Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kamila pisze książkę o Łapickim! "RACHUNKI TRZEBA Z CZEGOŚ PŁACIĆ"

377
Podziel się:

"Widzi w tym świetne źródło zarobku. Przecież teraz jej się nie przelewa."

Kamila pisze książkę o Łapickim! "RACHUNKI TRZEBA Z CZEGOŚ PŁACIĆ"

Mimo że środowisko teatralne jednomyślnie odradziło Kamili Łapickiej ujawnienie intymnych szczegółów jej życia z Andrzejem Łapickim, młoda wdowa najwyraźniej się nie zraziła. Jak informuje Fakt, mimo przeciwności, wytrwała w swoim postanowieniu opisania krótkiego małżeństwa ze starszym o 60 lat aktorem.

Córka Łapickiego, Zuzanna, którą ostatecznie, po kłótni z żoną, uczynił swoją spadkobierczynią, nie jest tym zachwycona.

Dała jej to jasno do zrozumienia, ale Kamila w ogóle się tym nie przejmuje - mówi w rozmowie z Faktem znajoma Zuzanny. Widzi w tym świetne źródło zarobku. Przecież teraz jej się nie przelewa, a rachunki trzeba z czegoś płacić. Zuzanna jest tym zdegustowana.

O historii Kamili powinny pamiętać inne dziewczyny wiążące się ze znanymi mężczyznami starszymi o kilkadziesiąt lat. To nie zawsze musi się opłacić. Po śmierci znanego męża, Łapicka została na lodzie. Odwrócili się od niej znajomi aktora, zgorszeni jej zachowaniem po jego odejściu. Rzeczywiście ciężko zrozumieć, dlaczego, skoro tak bardzo go kochała, jeszcze przed pogrzebem ogołociła mieszkanie z prywatnych pamiątek męża, wynosząc je na śmietnik. Były to w dodatku cenne rzeczy, które, wyjęte ze śmietnika przez paparazzi, wiszą teraz w gablotach w Teatrze Kamienica.

Jak można się domyślać, nie wiedząc jeszcze, że mąż przed śmiercią zdążył ją wydziedziczyć, Kamila szykowała się do przechwycenia majątku. Musiała poczuć się mocno rozczarowana, gdy okazało się, że wszystko dostanie jednak Zuzanna.

Obecnie środowisko aktorskie nie chce mieć z Kamilą nic wspólnego. Straciła wszystkie posady, które załatwił jej mąż, a na dodatek musiała wyprowadzić się z jego mieszkania na Mokotowie. W wydaniu kontrowersyjnych wspomnień widzi prawdopodobnie ostatnią szansę zarobienia na swoim małżeństwie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(377)
gość
9 lat temu
łapicki jak sobie wybrał tak ma, nawet po śmierci
ala
9 lat temu
Z tego Łapickiego ,też był dobry numer!
gość
9 lat temu
no i dobrze niech ona też coś z tego ma. przecież wykorzystali ją i puścili w samych gaciach jak już nie była potrzebna
gość
9 lat temu
kazdy orze jak może
gość
9 lat temu
moze po prostu idz do pracy, jak wszyscy! tak sie placi rachunki.
Najnowsze komentarze (377)
kozikowska
8 lat temu
Obrzydliwa wydra!
gość
8 lat temu
zebyscie sie nie zdziwili, kto tutaj jest lordem waderem
gość
8 lat temu
łapicki jak sobie wybrał tak ma, nawet po śmierci Z tego Łapickiego ,też był dobry numer! Mam nadzieję, że nikt nie kupi jej książki. Miernotą była i jest. Niech sobie zwykłą pracę znajdzie. Tak na oko, to na kasach sobie powinna poradzić.
gość
8 lat temu
ale kocmołuch,a w blondzie wygląda jeszcze gorzej,masa aryjska,żal
gość
8 lat temu
Ten Łapicki bardzo brzydko ją potraktował, jego rodzina również. To oni powinni się wstydzić.
Ania
8 lat temu
Brawo,niech żyje sprawiedliwość!!!
gość
8 lat temu
a ja już nie mogę sie doczekać tej lektury!!!
gość
8 lat temu
Kto tych domorosłych pisarczyków czyta?
beaNY
8 lat temu
Zuzanna to ja moze pocalowac... wiadomo gdzie. To ona mnie zdegustowala gdy zamiast dziadkiem sie opiekowac, Kaili zrzucila cale jarzmo, a potem poslano bez grosza. Co za swinstwo.
gość
8 lat temu
Jak zwykle " młodofilia" kosi żniwo
gość
9 lat temu
Dziewczyna została wykorzystana. Wiadomo, że w tym małżeństwie chodziło o opiekę. Łapicki źle wychował sobie dzieci, że na starość zostawili go samego sobie. A przed śmiercią zachował się tak samo niemoralnie jak jego dzieci.
gość
9 lat temu
Nauczka dla takich suk .Nie tylko postawienie wajchy staremu dziadowi ,ale ciezka praca dochodzi sie do czegosc.Zwykla dziw.......
go
9 lat temu
do roboty fizycznej za 1200 zl
Wacek
9 lat temu
Czego się dowiesz jak toto było stare i zwiędłe
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie