w bok zrobi ponownie! To tylko facet jest! Nawet zakochac sie nie musi, żeby babke p********ć!
gość
8 lat temu
Jeśli się kocha MĘŻA to wszystko jest się w sanie zrobić dla niego... Dla rodziny...
gość
8 lat temu
ej no - to żona nie może jeździć z mężem (i dzieckiem w dodatku) - tak działa rodzina, heloł!
bEJbhXOj
gość
8 lat temu
w tym tfu-celebryckim swiatku niestety panuję dziadostwo i rozwiązłość więc mądra kochająca żona powinna zawsze być z mężem bo niestety baby sie nie szanują i włażą facetom szczególnie tym fajnym do łóżka. A Robert jest przystojny życzę wam szczęścia i miłości w małżeństwie :)
gość
8 lat temu
i dobrze ma kobita rację ! facet fajny a ździry samotne których nikt nie chce polują i cały czas próbuja rozbijać rodziny
gość
8 lat temu
żona mogłaby o siebie zadbać trochę
gość
8 lat temu
jaki biedaczek ehhh... ;D
gość
8 lat temu
patrząc na żonę wcale się nie dziwie że sobie kochankę znalazł
gość
8 lat temu
JA PROPONUJĘ PAS CNOTY DLA MĘŻA ... I TYLE NA TEN TEMAT ps. jak mozna być z kimś na siłę, nie mając zaufania to dla kobiety jest wg mnie poniżające.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJbhXPc
bEJbhXPd
bEJbhXPe
bEJbhXPf
bEJbhXPg
bEJbhXOL