Richardson w różowym garniturze! (ZDJĘCIA)

Tym razem bez Zbyszka...

Obraz

Wczoraj w Warszawie odbyła się gala Doskonałość Twojego Stylu. Na ściankach chętnie pozowały celebrytki, chociaż nie było ich wiele, porównując do innych tego typu imprez.

Jedną z zaproszonych gwiazd była Monika Richardson, która ubrała się w rzucający się w oczy, intensywnie różowy garnitur. Nie przepadającego za takimi atrakcjami Zbyszka tym razem zostawiła w domu.

Przypomnijmy, że przed Moniką i jej partnerem sporo pracy. Ich ślub ma odbyć się za nieco ponad pół roku. Dla obojga będzie to już trzeci raz. Zobacz: Biorą ślub W SIERPNIU!

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą