Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura o Marczuk: "Nie utrzymujemy kontaktów! NIE ZNALIŚMY SIĘ!"

541
Podziel się

"Nagle z bliskiego człowieka robi się dla ciebie ktoś obcy..."

Pazura o Marczuk: "Nie utrzymujemy kontaktów! NIE ZNALIŚMY SIĘ!"
bDIMlvFN

Po rozstaniu Weroniki Marczuk i Cezarego Pazury w mediach pojawiały się raczej mało pozytywne komentarze byłej pary na temat ich małżeństwa. Celebrytka i była jurorka ogłosiła, że aktor "zniszczył ich wspólną przyszłość", zaś w odpowiedzi gwiazdor stwierdził, iż "wszystkie jego wcześniejsze małżeństwa były pomyłką". W najnowszym wywiadzie w show 20m2 Łukasza Pazura nie atakuje już byłej małżonki.

Nie utrzymujemy żadnych kontaktów z moją byłą żoną, bo nie ma takiego powodu, ani jedna, ani druga strona. Ale ja tam nic do niej nie mam i życzę jej jak najlepiej. Ja bym chciał, żeby ona sobie ułożyła życie, była szczęśliwa, tak jak ja – zapewnił Pazura.

Jeżeli jesteś 12 lat z kimś i się z nim rozstajesz, to znaczy że się nie znaliście jednak, na tym to polega - dodał. Akurat coś wygasa, coś się zmienia i nagle z bliskiego człowieka robi się dla ciebie ktoś obcy. Ty widzisz w oczach tego człowieka, że jesteś dla tego człowieka obojętnym. To jest najbardziej bolesne.

bDIMlvFP
bDIMlvFV
bDIMlvGq
KOMENTARZE
(541)
prezes
4 lata temu
Wizerunkowa klapa.
gość
7 lat temu
aktorze pazura uszanuj to co było bo od tego nie uciekniesz a niewiadomo co cię jeszcze może spotkac, a życzę c***owodzenia
gość
7 lat temu
stary brzydki facet bez klasy
bDIMlvGr
gość
7 lat temu
pazura ty jestes sam wielka zyciowa pomylka a sam nie siegasz piekne i madrej Marczuk do piet ty sie tylko nadajesz do tej beznadzieji co masz ciebie wszyscy nienawdza stary beznadzieja,Inteligentna i madraWeronika milczy na twoj temat chodz uzyla z toba jak pies na goracej blasze bo ma kobieta klase
gość
7 lat temu
d**ek,facet bez klasy
gość
7 lat temu
Zalosny chlop. Weronika to sama klasa. Edyta brzydkie b****o
gość
7 lat temu
Edyta nawet Weronice nie siega do pasa. Weronika to kobieta z klasa. Edyta brzydka pospolita baba
gość
7 lat temu
Czaruś zachowałeś się jak f**t. Nie wsparłeś swojej żony jak była w kłopotach. Jestem facetem i uważam ciebie za dupka!!! Pozdrawiam panią Weronikę.
gość
7 lat temu
ŻAŁOSNY FACET
gość
7 lat temu
Weronika to ładna, zgrabna, inteligentna kobieta. Widać Pazura woli głupiutkie, brzydkie pokraki. Żal mi takich starych pryków którym coś sie na starość miesza w głowie.
gość
7 lat temu
Po co o ty stale gada? Nie skonczyl tematu ? Widac nie przeszlo mu .... Czyzby znudzil sie Edytka? Lepiej niech sie pochwali jak tak skutecznie rozwody koscielne sie zalatwia ... swiety czarus.
gość
7 lat temu
A taki był szczęśliwy, taki zakochany i chwalił się, że ma najpiękniejszą żone na świecie, a teraz co?
gość
7 lat temu
Fajna była z Was para ale Tomek wsadził swoje łapy i poszło .. Pazura daj mu w mordę
bDIMlvGj
gość
7 lat temu
Czarek jest świetny i utalentowany a ta cała Marczuk jest nikim i do tego ciągnie sie za nia smród lewych interesów jakim cudem takie komentarze tu sa ludzie zaczęli ja nagle szanować za co za sciankowanie? zenada widac ze ktos majstruje przy komentarzach, rozumiem jakby ktos nie lubił Pazury ale widziec cokolwiek w Marczuk tej antypatycznej babie...
...
Następna strona
bDIMlvGL