Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wybory Miss Polonia ODWOŁANE! Przez Herde?!

231
Podziel się:

Po raz pierwszy w historii... Co teraz zrobi "przyjaciółka" Herbuś?

Wybory Miss Polonia ODWOŁANE! Przez Herde?!
bEDoOrcl

Afera z "odkrytą" przez Edytę Górniak w salonie kosmetycznym "menedżerką", która dzięki wrodzonej chytrości została "przyjaciółką" warszawskich gwiazd, wygląda coraz poważniej. Małgorzata Herde odpowiadała nie tylko za finanse i wizerunek Edyty Herbuś, Oli Kwaśniewskiej i kilku innych ciężko pracujących dziewczyn. Udało się jej wkręcić również na stanowisko Dyrektor Generalnej w biurze Miss Polonia. Na połowę lutego zaplanowany był kolejny finał wyborów, podczas którego Paulina Krupińska miała przekazać koronę swojej następczyni. Skandal to jednak uniemożliwił. 15 lutego nie poznamy nowej "najpiękniejszej Polki".

Na oficjalnym profilu biura Miss Polonia na Facebooku pojawił się komunikat, z którego wynika, że finał został odwołany. Na razie nie wiadomo do kiedy. Wszystko wskazuje na to, ze to właśnie afera ze zwolnioną Małgorzatą Herde i setkami tysięcy złotych na jej koncie wpłynęła negatywnie na organizację imprezy.

Mając na celu najwyższy poziom Gali Finałowej Miss Polonia 2013, która miała się odbyć 15 lutego 2014 r. w Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, postanowiliśmy przesunąć jej termin - czytamy w oświadczeniu. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i będziemy Państwa informować na bieżąco w kwestiach przygotowań do finału. Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

bEDoOrcn

Dodajmy, że do przesunięcia terminu wyborów doszło po raz pierwszy w historii konkursu. Powód musiał być naprawdę poważny.

Tymczasem Herde nie traci dobrego humoru - na swoim profilu na Instagramie chwali się, że nadal pije szampana. Tym razem w Paryżu:

bEDoOrct
bEDoOrcO
KOMENTARZE
(231)
gość
8 lat temu
i tak pewnie po raz kolejny nie mialyby szans z dziewczynami po kilkunastu operacjach plastycznych z brazylii itp
Gość
8 lat temu
Czy za kradzież polskie prawo jeszcze każe?? Ostatnio mam wrażenie, że nie!!!
gość
8 lat temu
Miss Polonia, chyba miss najwiekszych wpływów pieniężnych
bEDoOrcP
Gość
8 lat temu
Niczego nie straciliśmy...
gość
8 lat temu
nastepna Sablewska??
Najnowsze komentarze (231)
gość
8 lat temu
i w ten sposob z*****a wykolowala elite tak zwana ....i pewnie siedzi w izraelu bo nik jej tam nie ruszy....
gość
8 lat temu
Jak dla mnie to mógłby się już nigdy żaden nie odbyć. I byłoby z pożytkiem dla wszystkich
gość
8 lat temu
może całkiem odwolać imprezę? z zasady jest żenująca
gość
8 lat temu
smiechu warte Herbus,Kwasniewska i im podobne dziewczyny ciezko pracuja na swoj wizerunek ? tylko czym - udawaniem ze tak ciezko pracuja pozujac do zdjec na sciankach ,,wzielyby sie za uczciwa prace
gość
8 lat temu
Niech pije, póki może, bo chyba czeka ją bawarka w kiciu za takie przekręty. Ale naiwne te panie, które tak się dały wydoić takiej złodziejce.
gość
8 lat temu
kim jest ta bezkształtna kobieta,że że tak namąciła.
gość
8 lat temu
Jak takie brzydactwo z długim niekształtnym nochalem mogła dostać się na salony? Edyta Górniak jest głupawa, ale Herbuś i Kwaśniewska, zeby tak się dać wrobić to nie swiadczy o nich dobrze.
gość
8 lat temu
No, nie powiem - zadbana "czterdziecha"! Ciekawe, jak będzie wyglądała za 10 lat, czyli po 50-tce?
bEDoOrcH
gość
8 lat temu
a jak z rozumem, bo parlament to nie ścianka.
Majka79
8 lat temu
To już chyba Weronika Marczuk powiedziała: Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :) Szybko się kolejne gwiazdy tego uczą :)
gość
8 lat temu
beben jej urosl od tego szampana
gość
8 lat temu
I tak za nic nie odpowie! W Polsce to tylko kara dotyczy biednych.
gość
8 lat temu
A cóż to nie ma w Polsce osoby porządnej i uczciwej oprócz Herde wyrzucić ukarać niech odda sprzeniewierzone pieniądze skonfiskowac nielegalnie zdobyty majątek są rózne sposoby
Grzegorz
8 lat temu
W sumie to lepiej, że odwołali. W Białymstoku strasznie z buta daje. Trzeba ciągle wietrzyć pomieszczenia. Nie będzie zatem wstydu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDoOrdA
bEDoOrdB
bEDoOrdC
bEDoOrdD
bEDoOrdE
bEDoOrdj