Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ochroniarz syna Krauzego: "PROWOKUJE AWANTURY. Ma poczucie bezkarności"

594
Podziel się

"Umie się bić. Potrafi powiedzieć: Jestem synem Krauzego, mój ojciec wszystko może". Naprawdę wszystko?

Ochroniarz syna Krauzego: "PROWOKUJE AWANTURY. Ma poczucie bezkarności"
bCzeEJgB

Syn Ryszarda Krauzego miał wiele szczęścia i pomimo dwóch ciosów nożem dochodzi do siebie w szpitalu. Policja ustala wszystkie szczegóły zdarzenia w Sopocie i otrzymuje sporo informacji od świadków, a także osób, które widziały imprezującego chwilę wcześniej Alexa. Internauci zasypują prokuraturę pytaniami o monitoring oraz wydarzenia przed napaścią. Ponoć koszykarz razem z ochroniarzami został wyrzucony z klubu za awanturowanie się.

Gazeta Wyborcza cytuje wpis internetowy, którego autor zwraca uwagę, że syn byłego miliardera jest agresywny i chwilę wcześniej został wyrzocony z klubu za awanturowanie się:

bCzeEJgD

Dlaczego tym razem nie ma informacji, że monitoring, który miał być sprawdzony, nagle nie będzie sprawdzany. Dziwnym trafem wszystkie sześć kamer na Monciaku było zepsute... Może reporterzy zajęliby się wałkami przy tej sprawie? Informacja, że Mikołaj P. był już karany jest, ale to, że kilka minut wcześniej młody Krauze wraz z watahą został wyrzucony z klubu już nie. Wywalili go, bo się awanturował - a może tylko dlatego, że się krzywo patrzył? Może bogaty chłopiec tak ma, że się wszyscy do niego burzą, bo krzywo patrzy? Nie widzę też informacji, że Mikołaj P. też ma rany od noża, że miał obdukcję i że został ciężko pobity właśnie wtedy na Monciaku, zanim pojawił się nóż... A może on wyrwał nóż i się po prostu bronił? Sam z dwoma dziewczynami przeciwko ochroniarzom i rosłemu Krauze? Mój post pewnie zaraz zostanie skasowany, niemniej jednak może ktoś się zastanowi, jaka jest siła milionów i milionera i że każdy z nas mógł trafić na rozwydrzonego chłopaka i jego tatę z połową Sopotu w kieszeni!

Sopocki prokurator, Tomasz Landowski, zapewnia, że dowody są: Ależ monitoring jest zabezpieczony i będzie przeanalizowany. To zapis z dwóch kamer. Nie możemy go ujawnić ani komentować na obecnym etapie postępowania. Wciąż szukamy świadków, chodzi o to, by ich relacje nie były zasugerowane tym, co nagrały kamery.

Jak opisuje Wyborcza, zdarzenie wyglądało trochę inaczej, niż opisywały to wcześniej media. Sprowokowany syn Krauzego gonił napastnika przez 15 metrów i rzucił go na ziemię. Ten dźgnął go nożem dopiero w samoobronie.

O agresywnym synu Krauzego postanowił wypowiedzieć się jego były ochroniarz:

bCzeEJgJ

"Alego" trudno ochraniać. Trzeba stać dyskretnie, w oddaleniu, bo inaczej potrafi się wściec. Gdy miał piętnaście, szesnaście lat, "Ali" był bardzo fajnym dzieciakiem. Potem coś się popsuło, choć ojciec starał się go wychować na odpowiedzialnego faceta. Od osiemnastego roku życia zaczął jeździć na imprezy i bywa, że prowokuje awantury. Czasem zaczyna się od zwykłego: "Co tak się patrzysz!?". Umie się bić. Ma poczucie bezkarności, potrafi powiedzieć: "Jestem synem Krauzego, mój ojciec wszystko może". Ochrona wkracza do akcji dopiero, gdy robi się naprawdę gorąco.

bCzeEJhe
KOMENTARZE
(594)
gość
6 lat temu
tak jest jak się w d***e przewraca
gość
6 lat temu
g***i szczeniak
gość
6 lat temu
wspólczuje takiego syna :/
bCzeEJhf
gość
6 lat temu
lamus
gość
6 lat temu
Synowie bogatych zawsze są rozpuszczeni!
Najnowsze komentarze (594)
gość
6 lat temu
Złe skończy
gość
6 lat temu
faktycznie jest coś irytującego w tym gówniarzu,
gość
6 lat temu
czyli dostał za swoje, moze zweryfikuje swoje działania,
gość
6 lat temu
szkoda,że taki g***o przeżyło,a porzadna młodzię przez takich cierpi.
gość
6 lat temu
no, to teraz trzeba sie wieksza paczka na niego zebrac, zeby ochroniarze nie przeszkadzali :)
gość
6 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]nie rozumiem czemu ten milioner nie kupi sobie ładniejszego i mądrzejszego syna???????????????????????????????????????????????????????? nie stać go ??????????????????????????????????????????????????[/cytat]haha dobre[/cytat]C*****e.. Aleks jest z******ty i albo będziesz trzymać gębę na kłódkę, albo przyjdzie karma..[/cytat]Albo będziemy trzymać gębę na kłódkę albo co? Tatuś Aleksandra nas usadzi? To ma być groźba? Gratuluję inteligencie, sami się pogrążacie. Niech nas wszystkich pozamykają, bo nie można na wielkiego pana złego słowa powiedzieć .
gość
6 lat temu
Ja p*****le jaki w******k
gość
6 lat temu
Dwie zakaly, stary kretacz wymigal sie od kryminalu i mlody nie lepszy. Czekamy na rozwoj dochodzenia i wlasciwe osadzenie Alesia.
bCzeEJgX
gość
6 lat temu
to, co tu pisze pudel o tym chłopaku, to nie ejst prawda!!!!! chłopak jest swientym zawodnikiem i ma szacunek kolegów! wiem, co piszę, jestem z gdańska!!
gość
6 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]nie rozumiem czemu ten milioner nie kupi sobie ładniejszego i mądrzejszego syna???????????????????????????????????????????????????????? nie stać go ??????????????????????????????????????????????????[/cytat]haha dobre[/cytat]C*****e.. Aleks jest z******ty i albo będziesz trzymać gębę na kłódkę, albo przyjdzie karma..
Gość
6 lat temu
....
Krauze i Kuźn...
6 lat temu
nie zabijajcie nas!
gość
6 lat temu
A może,tak po prostu brak ciepła i miłości ze strony Rodziców zrobiło swoje!!!!? Kasa to nie wszystko a dzieciak może być całkiem ok ,tylko trzeba podać "przyjazną dłoń"Nie oceniajcie dopóki nie poznacie sprawy od "zarania"...........pozdrawiam
gość
6 lat temu
Ł***a która zasłania się ochroniazrami i tatusiem.
...
Następna strona
bCzeEJhz