Rozenek ma nową "perfekcyjną panią"? (FOTO)

Przyszedł z nią na imprezę Business Center Club. Pasują do siebie?

Obraz

Rozwód Jacka i Małgorzaty Rozenków przebiegł ponoć w niezwykle pokojowej atmosferze. Byli małżonkowie dogadywali się ponoć tak dobrze, że dla ułatwienia logistyki w opiece nad dwójką synów postanowili zamieszkać dosłownie przez ścianę. Problem pojawił się, kiedy Małgosia zaczęła spotykać się z Radkiem Majdanem... Zobacz: Uprawiają seks, a MĄŻ ZA ŚCIANĄ?

Rozenkowie formalnie rozstali się w kwietniu ubiegłego roku. Od tego czasu 45-letniego Jacka łączono jedynie z 26-letnią Miss Polonia 2012, Pauliną Krupińską. Poznali się podczas konkursu, w którego jury Rozenek zasiadał. Podobno od razu "nawiązali nić sympatii", najwyraźniej jednak na tym się skończyło.

Na wczorajszej Wielkiej Gali Business Center Club prowadzący Pytanie na śniadanie pojawił się w towarzystwie eleganckiej, nie wymienionej z imienia i nazwiska kobiety. Przez chwilę zapozowali do zdjęcia, później unikając już fotoreporterów.

Pasują do siebie?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą