Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Od nazwy Maanam WARA! Nie macie z tym nic wspólnego!"

339
Podziel się:

Muzycy Maanamu twierdzą, że mają "błogosławieństwo" zmarłego w ubiegłym roku Marka Jackowskiego. Kora przesadziła nazywając ich "hienami cmentarnymi"?

"Od nazwy Maanam WARA! Nie macie z tym nic wspólnego!"

Kora Jackowska ma teraz naprawdę sporo zmartwień. Przechodzi obecnie chemioterapię i od dłuższego czasu nie pojawia się w mediach. Jej stanu z pewnością nie poprawia konflikt między dawnymi kolegami z Maanamu, a nią i jej synem, Mateuszem Jackowskim. Jak już pisaliśmy, byli członkowie zespołu, którego działalność została zawieszona w 2008, chcą go reaktywować. Pod nazwą "Złoty Maanam" i z nową, młodą wokalistką. Zobacz: Kora o byłych kolegach z Maanamu: "HIENY CMENTARNE!"

Krzysztof i Ryszard Olesińscy, Paweł Markowski i Bogdan Kowalewski nie dają za wygraną. Twierdzą, że są niesprawiedliwie obrażani, a kilkadziesiąt lat wspólnych występów daje im prawo do dysponowania nie tylko utworami, ale i nazwą grupy. Poza tym zapewniają, że takie właśnie było życzenie założyciela Maanamu, Marka Jackowskiego, który zmarł w ubiegłym roku.

Graliśmy dwadzieścia parę lat w tym zespole, chcemy to poprowadzić dalej, a przede wszystkim upamiętnić Marka Jackowskiego. W trasie weźmie udział jego córka i "złoty skład" Maanamu - tłumaczy w rozmowie z Faktami Paweł Markowski, perkusista. Nowa wokalistka, Karolina Leszko, również potwierdza, że w składzie zespołu widział ją sam Jackowski: To Marek mnie wybrał i Marek mi to zaproponował. Na pewno nie robimy tego dla pieniędzy, nie jesteśmy żadnymi hienami cmentarnymi. Za życia z Markiem się nie liczono, teraz też podważa się jego wolę.

Z takim stanowiskiem nie zgadza się oczywiście ani Kora, ani występujący w jej imieniu Kamil Sipowicz.

Niech oni się zastanowią, co robią. Niech wymyślą własną nazwę. Od nazwy Maanam wara. Nie macie z tym nic wspólnego - mówi i zapowiada, że sprawa skończy się w sądzie: Nie ma tu sztuki, nie ma tu artyzmu, jest tylko i wyłącznie prymitywna, prosta, brutalna żądza pieniądza.

Podobnego zdania jest Mateusz Jackowski, syn Kory i Jackowskiego seniora:

To chyba jakiś żart. Bardzo mi przykro, że coś takiego się dzieje - stwierdził w Faktach. Dodał również, że jego ojciec miał w planach reaktywację zespołu, ale tylko z jego matką w roli wokalistki.

Rzeczywiście, zapowiadane było to wiosną 2011 roku: Będzie REAKTYWACJA MAANAMU?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(339)
gość
10 lat temu
Pozdrawiam wszystkich Studentów, którzy tak jak ja są w ciemnej d........
gość
10 lat temu
Kora ma rację.To ona i Jackowski stworzyli Manam
gość
10 lat temu
Manam to Kora!!!!!
gość
10 lat temu
Jak chcą kariery,to własna nazwa
gość
10 lat temu
Maanam = Kora
Najnowsze komentarze (339)
wildstar gold
10 lat temu
To hell with that b***h! wildstar gold
gość
10 lat temu
we love Maanam.we love K o R A
Gość
10 lat temu
niech sobie nazwa jak chcą a mana to kora i basta
Gość
10 lat temu
niech sobie nazwa jak chcą a mana to kora i basta
gość
10 lat temu
Moze sipowicz zrobi habilitcje o wplywie marychy na pieska kory, ktory dostaje ja do domu
gość
10 lat temu
Sipowicz ma w tym temacie najmniej do powiedzenia - ale widac ostatnio jego aktywnoc polityczna i medialna . Jak sie nie ma co zaprezentowac to gebe pcha sie do polityki
gość
10 lat temu
po prostu to ma być skok na kasę, a wczoraj w tv widziałem nową wokalistkę , która z niezmąconą pewnością siebie mówiła, że przecież to " nie chodzi o kasę" :-))))))))))))))) to czemu nie załozy sobie jakiegoś zespołu pod swoją nazwą ?
gość
10 lat temu
Kora i Marek to Maanam - nie ma żadnego innego a ta reaktywacja to jakiś okrutny absurd
gość
10 lat temu
ta kora to taka sama ł***a jak tusk. nie widze róznicy. a wy?
nie tusk!
10 lat temu
maaanam być lepiej!
gość
10 lat temu
Do lamusa z Korą !!! To Jackowski stworzył zespół a ona chce tylko KASY materialistka.
eM
10 lat temu
Działalność zespołu zawieszona w 2008 roku. Jackowski umiera i nagle reaktywacja? Gdyby taka była jego wola to zespół reaktywowałby jeszcze za życia. Poza tym to, że pracuje w danej firmie przez 20 lat nie upoważnia mnie do tego by po śmierci właściciela wszystko przejąć. Podobnie z utworami muzycznymi i nazwą zespołu. Popieram Korę - to hieny cmentarne!
KURZA LAPKA
10 lat temu
BEZ KOMENTARZA.
gość
10 lat temu
a dla mnie to pan sipowicz i pani kora to się w ogóle wypowiadać nie powinni po tym co zrobili we dwoje panu Markowi Jackowskiemu...pod pretekstem pisania tekstów dla maanamu spotykali się i dorabiali rogi panu Markowi, a teraz krzyczą oboje jaką to krzywdę zloty maanam chce zrobić im wszystkim....to jest o****a i nic więcej więc moim zdaniem to pan sipowicz powinien się na dobre odj*****od sprawy maanamu bo tak naprawdę to on w nim nie uczestniczył tak bardzo by móc sie produkować w tej kwestii...zresztą pani kora też jest po jego stronie i wołają jednym głosem.. zdanie pana Marka się nie liczy, bo pan Marek nie żyje ... można mówić wszystko...głupoty zresztą... a pan Marek z pewnością przewraca się w grobie...
...
Następna strona